IMMUUNSÜSTEEM> vaksiinid+ hirmud+parasiidid>Vähk,diabeet, kiirvananemine, kortsud näol, jm. haigused

HEAD UUT 2013 AASTAT!
Mida toob meie lastele 2013 aasta?
Vastan: "Mittemidagi head!"
Diabeetikute arv suureneb tohutu kiirusega. Isegi lapsed peavad käima lasteaias , süstlad kaasas... Kuhu me oleme jõudnud....????

Igal aastal on kujunenud aasta peamised haigused, millega olen kõige rohkem pidanud tegelema.
Näiteks:
2000 -2008 - kroonilised- ja pärilikud haigused, viirushaigused: sea,- linnugripp, diabeet, vähk ja südamehaigused
2009-2010 - tõusid esiplaanile, valgeveresus, e. aneemia;  peale keemiat ja muid ravikuure läbinud vähihaiged, isegi ajuvähiga- põhjustajateks osutusid taas PARASIIDID, e ussid, mis olid ajupiirkonda oma pesapaiga asutanud...
2011 -PARASIIDID, Endokriinsüsteem: sh.pankreas -suhkrudiabeet. Neerud + südame -ja verevarustus, seljaprobleemid, maks +seedetrakt.
S.h 2 juhtumit. - väga rasked vähihaiged, kes olid juba kõik võimalikud, arstide poolt määratud, keemia,- kiiritus,- jm ravikuurid läbinud, ...ja niivõrd raskes seisundis, kus pidin kahjuks taastusravist keelduma.

2012 aastal olid  esikohal peamised probleemid: -taas parasiidid jätkuvalt, kus tuli korraga ravida kõiki pereliikmeid; endokriinsüsteem -diabeet, südamehaigused-neerud, selg ja ainevahetus - nn. vähk - Meta-meditsiini alusel.
2013.a.
See aasta aga algas lastest. Juba 31. dets. ja 1.jaanuaril  algasid minu tööpäevad ja lõppesid  kell 7 õhtul...
Diagnoos:PARASIIDID, aktiivne diabeet,
kes vajasid kiiret vahelesekkumist, ...suhkur  0-1 lähedal, Fe-0; B12 -0.

Seepärast,
KALLID LAPSEVANEMAD!
Olen tõsises mures ja olen valmis selle nimel võitlema, olema teile toeks.
 OLEN KUULUTANUD ENDA JAOKS 2013 aasta esinumbriks LAPSED ja  DIABEEDIhaiged emad, -isad...
 Nimelt, diabeeti  tuleb ravida ainult biomeditsiini abil ja lapsi ainult läbi nende vanemate, esivanemate energiakanalite kaudu.


...Meie lapsed on tegelikult muutunud meie endi süü läbi diabeedi ohvriteks!
...Mis tähendab:
-ainult tervetel vanematel sünnivad terved ja tugevad lapsed!
Seega, kallid NOORED!
Enne kui hakata mõtlema laste soetamisele, kontrollige oma tervislikku seisundit!
Vastasel juhul, haigused ja muud probleemid edastame oma lastele....!

Peamised 4 süsteemi=IMMUUNSÜSTEEM.

=SEEDETRAKT+ endokriinsüsteem; närvisüsteem; südame-, ja veresoonkond;
Need on peamised süsteemid, mis haaravad endaga kõiki teisi organeid, süsteeme.

Tegelik tõde vaksineerimisest

ÜLEKAALULISED ja HAIGED LAPSED
AINEVAHETUSE PUUDULIKKUS, alates  endokriinsüsteemist jt süsteemidest, mis on kahjustatud laste vaksineerimisel. Ja seda läbi aju ja kesknärvisüsteemi.

+ SÜNNIITUSHIRMUD
Sünnitus on suursündmus nii emale kui ka lapsele. Pärast ema keha temperatuuril olles,  arenenud ema energia võnkesagedusel... -turvalises keskkonnas üheksa kuud, peab äkki alustama iseseisvalt hingama, ... kus veri voolab esimest korda läbi tema kopsude, ...ja seda täiesti talle tundmatus keskkonnas, ...on päris raske katsumus tema jaoks.

