Roheline tee ... mida pikem püksirihm, seda lühem elu...


1. TERVIS on HEAOLU

... ja hindamatu RIKKUS Sinu elus.
Venemaa teadurite loengusarjast kokkupandud - meid kõiki puudutav info.

 
Teed on joodud sajandeid, kasutades erinevaid meie loodusesolevaid ravimtaimi. Regulaarselt juues meie kaubanduses olevaid rohelist teed, mis aitab meie kehast väljutada liigset vedelikku, rasvu, jääkaineid, mürke, haigestunud, surnud rakke. Puhastab ja tagab neerutorukeste läbivust, seega neerude tööd.
 Seega,
väheneb ka esmalt vöö ümbermõõt ja siis mujalt. Tihti langeb kaal väga kiiresti, kuid peagi leiame, oli see vaid lühiajaline nähtus.  Kui liigne kaal on kogunenud kõhtu soolte ümber, siis tavaliselt ei aita võimlemine ega dieet. Kui teil on puhitus, "punnkõht" ,... gaasid, niinimetatud "õllekõht", siis tähendab see seda, et teie seedimisega pole kõik korras. Nimelt toit ei seedi vaid on tekkinud käärimisprotsess, kus toit ei seedi vaid lagundub, tekitades mürke ja halvalõhnalisi gaase. Sel puhul tuleb kontrollida konkreetselt seeedetrakti tööd, mikrofloorat, ensüüme, maksa poolt sapi tootlikust maohapet ja muidugi sisenõrenäärmete omavahelist koostööd!

Üheks abinõuks osutus kindlasti Holy tee. Kuna seda teed pole kerge tavainimesel USA-st tellida, hakkasin otsima muid lahendusi. Samas leidsin, et Holy tee leevendab, kuid ei likvideeri tegelikke põhjuseid. Tegelikult tuleb süveneda individuaalselt ja likvideerida tegelik põhjus.

Samuti aitab vähendada vööümbermõõtu ja kaotada liigsed kilod mingil määral, juues pidevalt tavalist rohelist teed. Tegelik põhjus on aga tekkinud aastatega ja seda märkamatult.

T
ähelepanu tuleks pöörata, mida me sööme, mida joome, samal ajal kasutame edasi Hormoonravimeid, samuti antibiootikume jt sünteetilisi ravimeid. Seega tulebki alustada organismi suurpuhastusest.

Selleks tuleb rohkem vaeva näha, et puhastada organism jääkainetest ja maksakahjustustest. Sest tegelik põhjus on alati seotud maksaga. Siia kuuluvad ka sooleussid, mida seni arstiteadus ei pööra üldse tähelepanu. Kuid nad on olemas ja toituvad parimatest paladest, mida sööme. Organism aga nõuab kvaliteetset verd, seega iseenesest tõuseb selgitamatu söögiisu.


MIDA PIKEM PÜKSIRIHM, SEDA LÜHEM ELU !
Suurt rolli mängib siin jämesoole mikrofloora!
Suur kõht ei ole mitte ainult gaasid sooltes, vaid väljaveninud jämesool ja soolte vahele kogunenud rasv. Rasva sisse aga "peidab" keha šlakke, sooleusside mürgiseid eristusi. Jämesoole normaalne läbimõõt on 5 - 6 cm. Aga on teada juhtumid, kus selle läbimõõt ulatub 30 cm-ni! Kuid avaus, mida mööda soolesisu saab liikuda, on vaid pliiatsi jämedune !

USA teadlased väidavad:
Elvis Presley lahangul avastati, et tema jämesooles oli pea 20 kg tihkeid jääkaineid. Hollywoodi näitleja John Wane´i sooltest olevat leitud aga veel rohkem...
Praktikas kirurgid näevad sageli kohutavas olukorras jämesooli.
Seega on mõistetav, miks seedetrakti korralikult tööle hakkamisele järgneb kaalulangus.

 Soolte puhastus parandab kindlasti teie tervist ja päästab nii mõnelgi elu. Elu kvaliteet paraneb igal juhul. Keskmiselt terve inimene, kes ei kannata otseselt kõhukinnisuse käes, kannab endaga pidevalt kaasas 2 - 5 kg rooja masse.

See kogus veel ei sega, ega anna endast ka eriti märku. Kuid jämesool hakkab aina venima ja peristaltika aeglustuma. See aga soodustab taas ladestumist soolte seintele. Toksiinid imenduvad organismi ja omakorda viivad rivist välja teisi elutähtsaid organeid.
Oma töö kogemustest, võin kinnitada, et olen aastaid sellega kokku puutunud ja suutnud päästa paljusid elusid.

