Holistiline ravimeetod

Et sinu tervis oleks hea -peavad kõik rakud olema terved,- õnnelikud ja eluvõimelised...
Nii väljandas üks tundmatu biokeemik

Tervis – see ei ole ainult haiguste või füüsiliste defektideta vaid täiuslik kehaline,- hingeline,- sotsiaalne täiuslikkus ja heaolu. Tuhandeid aastaid on oldud arvamusel, et tervise tagab vaid toit, mida me sööme. Kuid kaasaegne elustiil ja vajadused nõuavad üha rohkemat: -armastuse energiat, üksteise mõistmist ja sallivust- hingerahu; puhast loodust, tervislikku toitumist: -bioloogiliselt aktiivseid ühendeid, vitamiine, mineraale, orgaanilisi aineid, mikro,-ja makroelemente jpm -mida pakub meile vaid ökoloogiliselt puhas - puutumata loodus.

STRESS -KUI HAIGUSTE peamine TEKITAJA - haiguse ALGSTAADIUM!

Enamus haigusi on saanud alguse just stressiseisundist, rasketest üleelamustest: lähedase surm, abielulahutused, töö ootamatu kaotus, tulekahjus hävinenud kinnisvara või muu vara  ootamatu häving, emotsionaalsed konfliktid jpm põhjustel...
Väga tuntud ja levinuim haiguste põhjustajaks on tänapäeva meditsiinis: rinnavähk, viirushaigused, paljude krooniliste haiguste ägenemine, jne... Ja kõike seda pole võimalik tegelikult tavameditsiiniga välja ravida! On võimalik vaid ajutine tulemus, kuid kui me põhjuseid ei likvideeri, ei leia endas tahtejõudu lahendada tekkepõhjuseid, on peagi taas kuri karjas...  siirded kulgevad edasi.

SINU PIKA ELU ja HEA TERVISE TEOREEM on: HOIDU TÜLIDEST ja TAGA HEA MEELEOLU!

Inimene on terve vaid siis, kui tema emotsionaalne  ja füüsiline tasand on omavahel tasakaalus.
Kõik peab olema tasakaalus. Kvaliteetne toit ja stabiilne elurütm on tegelik tervise alus. Stressiseisundis inimene ei saa kunagi terveks... ja sureb nautimata vanaduspäevi... Seega ei saa ravida keha, rarimata tema hinge-elu... mõttemaailma -energiat, mis toidab rakke.

Kõik algab peast -ajust: tema mõttelaadist, mõttemaailmast.
* Positiivselt häälestatud inimesed tagavad heaolu nii ise-enda kui teiste suhtes -stressivaba õhkkonna.

* Negatiivsed -seevastu külvavad pidevaid intriige, sallimatust ja ebakõla ühiskonnas, tekitades pideva stressi nii endale kui teistele.


Negatiivsed harjumused

.... ME SÖÖME END HAIGEKS...
Peale mõnuainete tarbimise, on veel paljudele probleemiks ebamäärane toitumisharjumused, ülevürtsitatud -maitsestatud toidud. Liigsöömine, mis ainult koormab organismi, muutes seedetrakti töö transiit-funktsiooniks. Tihti süüakse õhtust, enne magaminekut, mis on lausa vägivald oma keha suhtes. Inimene ei anna endale aru, et tervist tuleb hoida ja oma keha vajadusi tuleb austada.
Mitte ülekoormata oma seedeorganeid! Liigsöömine, samas vähene liikumine ongi ülekehakaalulisuse ja südamehaiguste peamine põhjus.

Nüüd on Soomes leitud väga soodne lahendus:
TOIT ja RAVI KORRAGA
Parim tehnoloogia toiduainete tootmisel on säilitada bioaktiivne energia, vitamiinid, mineraalid jt mikro-elemendid toidus, mida me vajame, et rahuldada kõikide organite vajadusi, -töövõimekust rakkude tasandil.