VASTSÜNDINU VAKSINEERIMINE
Esiteks on ta seni arenenud TURVALISES KESKKONNAS. Sündides ilmale saab ta lahutatud talleomasest emaenergiast... ning asendatakse  talletundmatute, erinevate võõraste
inimeste -talle mittesoviva energiatega,  kätte vahele.

 Selliste elutingimuste äkiline muudatus on talle väga raskeks PROOVIKIVIKS. Lisaks kõigele lisandub valus süstla torge, millele lisandub HIRM. Samas on niigi õrnuke tema nahk-kate, ...saab ta tugeva stressi seisundi- shoki - HINGELISE TRAUMA KOGU ELUKS!

... Ja siit tulemused:
NEED LAPSED, enamus juhtudel ON DIABEETIKUD, MAGAVAD HALVASTI, URINEERIVAD TIHTI ja ka  ÖÖSITI teevad alla.
Kuna nende immuunsüsteem -KAITSEMEHHANISM ja NÄRVISÜSTEEM ON KAHJUSTATUD, PÕEVAD TIHTI KÜLMETUS-,jpt LASTEHAIGUSI. Enamusjuhtudel on nad hüsteerilised virisejad, kuna nad kannatavad pideva hirmufaktori all, kardavad kõike ja on väga tundlikud, reageerivad negatiivselt kõige suhtes...

Vaksiinid võivad tekitada väga tõsiseid TERVISEKAHJUSTUSI, mis edaspidi kujundavad tema arengut nii füüsilisel,- vaimsel.- kui psühholoogilisel tasandil:
...Arengu aeglustumine -kõnehäired, ebakorrektsed liigutused, hiline käimahakkamine, enesessetõmbumine, mitteseltsiv jpt kaasasündinud probleeme, mis muutuvad ajapikku haiguseks ja kanduvad üle tema lastele...
 


Alates 1951-aastast  -mil tuli moodi vastsündinute aktiivne vaksineerimine paljude ja erinevate haiguste  vastu, oli loomulik immuunsus  häiritud või lausa hävitatud.  Mis aga osutus enamus lastele saatuslikuks probleemiks nende arengul. Kuna  oli häiritud  või kahjustatud aju- ja kesknärvisüsteemi töö,  on endaga kaasa toonud rida  erinevaid probleeme: närvilisus, une-, ja kõnehäireid, aeglane-, või ala-areng, psühhilised kõrvalekalded jt tõsised probleemid - kuni invaliidustumiseni.
 Küsi lisa DVD (vene keeles).

*ALA-ARENG nii vaimsel kui füüsilisel tasandil + sünnitusjärgne HIRM, jt närvisüsteemiga seotud tervisehäired on paljudel meist ...ja ka muutunud meie lastele pärilikeks....

u hakatu
Paljudes riikides oli rangelt keelatud igasugune vaksineerimine, ja on seda ka seni. Ka meil oli tõstetatud see küsimus päevakorda, kus oli lubatud erandjuhtudel, kliendi soovil.
Meil Eestis, eriti selle valitsuse ajal aga oli see taas saanud aktuaalseks, ja vaksineeritakse omavoliliselt, patsienti isegi teavitamata, st. ilma patsiendi nõusolekuta vastsündinuid, ja paljudel juhtudel lausa sundkorras, eriti  välismaale sõidu puhul jne...
On tulnud lastevanematelt kaebusi, kus koolis vaksineeriti ka siis lapsi, kui nad keeldusid ja isegi ema allkirjaga sellekohast dokumenti näitasid.

Samas, Hiinas pole kunagi vaksineeritud ega tarvitanud sünteetilisi-, keemilisi ega hormoonravimeid... ja see ongi nende pika-ajalise eluea saladus. Ka minu hiinlannast  esimene õpetaja ei teadnud isegi oma  vanaema sünniaega, kuna tal puudub vastav dokument, kuid on kindlaks tehtud, et on üle 120 aasta kindlasti. Samas näib ta väga nooruslik ja reibas välja.

Venemaal,  USAs ja paljudes teistes riikides on  väga suurt tähelepanu
pööratud vaksiinide kahjulikkusest. 
ON TEHTUD TUHANDEID UURINGUID, mis tõestavad seda.

Küsi sellekohane DVD ka endale...