Näärmed ei tooda piisavas kogustes fermente ja toit läheb roiskuma. Tekib nõiaring... Selline organism ei ole enam töökorras ja muutub ka vere koostis. Vere pH muutub hapelisemaks ja kogu organism üldse muutub happelisemaks. Kõik see aga on soodus pinnas vähi arenguks, sest vähk saab elada AINULT happelises keskkonnas.

Inimesed, kes kannatavad kõhukinnisuse käes, kannavad endaga kaasas keskmiselt 15-30 kg mürgiseid ladestusi, millest pidevalt imbub verre toksiine. Samas kui toitained, elektrolüüdid ja vesi ei imendu läbi paksu katu verre ning kõik vajalikud ained toidust või toidulisanditest jäävad meil omandamata. Selline olukord viib polüüpide ja kasvajate tekkeni sooltes, mis omakorda takistavad soolte läbitavust.

Juues erinevaid teesid, taanduvad mingil määral sellised hädad nagu :
- kõrvetised, maogaasid, röhitsused, maohaavandid; seedeelundkonna ajutised häired, valud kõhus, kõhukinnisus / liiglahtisus, hemorroidid, Chrohni tõbi (koliit), soolespasmid, soolepõletikud; halb lõhn suus ja kehal, kõhu ümbermõõdu suurenemine, liigne kehakaal ja rasvumine. Kuid ei päästa kedagi täielikult tekkinud probleemidest!

 Ebaterve nahk: -me teame, et naha kaudu organism väljutab higi ja mürke, mille tagajärjel tekivad erinevad nähud:
sügelus, tundlik nahk, dermatiidid, psoriaas, allergiad, fibromüalgia, ishias liigeste probleemid, artriidid, artroosid, peavalud ja migreenid, valgevoolus ja soor, seened ja parasiidid organismist.

Soor ja valgevoolus on seenest tingitud. Selleks on organismis elav Candidia albicans, mis toitub meie söögist saadud suhkrust. Kui kasulikke baktereid on soolestikus vähe, siis nad ei suuda omada kontrolli Candidia üle ja viimane võib piiramatult hakata paljunema kogu organismis.
Me võime tonnide viisi end määrida erinevate kreemidega, kuid asjatult!

Keha "lahterdab" ta kui võõrkeha vaenlaseks ja tööle hakkab immuunsüsteem. Reaktsioon võib esile kutsuda nõrkuse, väsimuse, pöörituse, vappekülma. Kui seen kääritab teie toidu jääke, moodustub soolestikus suurel hulgal gaase. Ninas kutsub esile turse ja sümptoom meenutab kangesti hoopis allergiat. Hakataksegi ravima allergiat või nohu ja tarvitatakse mõttetult valesid ravimeid ja teie muudkui rikute oma maksa asja eest teist taga....


Ülemäärase seente paljunemise kutsub esile
antibiootikumide tarvitamine - need tapavad ära meie soolestikus elavad , aktiivsed kasulikud bakterid ja Candidia saab vohama hakata.


Vale toitumine - kui sööme liiga palju magusat, marineeritut (äädikas), pärmi sisaldavaid produkte (kõik leiva-saia tooted ja õlu).

Kui hingame sisse hallituse seene eoseid. Kui need tillukesed "paharetid" levivad meie soolestikus ja vohavad, siis ei toimu vajalike toitainete assimilatsiooni ja tegelikult piisavas koguses toitu süües jätame oma keha nälga.

 Organid ja lümfisüsteem ei saa vajalikke toitaineid ning lakkab keha normaalne funktsioneerimine.
Kui Candidial õnnestub edukalt vohada, tungib ta soolestikust välja teistesse organitesse.

See nähtus on tänapäeval üsna tavaline, kuid üsna raskesti väljaravitav. Puhastada organismi seentest ja taastada soolestikus normaalne mikrofloora.  On vaid võimalik alternatiivmeditsiinis. Võin seda kinnitada oma kogemuste põhjal!

Annaksin siin ka vastavad leheküljed, kus on võimalik vaadata klippe soolte saastatusest ja vaadata, millised näevad seestpoolt terve inimese jämesesool ja haige ning vähihaige inimese oma.