Selleks, et tagada päevane vajadus, peaksime näiteks sööma 2kg õunu, samas kõige vajalikum osa:-joodi sisaldavad seemned, mida vajab meie kilpnääre, - me viskame ära. Samuti viinamarja,- kõrvitsa jpt seemned; puuviljade, marjade kivid jne...on ühte-aegu väga vajalikud eesnäärmele ja suure ravivõimega tervele kehale.
Selle nimel on teadlased pidevalt teinud tuhandeid uuringuid. Näiteks, kompanii „BioFit-Klub“ töötab selle nimel 11 aastat, et leida vajalik tehnoloogia, mis tagaks kõrgkvaliteetse, naturaalse, loodusliku toiteväärtusega tooteid, inimkonna heaolu parandamiseks, nii tervisliku toidu - kui tervise parandaja eesmärgil.

Millega erineb tervendavad BioFit -tooted ravimitest?

Ravi toitumise teel:
Loodus tagab meile tervendamisprotsessi -läbi toitumise. Me tunneme alternatiivravi meetodeid, mis ravivad haiguskoldeid, millega kaasneb ise-enesest tervenemisprotsess – tagades hea tervise pikkadeks aastateks -kõrge vanaduseni. Me teame: inimene peab elama 100-120 -aastaseks.
 Sealjuures surema täiesti tervise juures, mitte valude käes ja haiguste tagajärjel.

 Meiletuntud arstiravi tulemus on aga vastupidine, kus ravitakse haigusi ainult füüsilisel tasandil. Ravi kestab lühikest aega, kuni valud ja aktiivne haigusprotsess hetkeks laabub. Kuid kolle jääb alles ja haigused arenevad edasi -muutudes kroonilisteks,...pärilikeks jne... mis lõpeb varem või hiljem enne-aegse surmaga – haiguste tagajärjel.

Enamus inimesi haigestuvad ebakvaliteetse -rämpstoidu ja liigsöömise: organite liigrasvumise tagajärjel (süda, maks, neerud, jne...)

Selleks, et olla terve, vajame pidevalt bioaktiivset toitu: 60 erinevat, mineraalset elementi; erinevaid vitamiine -16 liiki, asendamatuid amiinhappeid -12 ja 3 peamist liiki rasvhappeid. Mitte vaevama oma organismi, talle mitteomistavate sünteetiliste -keemiliste ravimite,- mineraalide,- vitamiinidega, mis toovad endaga kaasa ioniseerimata, raskete metallide,- soolade,- jt jääkainete ladestumised, tekitades igasuguseid kõrvalnähte, vaegusi,- ja terviseprobleeme, mis ajapikku muutuvad kroonilisteks - seniravimatuteks haigusteks.

Haige organism vajab tervislikku toitu rakkude tasandil, mitte keemilisi ravimeid, mis tapavad rakke,- samas häirides teiste organite tööd: nö tekitavad vägivaldset toimet kogu inimkehas.

Samuti Vaksiin tagab teatud eesmärgiüksnes ainult teatud haiguse puhul, samas alandab terve organismi immuunsust -üldist kaitsemahhanismi- vastupanuvõimet.

Näiteks: nakkushaiguste puhul vaksineerimisel, on häiritud nii kesknärvisüsteem-, aju, ja  endokriinsüsteemi töö terviklikult. Paljudes arenguriikides on vaksineerimine range kontrolli all, eriti vastsündinute laste suhtes.

Inimene võib saada ja jääda terveks ainult siis kui ta austab õiget ellusuhtumist; saab toidust kõik vajaliku, kindlas, tasakaalustatud koguses. Igasugused kõrvalekalduvused tekitavad negatiivset energiat, mõju, -mis omakorda viivad haigusteni ja enneaegsele vananemisele.

BioFit toodete kasutamisel tagame tervenemise eesmärgi õige toitumisega.

Tervenemine:
organismi puhastus tervistkahjustavatest ainetest:
* -teen profilaktikat -vähendan riski haigestuda;
Loodus-toodete kasutamisega likvideerin puuduvad mineraalide, vitamiinide jt mikroelementide vajadused;
* -Kaitsemehhanismiks kasutan looduslike fermente, mitte (vabas-müügisolevaid) sünteetilisi toidulisandeid.
* -Pidevalt jälgin ja kontrollin oma keha vajadusi.

Üldtervendusprogramm:
* -teen 2 korda aastas üldtervenduskuuri -kevadel ja sügisel: Spetsialisti poolt määratud koguses.
Seega, naturaalne ja kvaliteetne toit = parim tugi ja ravi minu kehale... sööme end terveks!