Vastavalt on aktiviseerunud tohutu hulk meditsiiniasutusi üle Venemaa, kus on hakatud vaksiinidevastast kompaaniat läbi viima ja nende  tagajärgi -  kahjustusi aktiivselt likvideerima. Tohutud rahvamassid on liitunud sellesse kompaaniasse. Asjahuvilistele olen nõus infot jagama ja nõustama.

Immuunsüsteemi taastamiseks alustas  4Life -USA läbi viima üle maailma  VAKIINIVASTAST KOMPAANIAT.  Samas on 4Life väljatöötanud uued, kaasaegsed alternatiivmeditsiinis kasutatavaid preparaate, mis põhinevad ternespiima- ja kanamuna kollase baasil nn "Transferfactor -TF" -ülekandefaktor.

Transferfactor, e Ülekandefaktor on Eestis tuntud 2006-st aastast alternatiivmeditsiinis kui parimaid ja ohutumaid preparaate immuunsüsteemi parandajana.

See   ülekandefaktor on  vastunäidustusteta, ei  ole meditsiiniline preparaat ning on väga tõhus looduslik immunokorrektor, mis on ohutu nii lastele kui täiskasvanutele.

Tänaseks on Venemaal ja paljudes teistes riikides saadud arvukaid kliiniliselt kinnitatud, püsivaid resultaate  haigustes, millistes pole suudetud saavutada märkimisväärset positiivset dünaamikat mitte mingisuguste vahenditega, või kui, siis saavutati seda väga vaevaliselt ja suurte kuludega.

Toote kliinilised katsetused ja võrdlus teiste toodetega
Tappurrakud, e. nn T-rakud

Tappurrakud (T-rakud)
moodustavad tähtsa osa immuunsüsteemist, kuna nad otsivad üles ja hävitavad kahjulikke rakke otsese kokkupuute kaudu.

Vaenlaste sattumisel organismi asuvad need rakud kaitse eesliinil. Kompanii 4Life Transfer Factor tõstab tapprakkude aktiivsust veelgi 106%. Samas TF Advanced tõstab nende aktiivsust 286, aga TF Pluss advanced - 437%.

Seega oma toimet immuunsüsteemile ületavad 4Life ülekandefaktorid tunduvalt  teisi immuunsust stimuleerivaid tooteid.

Venemaal sooritatud katsed andsid  suurepäraseid tulemusi TF kasutamisest parasiitoloogias, onkoloogias, kroonilise osteomüeliidi, hepatiidi, herpese, AIDSi  jt ravis.

Sealjuures täheldati CD8, CD4 arvu suurenemist; Tx Tc suhte paranemist, eosinofiilide ja IG E vähenemist; rakumembraanide stabilisatsiooniefekti.


Teadlaste ja arstide hinnangud
Võitluses haigustega, oleme kokku puutunud hirmuäratavate vastukajadega 20.sajandi suurima saavutuse -antibiootikumide - ebaõigest kasutamisest.

Juunis 2000 ilmus Ameerikas järgmist statistikat sisaldav artikkel: vähemalt 40% ettekirjutatud antibiootikumidest kasutatakse ebaõigelt. 17 miljoni inimestele määratud doosi kutsuvad esile ebasoovitavaid kõrvalnähte.

...Antibiootikumid tapavad baktereid, aga mitte ei ravi kõha ja harilikke külmetushaigusi tekitavaid viiruseid. Poole sajandipikkune antibiootikumide kasutamine on põhjustanud seda, et tuhanded inimesed on lakanud reageerimast neile preparaatidele ja ainult soodustanud uute,  vastupidavamate mikroobivormide teket.


"...Olen teadlane ja püüan olla väga ettevaatlik järelduste tegemises, oma isiklikust kogemusest lähtudes, siiski võin öelda, et 4Life Research kasutab ülekandefaktorite lehmade ternespiimast eraldamise  patenditud protsessil, tuleks seda sisse võtta 50 korda rohkem(!) Vastupidiselt piimale ja ternespiimale ei kutsu TF esile mingisuguseid allergilisi reaktsioone. Ta on turvaline isegi rinnalastele. Kasutades TF, te õpetate tegelikult oma immuunsüsteemi funktsioneerima kõrgemal tasandil. Ükskõik kui palju vitamiine, mineraale jt toidulisandeid inimesed sisse võtavad, miski ei oma neile niisugust efekti. Tänapäeval võib see saada alternatiivmeditsiini suurimaks saavutuseks."
Richard Bennet, teaduste doktor.