Klippe vaadates pidage meeles, et NEIL ON pandud diagnoos: "VÄHK!"  aga tegelikult SELLEPÄRAST, ET NEIL ON SELLINE PÄRASOOL!
Tegelikult, mitte pärasool ei ole selline vähi tõttu ! Vaid, kuna kanname kõikevõimalikku rämpsu endaga kaasas, mis kõik kahjustab meie tervist! Nii on nii-mõnelgi hakatud ravima vähki, mis on enamusjuhtudel lõppenud surmaga.

Klippe on 6 ja nad kestavad 15 sekundit.
Terve inimese terve pärasool
http://betteralternatives.ws/Dr_Miller_Tea/colonvideo1.htm
Mingi krooniline häda juba;
http://betteralternatives.ws/Dr_Miller_Tea/colonvideo2.htm
45.aastase  rinnavähiga naisel
http://betteralternatives.ws/Dr_Miller_Tea/colonvideo3.htm
52.aastase  eesnäärme vähiga mehel
http://betteralternatives.ws/Dr_Miller_Tea/colonvideo4.htm
65.aastase  rinnavähiga naisel

Tee eesmärgiks on viia meie seedeprotsess sellisele tasemele, et see töötaks laitmatult. See tähendab, et soole tühjendamine toimub 2-3 x päevas.

See on vajalik selleks, et meile ei jääks sisikonda pikemalt peatuma toidu lagunemisel tekkinud mürgised ühendid. Kui sooltesisu ei ole õigel ajal "evakueeritud", siis hakkavad laguproduktid imenduma veresoontesse ja sealt edasi kogu organismi mürgitama.

...See on jällegi väga suur koormus maksale. Teine probleem, mis kaasneb kõhukinnisusega on see, et pikemal seismisel hakkavad ebasoovitavad ained kinnituma soolte seinte külge ja moodustub omalaadne katt, mis takistab toitainete imendumist.

See katt aegade jooksul kasvab, sest käärivad puuviljad ja roiskuv liha annavad pidevalt uut materjali juurde. Soolte seintel asuv roiskuv mass on väga hea "kasvupinnas" igasugustele parasiitidele, mikroorganismidele, seentele. Samas need parasiidid oma elutegevusega tekitavad veel lisaks meile kahjulikke mürkaineid. Kokkuvõttes on see tugev autointoksikatsioon.


Igapäevane sagedam roojamine lubab vältida neid eelmainitud probleeme. Kui me suudame taastada veel ka õige mikrofloora jämesooles, siis ei suuda seal elada meile vaenulikud bakterid ja parasiidid. Kui sooled ja maks hakkavad paremini tööle, siis hakatakse meie organismis tegema "suurpuhastust".

... Algab rasvade lagundamine, sest just sinna ja sidekoesse üritab keha "ära paigutada" meile kahjulikud ained. Nüüd visatakse rämps koos rasvaga kehast välja. Sellel on meeldivad tagajärjed:
* salenemine ja parem enesetunne. Kuna soolestik puhastub, siis ka nahk saab olema kena, puhas ja elastne.
*Tõuseb energia tase, sest selle eest vastutab otseselt jämesool.
*Selgineb mõttetegevus, paraneb keskendumisvõime, tõuseb immuniteet. Tundes end oma kehas hästi, näete ka välja rahulolev ja õnnelik.

*Ideaalne oleks, kui toit ei "viibiks" meie kehas kauem, kui 11 -15 tundi. Põhja-Ameerika elanikel kestab see protsess 26 ja enam tundi. Mõnedel kestab üle 70 tunni ( 3 ööpäeva!).
- Toimub tohutu autointoksikatsioon.
Inimesed käivad plakatitega ja ruuporitega võitlemas looduse saastamise vastu, võitlevad loomade heaolu eest, päriselanike ja haruldaste loomade väljasuremise eest jne. jne...

...Aga enda tervise eest ?
 Miks ei mõelda ENDA JA OMA LÄHEDASTELE?

Miks arvatakse, et loodusesse ei või kõike visata, aga endale võib ükstapuha mida sisse süüa? Miks ei osata väärtustada TERVE OLEMIST ?

Vähi võidukäik ei ole ju midagi ettearvamatut :
*seedeelundite haigused ja vähk on käsikäes aina ettepoole rühkinud...

 Meie vanavanemad ei söönud töödeldud toitu ja nende lihtne toit (seal sisalduvad fermendid ja ensüümid) ning liikumine aitasid igati seedimisele kaasa ja toit ei jäänud seiskuma soolestikku.

