Kõva sõna alternatiivravis.


Alternatiiv, - sh nüüd ka traditsiooniline META-MEDITSIIN, on meie TULEVIK, kus me õpime ise end ravima MÕISTUSEGA, mitte KEEMILISTE vahenditega!!!
Õpime tunnetama oma keha vajadusi ja austama neid... Õpime tunnetama oma keha sisemist elurütmi......Kõige suurem ja ohtlikum vaenlane inimesele on tegelikult tema ise-enda laiskus ja hoolimatus... ükskõiksus oma keha suhtes.


-Autosse paned ju kvaliteetset bensiini, vahetad õli, kontrollid aeg-ajalt filtreid, tema tehnilist olukorda, jne... vaatamata sellele, et ta on alles uus -hoolitsed ikkagi -sest ta on sulle kallis... või miks sa seda teed... investeerid pidevalt oma sissetulekust päris suuri summasid?

...Aga miks me ei mõtle sellele, et ka tervis pole igavene...
Tervist tuleb samuti pidevalt turgutada, investeerida... hoolt kanda...
 -samuti armastada ja austada oma keha vajadusi, et mitte haigestuda.
...Hoida ja armastada, -kui oma suurimat vara, mis meile osaks on saanud...

Nüüd küsin:
Kes, on sinu kõige suurem, parem, ...ustavam SÕBER; truum ELUKAASLANE?
..kas on see sind armastav mees, naine... elukaaslane või isegi laps?

...EI, SEE ON SINU KEHA!
Temaga vaid saad nautida õnnelikku elu, ja temast oleneb Sinu elu kvaliteet ja pikkus...


10 KÄSKU... ET OLLA TERVE
õigemini, need on 10 peamist põhjust, mis kutsuvad esile tervisehäireid -HAIGUSI...


1. MOOD
ÄRA OHVERDA END MOELE !

Pea meeles:
* selg, neerud, jalad - on sinu tervise sammas;
* selgroog on sinu tervise võti - kontrolli pidevalt oma kaltsiumi jt mineraalide vajadusi luudes, selgroos, lihastes;
* ära külmeta oma selja piirkonda!

2. vale  TOITUMINE
ÄRA NÄLJUTA END, ET OLLA SALE JA KENA!
* kontrolli oma toitumisharjumusi -ära söö õhtul raskeltseeditavaid ja rasvaseid toite peale kella 19;
* ära söö nn rämpstoite, sh konserve jm kauasäilivaid juur,- ja puuvilju, aineid -valmistoite.
* ära kasuta praadimiseks taimeõli, ülekuumutatud taimsed rasvad on väga mürgised ja tekitavad trantsrasvu, halba kolesterooli!
Pea meeles -AJU VAJAB LOOMSEID rasvu! INIMENE EI OLE JÄNES!!!

...Loe edasi "ETTEVAATUST TOIT!"

SÖÖ VÄHE, KUID KVALITEETSET, MAHEDAT ja NATURAALSET TOITU!
* ära koorma oma seedetrakti lahja "lobiga" - mis tähendab, sa kasutad rohkem vajalikke kaloreid seedimiseks, kui sa tegelikult tagasi saad. MEIE TOIDULAUD ON NIIGI  KEHVA VITAMIINIDE, MIKRO-, MAKRO ELEMENTIDE POOLEST... Sel moel tekib kehaosade alatoitlustus ... alatalitus...tulemus: immuunsüsteemi alatalitus - vastupanuvõime langus > haigestumisoht muutub reaalsuseks. Seda aga kasutavad ära igasugused viirused, bakterid, parasiidid.

3. PARASIIDID
PAELUSSID, LARVID - kui enimlevinuim probleem ülemaailma, samuti Eestis: Just  taas juhtum, kus kolmeteistaastane neiu suri äkksurma!...Ja seda juhtub igapäevaga rohkem, ..ja rohkem...
...Kuid milles asi? Nimelt taas Ussid -parasiidid, kelle miljoneid mune peavad neerud jõudma filtreerida...  Sel moel ummistades neerutorukesed, neerud blokeerivad vereringe kehas, tulemusena. -ÄKKSURM!