Me soovitame TF soovitame kõigile meie väikestele patsientidele ja nende perekonnaliikmetele, kuna ta annab hämmastavalt positiivseid tulemusi, mis avaldub haigestumise vähenemises enam kui 70% ja  antibiootikumide kasutamise vähenemises 79%. See tehniline läbimurre kannab nime Transfer Faktor - Täisväärne elu.

David Markovitz, arst-pediaator.


PARASIIDID
See on hirmuäratav tõde tänapäeval. Ja seda pole ka võimalik ära hoida, sest võimalusi nakatuda on niivõrd palju, et seda ei suudeta lihtsalt ära hoida.
Ainuke võimalus on kaitsta end taas immuunsüsteemi kõrgtaseme saavutamisega.
Põhiline kaitse lasub taas T-rakkudele, lümfisüsteemile, neerudele, kurgumandlitele > organismi kaitsemehhanismile..

Ussimunad, sattudes organismi, hakkavad toituma ja  kiiresti arenema meie kehale kõige-enam vajalikest toitainetest: mikro-, makroelementidest, mineraalidest ja vitamiinidest. Samas, väljaheidete näol, uhavad verre erinevaid mürke ja jääkaineid, mis tekitavad allergiat ja erinevaid tervisehäireid-, kahjustusi.  Seeläbi hakkab iseenesest langema ainevahetus ja immuunsus - andes võimaluse erinevatele viirus-, nakkusHAIGUSTELE, samuti PSORIAASILE   jt pärilikele haigustele .

Peamised haigused.

Üks neist on kindlasti seniravimatu PSORIAAS, kuna alahinnatakse parasiitide kahjulikkust meie organismile. Siin on ka mitu põhjust: -tavameditsiinis on neid väga raske avastada. Teiseks nendest vabanemine on küllaltki kallis ja pikaajaline protsess...
Isegi kuni 8-aastane ravi ei anna teinekord tulemusi, kuna taasna
katumisoht on väga suur. Seega, et elada täisväärtuslikku elu, tuleb peale põhiravikuuri läbimist, pidevalt läbida edaspidi 2-4 profilaktikakuuri aastas. Oleme jõudnud sellesse elufaasi, kus enamusel nakatanuist on nad juba sündimist saati, seega on see pärilikuks haiguseks muutunud. Seega ei saa välja ravida üht pereliiget, vaid ravida tuleb kõiki pereliikmeid korraga ja edaspidine profilaktika kuulub samuti tervele leibkonnale! 

Kuna keha kõige suurem organ on NAHK - samas, - kui siseorganite TERVISEPEEGEL.

Sattudes meie kehasse röövikutel, ehk parasiitidel, muutub inimene lojuks, tihti peale einetamist tekib unisus, väsimus, antipaatia kõige vastu, kaob sära silmist...
Inimese organismis algab kiirvanaemisprotsess:

-nahk kaotab elastsuse, tekivad tedretähed jt pruunikad TÄPID - plekid, laigud nii kehale kui juustega kaetud piirkondadesse. Vitamiinide, mineraalide puudulikkuse tõttu muutub nahk kuivaks, karedaks ja seejärel kestendavaks.
 -paks nahk küünarnukkidel ja lõhed jalakandades, kestendav, hiljem sügelemine, mis ajapikku muutub psoriaasiks, ekseemiks või muuks nahahaiguseks;
-vaegused ja puhutised kõhus, kerged hiiveldused, kõhu kinnisus või lahtisus;
-pidev allergiline kõha, kõhatamine, mida tekitavad seedehäireid läbi limaskesta;
-punaseid täpilisi kohti võib olla üle keha, näieks õlgadel, mis sügelevad ja lapsed kratsivad need kohad lausa veriseks, magavad halvasti ja nutavad öösiti;
-ilmingud, kus lapsed vajavad pidevalt  ja aina rohkem magusat, kuna tegemist on kõhunäärme alatalitusega - deabeedi  algarengu faasis;
-hemoglobiin langeb, vitamiinide, eriti
B12,
C, E, D, raua-Fe, Mg, Ca, joodi, seleeni jt mineraalide puudulikkuse tõttu;
-näo nahk vananeb kiiresti, luitunud kahvatu, tekivad sügavad kortsud;