Enamus inimesi, kes on kuulnud soolte puhastamisest, ei saa aru sellest, et sooled peavad olema puhtad alates maost. Tehakse hüdroteraapiat, jämesoole klistiire...., kuid need meetodid ei aita kogu soolt..  ja annavad vastupidiseid tulemusi veelgi... kuna hävitatakse just häid baktereid.


Mis on kõhukinnisus?
Kas teie teadsite seda, et kui te vaid 1x päevas roojate, siis see on ka kõhukinnisus ?
 Kas olete märganud, et lapsed kakavad pea iga söögikorra järel ? Nende sooled töötavad normaalselt ja uue söögi saabumine makku annab märku seedimisele, et on aeg "ruumi teha"....
Olete ehk kuulnud väljendit - linnu seedimine või nagu part ?
... Aga see ongi normaalne seedimine. Kahjuks on väga vähestel selline organism, mis 3x päevas läbi käiks...

USA-s avalikustati Riikliku Tervise Instituudi küsitluse tulemused:

4,5 miljonil ameeriklasel on pidevalt tegu kõhukinnisusega. Aastas pöördub arsti poole USA-s 2,5 miljonit inimest kaebustega kõhukinnisuse üle.

...See aga viib muude haigusteni ja taas tuleb kirurgidel vahele segada.... USA-s tehakse igal aastal 100000 operatsiooni jämesoole täielikuks või osaliseks eemaldamiseks, sest muidu oleks inimene surmale määratud.

Arstid püüavad probleemi süüvimata lahendada kõik tablettide ja operatsioonidega.

Tervel inimesel peaks ekskrementide väljutamine toimuma kergelt, pingutuseta : istudes potile ja kergelt punnitades. Kui tuleb oodata, pingutada, kõvasti punnitada, siis see on juba kõhukinnisus.

Varem, kui inimesed elasid aktiivset elu, töötades taludes või vabrikutes, tarbisid naturaalset toitu, siis seedimisega probleeme ei olnud.

Tänapäeval on kõik söök töödeldud, rafineeritud, pastöriseeritud. Toit ei sisalda fermente ja ensüüme, hädavajalikke kiudaineid ega vitamiine.

... Selle asemel on keemilised lisandid ja palju magusat. Enamus tööd tehakse istudes, siis sõidetakse autoga koju, tee peal ostetakse otse autost hamburger ja kodus istutakse teleri ette sööma...

... Sellise eluviisi juures ei saagi sool ega organism terved olla. Mingil määral on süüdi heaolu:
* rohkem raha,
*suuremad võimalused... ja seda vaid oma tervise rikkumiseks.

Juhtivatel kohtadel, kahjuks selles vallas, on USA, Canada, Inglismaa, Austraalia, Jaapan...

See teema on selline, millest tavaliselt ei tahata rääkida ega arutada, kuid jämesoole seisund on meile ELULISELT OLULINE !

Puhastades oma soolt ja säilitades seejärel tema tervet keskkonda, võib ära hoida palju seedimisega kaasnevaid haigusi.

 Kuid mitte ainult: nagu eespool juttu oli, tekib nõiaring.
See, et inimesel on AINULT kõht kinni, muidu aga TÄITSA terve, ei ole võimalik !

Väga lihtne otsus - ma asun oma tervise eest võitlema!
...Juua vaid 2 tassi meeldiva maitsega teed päevas.

Muidugi oleks hea ka mõne toitumisalase spetsialistiga nõu pidada, et milline söök paneb kõhu kinni ja milline ergutab.

Tänapäeval on väga raske elada ilma töödeldud toiduta, aga mingeid muudatusi annab alati teha. Me saame nii toidu, kui joogi ja õhu kaudu iga päevaga üha enam endasse mürke. Need tuleb aga kiirelt välja viia.

Kergemeelne suhtumine oma tervisesse võib paraku liialt vara letaalselt lõppeda.
.... Liialt palju sureb iga päev inimesi raskete haiguste kätte, mida oleks võinud kerge vaevaga vältida.

Sõltumatu uurimus väidab, et 85% kroonilisi haiguseid on tingitud jämesoole valest tööst. Artiklites mainitakse, et 15 miljonit juhtumit on olnud sellised põletikud, mille jaoks puuduvad medikamendid või ravimeetodid.

Kuid milleks lasta haigusel nii kaugele areneda või üldse tekkida lasta : meil on nüüd vahend selle vältimiseks !