  Täiskasvanud paelussid,
- larvid-paelusside noor vorm

Paelussil puudub seedesüsteem ja seega elavad nad sooltes ning toituvad selle sisalditest, imedes toitaineid läbi oma väliskatte. Ussid on iseviljastuvad ning nad toodavad sadu mune, milled väljutavad oma väljaheitega.

Täiskasvanud ussiga nakatanul ei pruugi sümptomeid olla või on nad kerged, nagu seedehäired, väsimus, mida me ei võta seni tõsiselt. Kui  aga larv hakkab rändama teistesse kehaosadesse, võib kaasa tuua endaga väga tõsiseid sümptomeid:
* nahasõlmekesed ja lööved;
* aneemia
* valud rindkeres ja hingamisraskused;
* kollatõbi;
* kõhuvalud;
* kerge palavik;
* nägemise halvenemine;
* uriinis veri.

Inimene saab paelussi tavaliselt väheküpsetatud toorest kalast, lihast, mis on nakatunud paelussi larvidega või muust toidust, mis on reostatud nende mune sisaldava väljaheitega.

Paelussidel on mitu alaliiki:

Laiuss
  * nakatab inimeste ja teiste imetajate väljaheidetega;
  * enamus nakatanuid jäävad aneemilisteks, kuna uss eemaldab sooltest B12, Fe jt vajalikud vitamiinid , mineraalid, mis on olulised punaste vereliblede moodustumisel;

 
Nookpaeluss
 * Levib veiselihaga, kui veiste toiduga on sattunud paelussi munad veise soolestikku. Larvid läbivad soole seina ja moodustavad kahe kuuga looma lihastesse paelusside vastsed. Ussid elavad looma soolestikus aastaid, kasvades mitme meetri pikkuseks. Nende lüli pikkus on umbes 1,3x 1cm. Nakatumisel sümptomid puuduvad, kuid  võib esineda päraku sügelemist. Lülisid võib leiduda aluspesus või väljaheites.

Nudipaeluss
Elutsükkel sarnaneb nookpaelussi omaga, kuid parasiidi vaheperemeheks on siga. Munad kooruvad ning tsüstitsergid rändavad keha kudedesse. Täiskasvanud usse võib leida ainult inimestel, ning tihti põhjusta mingeid sümptomeid. Tsüstitsergid võivad aga tekitada raske seisundi: -tsüstitserkooside tangtõve.

Põistangpaeluss
Inimeste nakatumine on tuntud kui ehhinokokoos e  hüdatidoos. Haigus tekib, kui koera sees elava täiskasvanud paelussi munad satuvad inimese organismi. Larvid läbivad soole seina ning jõuavad vereringesse ja sealt maksa ja kopsudesse, harva ka ajju ja luudesse. Jõudes sihtkohta, hakkavad nad moodustama tsüste põiekesi, mis võivad lõpuks sisaldada liitreid äärmiselt nakkuslikku vedelikku. Kui põieke peaks purunema, võib selle sisu tekitada tõsiseid allergilisi reaktsioone ning nakkus võib levida teistesse kehaosadesse. Nakatumine toimub tavaliselt lapsepõlves, olles aastaid sümptomiteta, kui tsüst ei taba mingit elutähtsat organit.
Maksatsüstid võivad põhjustada kollatõbe ja kõhuvalu. Kusjuures luukoes paiknevad tsüstid võivad hävitada naabruses olevaid liigeseid. Kopsutsüstid võivad puruneda spontaanselt, põhjustades köha, rinnavalu ja isegi veriköha.

LISTERIOOS
on bakteriaalne infektsioon, mis võib kujuneda tõsiseks tervisehäireks, mida põhjustab saastunud toidu söömine. Tervetel inimestel toob see tavaliselt kaasa vaid kergeid, gripiga saraseid haigusnähte.
Riskigruppidel võib nakkus põhjustada tõsist haigust koos koe hävinguga, kui  bakterid ja nende toksiinid neelduvad vereringesse ning ka aju ja selle membraanide põletikku (meningoentsefaliit).