Tervendav TOITUMINE

Me teame, et olla terve, vajame tervislikku toitu. Kuid tekib küsismus, kuidas seda saavutada?
BioFit-klub on aga leidnud väga loogilise ja tõhusa lahenduse: kasutades selleks sügavkülmetust (-190-200-C), mis tagab juur,- puuviljades, marjades jne, kõik nende toiteväärtused-vitamiinid, mineraalid jne.

Samas me ei pea sööma kalleid sünteetilisi, erinevates laboratoolsel teel valmistatud toidulisandeid, mis tihti osutuvad meie organismi poolt mitteomistatavateks, tekitades allergiat jm probleeme.

Külmetatud köögi,- puuviljad on kuivatatud väga suurte miinusgraadide juures, vaakumis. Seejärel jahvatakse väga peeneks (30mikron) pulbriks.

 Selline tehnoloogia tagab naturaalsed, bioaktiivsed ained - taimsed-fermendid, vitamiinid, makro- ja mikromineraalid
.

Näiteks:
Viirpuu marjad: toidavad oma bio-energiaga südamelihaseid, närvikava, mis omakorda parandab aju,-neerude verevarustust, alandab kolesterooli veres, normaliseerib vereringet -üldtugevdava toimega. Et seda kõike saavutada, tuleks meil 2 kg marju päevas tarbida.

 
Valge peaKAPSAS: sisaldab vitamiine: C, PP, B1, B2, B3, B6, K, E, U; mineraale: kaaliumi, rauda, vaske jpt mikroelemente ja vajalike aineid nagu beta-karotin jt. Kuna, eriti eakatel inimestel, on seedeorganite töövõime alanenud, ei ole võimeline ise kõike seda toidust eraldama, mille tagajärjel aktiviseerub kehas vananemisprotsess. Seega tuleks kindlasti igapäev mitu kapsapead ära süüa, et saada vajalik kogus kätte.

Omega-3 rasvhapped: organismile eluliselt vajalik Omega-3 rasvhapete koosseisus on eritti olulised eikoosapentaeenhape (EPA) ja doksaheksaeenhape (DHA), milliseid on võimalik saada rasvarikastest kaladest, või neist valmistatud kalaõlist.
Need on polküllastumata rasvhapped, mida inimorganism peab saama ainult toidust. Neil on palju olulisi ülesandeid, kuna nad täidavad raku tähtsaid funktsioone. Eriti tähtis toime on südame- ja ajuinsuldi ärahoidmiseks.

Selleks, et saada vajaliku koguse omega-3 rasvhappeid, on tarvis süüa rasvast kala vähemalt 150-200g päevas.
Siin on ülitähtis ka kala kvaliteet, kus teda püütakse.

Siin pakun kindlasti Better Life kalaõli kapsleid, mis on läbinud kõik kõrgtasemelised kontrollid ja seni on tuntud kui kõrgkvaliteet-toode.

Toitumisest tänapäeval -soovitan registreerida  end tuntud Professor Raul Mardi loengutele.


RESONANTS seadus.
Meie kõik oleme maisel tasandil väljendunud puhta energia süsteemid ning allume kogu energiat ja mateeriat valitsevale universaalsele seadusele. Üks põhilisi neist on resonants seadus – me tõmbame endale ligi samasugust energiat, nagu ise-endas kanname. Sarnane tõmbab sarnast.

Sinna, kus on, tuleb ka juurde. Rikkad saavad rikkamaks ja vaesed jäävad vaesemaks, Need vanad tarkused tõestavad, et külgetõmbeseadust tuntakse juba ammu, kuid ei elata selle järgi. „Vaimne resonants“ pakub mitmeid võtmeid ise-endas peituva tundmaõppimiseks – seda nii keha, tunnete, mõistuse kui ka vaimu tasandil-, et nende erinevate aspektide häälestamise ning taasjoondumise kaudu tuua suuremat harmooniat ning tasakaalu oma igapäevaellu.