Soovitame kõigil hoida enda ja oma lähedaste tervist, kuni on veel , mida hoida !
Tavaliselt inimesed ei taha rääkida oma seedeprotsessiga kaasnevatest hädadest, kuid need inimesed on oma probleemidele lahenduse leidnud ja nende positiivsed kogemused on kõigile lugeda.
- lahti liigsetest kilogrammidest ja suurest kõhu ümbermõõdust (kasutamata erilist dieeti ja loobumata lemmiktoidust)
*suure energialaengu ja tunda rõõmu elust
*allergiast ja heinapalavikust vabaks
*puhastada organismi raskemetallide ja medikamentide jääkidest
*puhastada organismi nikotiinist ja passiivse suitsetamise tagajärgedest
*vabaneda suitsetamisest
*puhastada ja korras hoida soolestik, neerud, kopsud
*puhastada seedetrakt bakterite, seente ja parasiitide elutegevusega kaasnevatest mürkidest
*puhastada veri toksiinidest
*taastada probiootiliste bakterite balanss soolestikus, et paraneks seedimine ning toimuks toidu assimilatsioon
*vabaneda kõhukinnisusest, kõrvetistest, soolepõletikest, Crohni tõvest, koliidist
*tervendada ja noorendada nahka, parandades keha aroomi
* alandada kolestorooli taset veres
*alandada vererõhku
*parandada une kvaliteeti
*vabaneda valgevoolusest
*vabaneda parasiitidest

Kuna tegemist on organismi puhastamisega,
kasuta ainult puhast joogivett!!!


Roheline tee omab peale raviva efekti ka lahtistavat toimet.

 Rasedad naised ja rinnaga toitmisel; vanurid ja spetsiifilisi ravimeid tarbivad isikud peaksid konsulteerima spetsialistiga.

Soovitan:
Kontrolli oma tervist, kuni oled veel noor, -enne pere loomist!
Pea meeles! Ainult tervetel vanematel sünnivad terved ja tugevad lapsed!
Teen seda ka kaugravi teel. Selleks andke oma probleemidest teada e-mailiga. meidavaarik@gmail.com
Tel 5515587
 
Head teejoomist ja tervist !

*

Ettevaatust TOIT!“

Ühe loengu eeskõneleja ütles toreda lause:

" Meie toit sisaldab juba nii palju keemiat, et toiduainete kauplused oleks aeg ümber nimetada KEEMIAKAUPLUSTEKS."


Meie toidus leidub aina rohkem aineid, mida seal vanasti ei olnud: konservandid, värvained, emulgaatorid, suhkru,- jm asendajad, -magustajad, aromatiseerijad, hermetiseerijad, stabiliseerijad, homogeniseerijad, paksendajad, inhibiitorid, kergitusained, happesuse regulaatorid, gaseeritud joogid, sünteetilised ravimid, vitamiinid mineraalid, säilitusained.

 Väga mürgine on näiteks naatriumglutamaat (E621).....Ta teeb toidu meie jaoks maitsvaks ja me tahame seda veel ja veel...
Tootjad ei ole huvitatud meie tervisest, vaid ainult oma kasumist! Need ained on vaja lisada toidule selleks, et toode säiluks piisavalt kaua, ei kaotaks selle aja jooksul oma välimust ja maitset. Mis on selles toidus veel looduslikku, loomulikku? See on ju puhas enesepettus, kui me arvame, et neid aineid on seal sees nii väikestes kogustes ja kõik vastab EURO NÕUETELE!!!
Meil müüdavad, näiteks Saksamaal toodetud, keeksikesed, küpsised -EI OLE SAKSAMAAL realiseerida LUBATUD!!! Kuna kõik need ained on välja töötatud keemia laborites ja kahjustavad tugevalt meie organismi.
Maailma statistika kohaselt on 4 kõige mürgisemad : tšipsid, küpsised, gaseeritud joogid ja närimiskumm.


Meie jaoks võib olla seegi šokk, et Läänemerest püütud kala on Euroopa riikides samuti KEELATUD: sest ta olevat väga kantserogeenne! Aga ega ei saagi olla ümbrus ja meri puhas, kui kõik keemia jõuab loodusesse... heitveed merre. Üks sprott pidavat võrduma 2 paki suitsudega..... Ega siis asjata Euroopa riigid poleks keelustanud oma riikides neid realiseerida.