Riskigrupid
Listerioosi riskigruppi kuuluvad:
* rasedad naised -väga ohtlik kõigis raseduse staadiumites. See võib põhjustada palavikku, pea-, lihaste- ning alaseljavalu, nürisünnituse ja enneaegsete tuhude ohtu.
* raseduse ajal elab ema tavaliselt haiguse üle, kuid lootele on oht suur.
* vastsündinud lapsed - kui loode nakatub emakas, võib juba sündides esineda tõsiseid haigusnähtusid.

Sümptomiteks võivad olla kollatõbi, mädane silmainfektsioon, kopsupõletik ja meningiit või entsefaliit.

Lapsed, kes on nakatunud hiljem, sünnituse ajal või haiglas, on algul terved, kuid neil võib eluohtlik haigus kujuneda paari päeva  või nädala möödumisel.
* Vanurid - listerioos on sage meningiidi tekitaja.
* Inimesed, kelle immuunsüsteem on puudulik, nagu näiteks AIDSi haiged, pärilikke haigusi põdevad inimesed, vähihaiged või siirdamisoperatsiooni tõttu steroide ja teisi ravimeid tarvitavad inimesed.

Listerioos võib olla  teatud inimestel raskekujuline ning ravi liiga varajasel lõpetamisel on oht uuesti haigestuda.

Toxocara -ümaruss

esinevad põhiliselt koertel, eriti kutsikatel. Kasside organismis parasiteerib Toxocara cati. Parasiit elutseb nimetatud seedekulglas. Koos loomade väljaheitega satuvad parasiidi munad väliskeskonda. Inimesed nakatuvad , kui munad satuvad seedekulglasse. Inimestele on nakkuse allikaks enamasti koer. Haigus võib varieeruda asümptomaatilistest  vormidest tõsiste sümptomitega nakkusteni, mõnikord kaasneb tüsistusena nägemise kaotus.
Ümarussi elutsükkel inimeses.
parasiit ei suuda inimese sooles areneda munast täiskasvanud vormiks, vaid jääb vastse staadiumisse. Vastsed liiguvad mööda veresooni maksa, kopsudesse, ajju või südamesse ja võivad tekitada põletikku. Neid nimetatakse rändvastseteks. Sõltuvalt parasiitide lokalisatsioonist ja kahjustuse suurusest on kliiniline pilt küllaltki varieeruv. Vahel võivad vastsed tungida ka silma, kus isegi üks vastne võib tekitada suure kahjustuse.

Koera väljaheites leiduvate haigusetekitajatega seonduvad terviseriskid muutumas üha aktuaalsemaks.Inimestel tuleb aru anda, et avalikes kohtades kohtades on hädavajalik oma lemmikloomade järelt koristamine.


Toksokoriaas
Toxocara-ümarussi infektsioonil võivad sümptomid puududa, sest enamasti on kliiniline pilt tagasihoidlik ja haigus möödub märkamatult. Raskematel juhtudel on sümptomiteks:
* palavik ja kõhuvalu, mõnikord kaasnevad iiveldus ja oksendamine;
* köha ja vilistav hingamine;
* hüsteeriahood ajukahjustuse puhul;
* nägemishäired, kui larvid ehk vastsed on tunginud silma.

Lambliad - Viburloomad -
lamblioos
Levivad saastunud vee ja toiduga, samuti sugulisel teel. Paljunevad peensooles, põhjustades soolepasme ja tugevat kõhulahtisust

haigestumine

* tekib kehv-veresus, paljud organid ei suuda täita oma ülesandeid... millele järgneb nõrkus, peavalud -mis omakorda on märk sellest, et mingi organ ei tule oma tööga toime. See aga omakorda häirib teiste organite...kehaosade,- süsteemide tööd... kuni inimene haigestub.

Haigus on juba see, kui inimne muutub ülekaaluliseks. Seega on tema maks haige, seedimine korrast ära, ladestuvad vaid kergelteraldatavad rasvkoed, hinnalisemad toitained aga transporteeritakse  WC-sse.
Loe edasi: "Mida pikem püksirihm, seda lühem elu...