Tutvu lähemalt: www.paikesepillaja.ee Samuti saad tellida sellekohast kirjandust „VÕTI – Elu külgetõmbe seaduse järgi“ jt: reigo@simurg.ee


Eluenergia looduslikust-toidust
*
Austame loodust
- ja loodus kingib meile tervise...


...LIHTSALT
SÖÖME END TERVEKS...

*
Kaasaegne
ALTERNATIIVRAVI
*
Anname näpunäiteid neile, kes hoolivad oma tervisest ja austavad tervislikust toitumisest – loodusandidest

* PÕHIREEGEL:

...söö vähem, kuid kvaliteetset toitu...
-tagad saleda keha ja hea tervise;
- hea meeleolu;
- noorusliku välimuse ja reipuse pikkadeks aastateks...

Ole ka sina kaasaegne... mõtle oma tulevikule täna, sest homme võib hilja olla...
*
Tutvu lähemalt ja täienda oma teadmisi: http://www.meidavaarik.pri.ee
http://www.simurg.ee
Registreeri koolitusele: reigo@simurg.eeTERVISETUBA
Siin uuritakse ja tervendatakse inimest tervikuna. Lühike ülevaade alternatiivmeditsiinist, -räägime sinu mõttemaailma tähtsususest ja meie koostöö vajadusest.
* STRESSIST VABANEMINE -kui esmane abi mistahes haiguste puhul. Stressis-olevat inimest ei saa ravida, ka ravimite manustamisel efekt on väike. ~

Selleks vajad nii REIKI kui Silva meetodil psühholoogilist ravi, -läbi aju võnkesageduse stabiliseerimise, millega kaasneb ise-enesest stressist vabanemine ja seeläbi stabiliseerub kogu organismi tegevus -tekib aju relaksatsioon – hakkab tekkima tervenemisprotsess.

 Samal ajal aktiviseerin ja puhastan sinu energiakanalid ja tasakaalustan tšakrad. Seejärel aktiviseerin kõikide organite töö, kus ilmnevad haigusttekitavad haiguskolded ja põhjused.

Kuna olen kogemustega REIKI-meister, kasutan raviks kõrgsagedusega tervendavat energiat.

Ja lõpuks holistika, st tasakaalustan vaimse ja füüsilise energia ja töötan välja vastava raviprogrammi.

Vajadusel kasutan ülipuhast joogivett, kuhu edastan vastava tervendusprogrammi, mis tagab rakkude aktiivsuse ja seeläbi  -kaitsemahhanismi.


RAVIVESI
Kuna alternatiivravi ei ole kõigile taskukohane, soovitan just end tervendada raviveega. Selline ravimeetod on viimasel ajal saanud väga aktuaalseks ka meil Eestis. Nimelt osoneeritud ja aktiviseeritud ravivett käivad  kliendid ostmas üle Eesti, kus tellitakse eelnevalt spetsiaalse programmiga, erinevate haiguste raviks.

Kuna me teame, et vesi on väga hea informatsiooni edastaja, on ka võimalik sisestada erinevaid raviprogramme, erineva tugevuse- ja toimega.

 Pakun kaks peamist programmi:
Üldine- üldtervendava toimega, mis sobib igale täiskasvanule. Kuna ta aktiviseerib kõhunäärme tööd, parandab seedimist; tõstes rakkude aktiivsust, aktiviseerib kogu organismi tööd, tõstab töövõimekust, annab hea enesetunde.

Üldjuhul: Soovitan juua 100-150ml 30´enne sööki ja 30 minutit peale sööki. (täpsemalt loed kaasasolevalt kasutusjuhendilt)

Individuaalne ravi: vastavalt diagnoosile, mille ma laadin erineva aktiivsusega ja sisestan vastavalt igale kliendile vajaliku ja tallesobiva programmi.
Lastele: ainult individuaalne -spetsiaalne programm.... ja seda lapsevanema soovil.

Loe edasi:  RAVIVESI -veemolekuli imejõud

Varu aega –üks raviseanss kestab ligi 2 tundi. Samas saad teada väga palju uut ja huvitavat…. õpid ise end ravima: * stressist vabanemist; * oma eesmärkide saavutamist jpm...
*

Müügil: ÜLIPUHAS JOOGIVESI
& RAVIVESI: E,14-17;  N: 10- 14