Aga kui me ei tea seda kõike? Kui palju kuuleme sellist infot meil EESTIS: - näiteks telekast-raadiost-lehest? Kes meid kaitseb???
 Kurb statistika väidab, et ühe aasta jooksul sööme-joome-hingame endale sisse ca 10 KILOGRAMMI kahjulikke aineid!!! 40-neseks saades, kanname endaga kaasas vähemalt 10 kilo "rämpsu". Õnneks kõik ei jää sisse, mis me aastatega sissse sööme, joome hingame ja peale määrime. Aga nad teevad oma töö: iga 45 sekundi järel sureb maailmas 1 inimene südame-veresoonkonna haigustesse.
Ja 85% neist on ülekaalulised... sh nende järglased ...ja ka -vastsündinud beebid... - kogu järeltulevat põlvkonda ootab sama saatus, kuna see on pärilik !!!
Venemaal sünnib 77% lapsi kõrvalekalletega ja ainult 5% sünnib täiesti tervena. Venemaal on 10 miljonit diabeetikut. Ja enamus ülekaalulised....

Kui me vaatame ka siin enda ümber, siis näeme palju lapsi, kellel samuti on ülekaal. Kõnnivad rõõmsalt tänaval: ühes käes tšipsid ja teises limonaad. Laste ülekaal ja tohutu prillikandjate hulk näitab seda, et nende maks on korrast ära, kahjustatud ja kurnatud. Nende immuunsus, seedimine, endokriin,-ja närvi süsteem; -ainevahetus on häiritud, ... ja kõike seda on võimalik pärida oma esivanematelt; samuti sünnijärgne stress, mille me võtame kaasa sünnitusmajast ebaõigest käitlemisest sünnitamisel, tekitades stressi nii emale kui beebile, mis viivad keisrilõikuseni jt  protseduurid, mis eiravad sünnitamist loomulikul teel. Millele lisanduvad vaksiinid, arstiravimid ja rämpstoit.
Sünnitamine peab olema nii ema kui lapse omavaheline hormoonaalne koostöö, üksteise mõistmine ja tunnetamine vaimsel  tasandil. Last ei tohi eemaldada emast,  ta peab olema pidevalt seotud ema energiaga ja saama kohe termespiima, kus on tema jaoks olemas kogu informatsioon ja automaatselt aktiviseerub tema kaitsemehhanism, kõik vajalik, et alustada iseseisvat elu.  ...Ja seda ei tohi vaksiinidega  ega muul moel lõhkuda.


Rahvusvahelise aliansi Art-Life arstide ja teadurite koostöös, uuringute põhjal on valminud seeria DVD-d, mis tõestavad neid fakte.
Nendega saate tutvuda ka meil esmaspäeviti kell 12 Infopäeva raames.

Seega NOORED! Kontrollige oma tervist noores eas. Sellega säilitad oma nooruslikkuse vanaduspäevadeni. Päritavate haiguste ärahoidmiseks kontrolli oma tervislikku seisundit, - eriti enne laste soetamist! Kõigil meil on esivanematelt päritud haigused, mida ka meie edastame oma lastele. Pea meeles, ainult tervetel emadel-isadel sünnivad terved ja tugevad lapsed! Tulevane emme, jälgi ka raseduse ajal hoolega oma mineraalide ja vitamiinide vajadusi ja nende sobivust sinu organismile! Puhasta organism igasugustest jääkainetest. Ravi eelnevalt välja kõik haigused,  viirused, kolded, et mitte neid edasi anda oma lapsele...

Nii maks -kui põrn on vere loomeorganid, seega väga olulised organid meie kehas. Nendest sõltub peamiselt meie tervis: Peale selle kahjustavad maksa ka parasiidid. Raske on leida inimest, kellel tänapäeval neid ei ole.
Tutvuda saab lähemalt meil DVD-ga: küsi tel.5515587, TERVISETUBA

Kreemid
Täiesti mõttetu, tegelikult lausa kahjulik, on määrida endale regulaarselt peale tselluliidivastaseid kreeme. Esiteks imenduvad keemilised toimeained verre ja sealt edasi maksa. Nii maks kui põrn -lümfisüsteem üritavad nendest võõrkomponentidest küll vabaneda, filtreerib, hävitab ja töötleb neid, kuid üritades organismi säästa, osa talletub šlakkidena ka endasse . Osad komponendid võivad isegi nahka ajutiselt siledamaks muuta, kuid tegelikult mürgitasite ja kurnasite oma maksa, mistõttu lisakoormus võib varsti kajastuda palju raskemal moel. Siis ei pruugi teil enam olla paar kilo tselluliiti, vaid on palju kilosid rasva...
Isegi käte ja näo kreemitamisega saab inimene keskmiselt elu jooksul endale ca 2 kg mürke sisse.