Seega...
"Tuleb tunnistada: Nagu ei saa olla  natuke rase, samuti ei saa olla ka natuke haige....st, homme oled haige, ...ülehomme juba päris haige..."

Nii alustas oma loengut üks USA teaduste doktor rahvusvahelisel alternatiivravi koolitusel S-Peteburgis 2006a....kus ka mina osa võtsin.

3. ÕNNELIK ABIELU
Kas saad olla õnnelik, kui sinu peres on keegi haige...?
ÄRA UNUSTA, SINU TERVISEST OLENEB SINU ja ka pere ELUKVALITEET!

Enne laste soetamist kontrolli oma tervist, Vii läbi tervendav ravikuur ja raseduse ajal kontrolli pidevalt oma vitamiinide, mineraalide jt mikro,- makroelementide vajadusi... 
Kindlasti kasuta kogu raseduse ajal bioaktiivseid tooteid, mis tagavad sulle kindluse terve lapse saamiseks!
 * AINULT TERVETEL VANEMATEL SÜNNIVAD TERVED JA TUGEVAD LAPSED!
  ...Kuid on ka palju neid, kes soovivad lapsi... kuid neil ei õnnestu saada neid, ...olla ema...isa rollis, tunda rõõmu, mida on võimatu sõnadega väljendada...
Vaadates selliseid õnnetuid,....on lihtsalt valus.
Seega, ole ettevaatlik igasuguste rasedusvastaste abinõude puhul!

Kontrolli enne abiellumist oma partneri tervislikku seisundit!
* Haige mehega / naisega pole sa kunagi õnnelik!

TÕDE ON VAID SEE, ET OLLA ÕNNELIK -TULEB TERVISELE MÕELDA JUBA NOORES EAS ja PIDEVALT...täna ...ja praegu!

...SIIN TULEB SULLE APPI :
* Meida  TERVISETUBA

4. PEAMINE RIKKUS ON TERVIS

Ei ole ravimatuid haigusi alternatiivmeditsiinis, on vaja leida vaid Sulle sobin spetsialist.
-ja on ravimatud inimesed, kes ei hooli oma  tervisest, - ei anna endale aru , et tervist tuleb hoida, ennetada, -hoida ära haiguste teket, mis tähendab: ARMASTADA OMA KEHA -KUI KÕIGE KALLIMAT VARA, MIS SULLE ON OSAKS SAANUD...
ÄRA KOONERDA OMA TERVISE ARVELT!
... Just nii algan tihti  oma loengut.

...Selleks, et saada rikkaks, on vaja osata kokkuhoidlikult elada, mitte koonerdamise teel... ja seda, veel-enam tervise arvelt!


*  *  *  *  *

  BIOAKTIIVSED TOIDULISANDID

-kui seni unikaalsed, ainulaadsed kõrgkvaliteetsed tooted, mis on mõeldud alternatiivmeditsiini spetsialistidele.
omavad RAHVUSVAHELIST väga KÕRGKVALITEEDI ISO MÄRKI, rida ORDENEID ja MEDALEID.

  
Ameerika, Venemaa, Prantsusmaa, Inglismaa, Saksamaa, Itaalia, Austria, nüüd ka Hiina jt alternatiivmeditsiini-alaste teadlaste koostöös tegutsev kompanii. On registreeritud Euroliidus ja ettenähtud alternatiimeditsiinis med.alastele spetsialistidele kasutamiseks.

VÄGA PALJU ON AGA TURULE PAISATUD IGASUGUSEID MUID TOIDULISANDEID,MIS EI OMA ISO- EGA MUID KVALITEETI TUNNUSTAVAID MÄRKE. NAD EI PRUUGI ALATI OLLA KVALITEETSED EGA KÕIGILE SOBIDA.

SAMUTI LIIGTARVITAMINE JA EBAOTSTARBEKOHANE KASUTUSVIIS EI ANNA OODATUD TULEMUSI. SEEPÄRAST SOOVITAN EELNEVALT KONSULTEERIDA  vastava koolituse läbinud arsti- või alternatiivmeditsiini-alase SPETSIALISTIGA.