Ei ole need tooted tegelikult kaugeltki, ilmsüütud ja naturaalsed, ega keemiavabad -nagu neid reklaamitakse. Eriti vahepealne hinnaklass. Vaadake karpidelt koostist ja küsige mõnelt biokeemikult – asjatundjalt, tema arvamust.


MAKS - peamine vereloome organ
Lihtne on kontrollida oma maksa seisundit. Selleks tuleb teha "peeditest" -süüa peedisalatit, 0,5-1 peet, või boršši. Seejärel vaadata WC-s, mis värvi on teie uriin. Ei ole normaalne, kui uriin on punakas!!! Normaalne uriin on ALATI hele või veidi tumedam kollane. Kui maks ei tööta korralikult, siis on ka uriin teist värvi. Värvi muutus näitab seda, et maks ei saa hakkama mürkide lagundamisega.

 Seega laguproduktid ja toksiinid satuvad vereringesse ning mürgitavad neere ja edasi kogu organismi. Kui teie uriin oli kollast värvi peale peedi söömist, siis võite olla tõeliselt õnnelik: -te kuulute nende mõne % inimeste hulka, kelle maks on enamvähem TERVE!

Õnneks on meie organismil imepärane võime: regeneratsioon ehk taastumine. See tähendab:
Kui organismile antakse soodne võimalus ja abi, on ta võimeline taastuma, tagama oma esialgse seisundi - TERVISE.

Soovitan:

Näiteks rahvusvaheliselt tuntud Holy Tea, mille koostises on, meiletuntud, Maarjaohakas, mis just aitabki maksal end puhastada ja taastada. Tee komponentide valik -malva -ja hurmaa lehed, kalmus ning kibeohakas, nende omavaheline suhe, on teadlaste aastate-pikkuse töö tulemus. Kokku segatud ja uue töötlemis-tehnoloogia abil annavad taimed parima efekti organismi üldisel puhastamisel. Just nende omavaheline suhe on siin oluline, sest nad toetavad üksteise tegevust. Seda teed ei või nimetada ravimiks või toidulisandiks, ega "määrata" seda patsiendile. See on lihtsalt tee, mis aitab kehal tulla toime iseendaga, kaitsta ja taastada tervist.

2. Alustada tuleb seedetraktist.

Meie soolte tööks on vajalike toitainete transport vereringesse ja ülejäägi eemaldamine organismist. Kuid kuna sooleseinal asuvad imepeenikesed hatukesed, tihti kaetud ebamäärase lima või katuga, on võimatu toidust vajalikku kätte saada.

Näiteks: tärklisetooted moodustavad tombu, mida sool raskustega edasi lükkab. Samas kui aedviljades leidub ohtralt koreaineid ja need hoopis "kratsivad" soole seinalt maha "rämpsu." Kui inimeste seedimine ei tööta normaalselt, soolte seintele hakkab ladestuma nn."katlakivi", mis takistab toitainete imendumist ning on hea "kasvupinnas" igasugustele seentele, bakteritele, mikroobidele ja parasiitidele. Soolesein, millele on kogunenud selline mass, muutub aina loiumaks ja tekib toiduainete lagunemisprotsess, kus tekkinud toksiinid jäävad pikemaks ajaks meie organismi mürgitama. Mürgid viivad rivist välja tasapisi maksa, neerude, kõhunäärme, põrna, südame, kopsude jne. töö, - tekib "nõiaring". Viletsamalt töötavad organid ei suuda teha ka korralikku omavahelist koostööd ja toimubki ainevahetuses suur segadus.

Need on tegelikult väga keerulised keemilised protsessid ja ühe organi poolt tootmata jäänud aine ei lase teisel organil korralikult ka oma tööd teha, - ja see omakorda mõjutab kolmandat...

Kokkuvõttes hakkame end tundma aina enam väsinuna, siit pistab, sealt on veidi kange, mälu ja nägemine halvenevad...

Oma hambaid oleme harjunud puhastama 2 korda päevas. Seda teevad paljud ainult sellepärast, et suust ei tuleks halba hingeõhku. Hammaste harjamine ja nätsu närimine EI HOIA TEID HAMBAAUKUDE EEST!