Peaaegu igal juhul, kui on tegemist võrkturundussüsteemiga, peaksid olema ettevaatlik siiski nende tarbimisel. Nagu ei sobi igale inimesele kõik toidud, ei sobi ka vastavalt kõik TOIDULISANDID.

 

Kui aga läheneda otstarbekohaselt ja vastavalt vajadusele, on kindlasti nad ikkagi mingil määral vajalikud praegustes elutingimustes - profilaktika eesmärgil hoolitseda oma tervise eest -mis on igal juhul SÜÜTUD ja paremad kui  ravida end sünteetiliste ja hormoonravimitega.

Enamus neist: siin tuleb juttu mitte- bioaktiivsetest toidulisanditest, nad ei oma rahvusvahelist  ISO-kõrgkvaliteedi märki, kuid on enamus juhtudel, kasulikud kui profilaktika eesmärgil.


Ameerika kõrgkvaliteetsed

TOOTED

Paljud neist, nagu 4Life ja  Kyäni tooted on laialdaselt tuntud ülemaailma.

*Sisaldavad aktiivseid antioksüdante, mis viivad organismist välja toksilised ained, keemilised ühendid, mürgid; säilitus,- jt jääkained, mis on sattunud õhu-, toidu-, keemiliste ravimitega inimorganismi

*Aitavad säilitada, - parandada- ja taastada immuunsussüsteemi funktsioneerimist.
*Viirushaiguste ja põletikuvastane toime.

*Tagab liigeste korraliku liikuvuse.

*Aitavad säilitada normaalset veresuhkru,- ja kolesterooli taset.

**Tagavad vereringe,- kesknärvisüsteemi ja ajutegevuse – silmanägemise jt meeleelundid tervena hoida.

*Aitavad kaasa seksuaalse funktsioneerimise edendamisele.

*Tervete kopsude funktsioneerimist.

*Tagavad kvaliteetse une ja töövõimekuse

 

4-Life tooted on valmistatud termespiima baasil. Nendega on võimalik taastada vaksiinide poolt lõhutud/kahjustatud immuunsüsteemi ja ravida kroonilisi seniravimatuid haigusi.


Kyäni tooted 

NitroFX -kasutan raskete haiguste puhul: vähiravil, impotentsi, jt suguhaiguste puhul; põletushaavade puhul -esmaabina jpm juhtudel

Alaska mustikas -kui energiapomm, on suunatud enesetunde parandamisele, eriti  peale raskeid haigusi põdenutele; vaimselt töötavatele, eriti kevadväsimuse puhul  ja üldise enesetunde parandamiseks.

Isiklikult kasutan oma töö juures Alaska mustikaekstrakti, kui pean tundide-viisi haigeid ravima, sealjuures tihti ka ilma lõunata.


Kuna need tooted on meie oludes kallid, samas igale inimesele väga vajalikud, on kaasaegsed  toidulisandite tootjad võtnud uue suuna, pakkudes nii ravi, kui ka võimalusi teenida, - parandada oma elukvaliteeti, mis aga igaühele ei sobi.

Selleks peab olema väga aktiivne ja hästi õppima nii nende tarbimistingimusi kui äripoolt.

Kyäni pakub veelgi parimaid võimalusi. Kui oled otsustanud lihtsalt proovida neid tooteid,  ei pea liituma  kalli äripaketiga.

...Vaid liitu, kui tarbija, saades 12% hinna-alandust.


HIINA TOOTED

Viimasel ajal on meie turule paisatud ka  hulgaliselt taas tooteid Hiinast. Kunagi alustasin oma tööd Tianshi toodetega, mis olid esimesena tunnustatud Eestis -kui parimad toidulisandid.

Nüüd pakutakse ka teiste firmade tooteid, samas korditseps ja kitosan jäävad ikka esinumbriteks, vaatamata tootja-firmale.


"Beautiful Life" tooted

Fütotampoonid naistele

Rahvusvaheliselt tunnustatud, kui kõrgkvaliteetne, unikaalne  abivahend, igas eas naistele.

Siin tooksin esile:

1.Nii ravi- kui ka profilaktika eesmärgil - fütotampoonid naistele, mis tagavad heaolu igas mõttes igale täiskasvanud naisele.

  -kui hiinlane läheb külla oma naispartnerile, kingib ta rooside asemel "fütotampooni" - nii iseloomustatakse seda toodet Hiinas.


Fütotampoonides on kümneid erinevaid ravimtaimi, mis aitavad ravida erinevaid günekoloogilisi haigusi ja lahendavad misiganes esinevaid probleeme:

-suguelundite, sh. kusepõie, munasarjade jt organite põletikuvastane toime

-normaliseerib mikrofloorat suguelundites

-tagab endokriinsüsteemi hormonaalse bilansi, mistõttu peatub vananemisprotsess;

-vähivastase toimega;
- tagab ohutu, nauditava ja pikaajalise seksuaalse võime  ka vananemisel

-emadel peale sünnitust piimanäärmete hea piimaeristuse;

-müoomid, kasvajad, viirused, seentehaigused;

-rasedusvastane toime;

-gemorroi;

- kusepidamatus, tsüstid jt probleemid;

-sünnitusjärgne emaka taastus.


Omavad 5 eriotstarvet:

1. Efekt  enda diagnoosimisel.

2. Efekt emaka puhastamisel igasugustest sinnakogunenud jääkainetest.

3. Efekt  iseenda ravil.

4. Kosmeetiline efekt -80% tagab naistel hea -kortsudeta, noorusliku näoilme, takistab naha kuivamist ja plekkide ilmumist kehale, parandab alakeha verevarustuse ja elastse  õrna naha üle keha ning naiselikkuse ka vanemas eas.

5. Profilaktiline efekt: tervetel naistel, kasutades  tampoone, tagab limaskesta heaolu pikemaks perioodiks.

Fütotampoonid on läbinud hulgalisi laboratoorseid ja üle 1000 kliinilisi uuringuid nii Hiinas, Ukrainas, Leedus kui Lätis, mis kinnitavad nende ohutust. Ei sisalda keemilisi lisandeid ega kahjulikke aineid, mis võiksid mingilgi määral olla kahjulikud tervisele.

Kasutusviis:

1. Normaalse menstruatsiooni tsükli puhul, profilaktika eesmärgil, soovitatakse 1-2 tampooni kuus , et  hävitada bakterid ja viirused.

2. Peale juhuslikku vahekorda aitab 1-st tampoonist, et tagada ohutu seks.

3.Abordi puhul kasutada 3 tampooni.

Ei sobi neitsidele ja rasedatele.

 

Ortopeedilised plaastrid

On Hiinas traditsioonilises meditsiinis tuntud, kui tervendava toimega ja valuvaigisti  kukkumisel, traumade või muude vigastuste puhul. Soovitatakse  eriti sportlastele.

-parandab verevarustust;

- parandab ainevahetust, mille tagajärjel likvideerib paised;

- parandab selgroo, liigeste probleeme, -radikuliit, artriit, artroos, jt

- kuivade ja  lõhenenud kandade puhul;

-Ravikuur: 5 plaastrit.


Loe  edasi: http://video.yandex.ru/users/veraod

 

Kui aga otsustad liituda, oled saanud piisavalt sellealast teavet, positiivseid kogemusi, - on ka avatud see võimalus.


TERVIS  ja HAIGUSED käivad käsi-käes...

Kuna me anname enda haigused edasi oma lastele, uuringud näitavad, et 100-st vastsündinud lastest ainult 3 olid täiesti terved.

Seega, ainult tervetel vanematel sünnivad tugevad ja terved lapsed.

...Ei ole ravimatud haigusi,... on vaid ravimatud inimesed, kes ei hooli oma tervisest, ega mõtle oma, ... JA OMA LASTE tulevikule.


KALLIS  LUGEJA!

MÕTLE SELLELE, - KEEGI MEIST EI TAHA OLLA HAIGE, SÜNNITADA JA KASVATADA HAIGEID LAPSI.

SEEGA ARMASTA JA AUSTA OMA KEHAVAJADUSI, HOOLI  OMA TERVISEST JUBA TÄNA... HOMME VÕIB HILJA OLLA...