Miks? ...aga arstid ju soovitavad?
Kuid kui tihti puhastatakse metsloomadel hambaid? Loodusrahvad ei tea hambaharjast ja veel-vähem pastast midagi. Ometi on neil tugevad hambad suus kõrge vanuseni, kui just trauma tõttu ei ole hammas suust välja kukkunud..... Loodusrahvasteni ja loomadeni ei ulatu õnneks meie tsivilisatsioon.... Nende hambad on terved, sest nende siseorganid on terved ja töökorras.

 Iga hammas "vastutab" teatud organite heaolu eest ja vastupidi. Hambaauk annab märku mingi siseorgani haigusest. Meie aga rikume hoopis oma tervist hambapasta ja nätsu komponentidega.
...Kui te puhastate hambaid, -siis võiksite ka kogu oma organismi puhastada, aidata oma kehal normaalselt funktsioneerida.
Prügikasti me tühjendame pidevalt, -iga päev . ..siis miks me ei tühjenda jääkainetest oma oragnismi pidevalt ja iga päev?

Dr. Milleri tee aitab siin teid hästi.

 Ei tasu imet oodata, et aastatega kogunenud saastast saab lahti mõne päevaga. See, mis kiht-kihilt ja grammhaaval on teie kehas ladestunud, hakkab ka kiht-kihilt ja grammhaaval lahkuma. Muidugi ei võta see aega aastaid, vaid tulemust märkate, kes kohe; kes aga kuudega.

 Juues, iga päev 2 klaasitäit,
peagi näete ka tulemusi. Kuna me koormame pidevalt oma organismi igasuguste jääkainetega, mis kahjustavad meie tervist, tuleks juua pidevalt seda teed, et säilitada nooruslikkus ja hea tervis paljudeks aastateks... kogu eluks.

Esmalt märkame teed juues, et soolestik läheb kiiremini tööle. Kui soolteseintel on palju šlakke, lima, mikroorbe, parasiite, jt mikroorganisme, võib tekkida ebameeldiva lõhnaga gaase, võib olla ka lausa spastilist kõhulahtisust.

Peale soolte, hakkab tee kohe ka maksa tööd mõjutama. Sellega kaasnevad meeldivad "kõrvalnähud": veres normaliseerub kolesterooli ja suhkru tase, nahk muutub siledamaks ja kaovad vistrikud. Tekib energilisus, sest maks ja jämesool toodavad energiat, kui nad ei ole koormatud rämpsuga.

NB!
 Kui te aga märkate enda organismis mingit ebameeldivat aistingut: tugev kõhulahtisus, puhitus, nõrgad pisted maksas või neerudes, naha sügelust, vistrikke, pearinglust, isegi temperatuuri tõusu, ärge ehmuge! See tähendab, et probleem oli olemas ja sellega tegeldakse.

 Tavaliselt kaovad need aistingud mõne päevaga. Kõik aistingud ja nende kestused on erinevad, sest me kõik oleme erinevas vanuses ja oleme erinevalt elanud ja toitunud. Mõni on värskes maaõhus ja teine umbses linnaõhus üles kasvanud. Seega ei saa midagi kindlat öelda, ei aja ega aistingu kohta.

Need, kellel on tegemist veepeetusega organismis, märkavad esmalt kiiret kaalukadu, sest neerud viivad nüüd organismi pidamajäänud vee välja.
Rasv nii kiiresti ei kao.
... Kõhnadel ei tasu muretseda: kaal normaliseerub. See tähendab, et kellel on ülekaal, muutub kõhnemaks; kellel liigne kõhnus, muutub "kabedamaks"- südame ümber, lihastes ja kõhukoopas PEAB olema teatud kogus rasva, sest see on ainevahetuseks ja eluks vajalik.

Organismi puhastusperioodil joo 1 kuni 2 liitrit puhast joogivett päevas.


 Sodi, mis läheb kehas liikvele, on ju vaja ka välja uhada. Normaalselt suudab keha töötada piisavalt "vesises" keskkonnas. Muidu ei ole ainult meil kõht kinni, vaid igal rakukesel puudub side ja võnkevõimalus, mis tähendab ainevahetus ei saagi normaalselt töötada.

Tunneta iseennast. Armasta ja austa oma keha vajadusi, püüa olla talle toeks, armasta oma keha kui kõige ustavamat sõpra ja kaaslast oma eluteel...!