Oma uuringute põhjal võin kinnitada, kuigi arstid võivad seda teisiti tõlgendada, jään ma oma arvamuse juurde:

Parasiitide poolt tekitatavad kahjustused meie organismile toimuvad peamiselt MAKSAS, kus nad läbivad arenguprotsessi. Maks aga on meie elulokaator, temast oleneb vere kvaliteet - meie tervislik seisund. Oma arenguga, kahjustavad parasiitide vastsed maksakudesid ja vere kvaliteeti, andes võimaluse viiruslik-hepatiiti jt viirushaigustesse nakatumisele. Kusjuures need haigused ei allu mingitele ravimitele ega vaksiinidele!
 Ravida saab vaid REIKI´ga ja biomeditsiini-energia tasandil... ja seda kõrgtasandi, spetsiaalse koolituse läbinud, spetsialistide poolt!

ALTERNATIIVMEDITSIIN
 Kurb on see, et meil Eestis nii vähe pööratakse seni tähelepanu alternatiivmeditsiinile. Erivõimetega inimesi kasutatakse vaid meelelahutusprogrammides, alavääristades nende võimeid. Nii tõsist teadusharu tuleks kõrgelt hinnata. Meil aga  kritiseeritakse põhjuseta, ja  seda mitteasjatundjate poolt, neid ravitsejaid, kes on valmis teisi aitama selle asemel tuleks toetada ja koolitada erivõimetega inimesi, nagu tehakse seda paljudes teistes riikides. Näiteks võiks tuua kas või Venemaad, kus on lausa Alternatiivmeditsiinialased Instituudid ja rida Teadusasutusi, kus koolitatakse ja atesteeritakse, kontrollitakse ravitsejate teadmisi alternatiivmeditsiini valdkonnas.

Isegi Lätis õpetatakse Silva meetodit 41 koolis, ...ja seda juba algklassides.
...Vabandan, nüüd aga taas asja juurde...

 
...Seejärel kasutades nn. transorganeid: - kopse ja südametegevust, kus vastsetest vastkoorunud ussikesed, koos verega transporteeritakse üle keha laiali ... -kuni jõuavad SEEDEORGANITESSE  ja samuti JÄMESOOLDE, kus avaneb neile soodsed tingimused edasi areneda. Nii olen avastanud ussikesi neerudes, kus neerude töö oli häiritud või lausa verevarustus peaaegu blokeeritud täielikult. Samuti olen avastanud ussikesi kopsudes, tekitades bronhoekstaase.

Kuna jämesool esindab kõiki organeid, süsteeme meie kehas, satuvad ohtu 85% meie organitest, mis omakorda mõjutavad tervislikku seisundit nii otsesel kui kaudsel moel:
 -maksa kahjustused, millega kaasneb samuti  sapieristusvõime alanemine poole-võrra, mis iseenesest toob endaga kaasa nii 12-sõrmiksoole haavandid kui seedimata toidu jäägid.
...See aga omakorda:
- tekitab seedetrakti alatalituse, ja seda just mikro-makroelementide tasandil -mis on meie tervisele väga vajalik. Samas, on  ka samaegselt parasiitide maiuspala. 

Pooleseedimisega toit aga kutsub esile lagundumisprotsessi soolestikus, mille tagajärjel tekivad väga mürgised gaasid, puhutised, mis omakorda mürgitavad kogu organismi. Suur osa mürke imendub verre: kes meist pole kokkupuutunud väga ebameeldiva lõhnaga kõhugaasidega, mis lausa sunnib põgenema või ninast kinni haarama?
-mürkide sattumisel kopsudesse...-tekitades allergiat, limaskesta põletikke; alaneb  immuunsüsteemi teovõime, mt. immuunsüsteemi alatalitust, mille  tagajärjel tekivad ohud haigestuda külmetus-, viirus- ja paljudesse muudesse haigustesse.

...Ja seni pole veel keegi selle peale tulnud. Ravitakse keemiliste- ja sünteetiliste vahenditega, vaksineeritakse, kahjustades veelgi organismi ja immuunsüsteemi tööd. Nii surevad miljonid inimesi aastas selle tõttu. Seni on võimatu olnud kindlaks teha, kuna ainult vereanalüüsid viitasid sellele...

Loe edasi... ETTEVAATUST TOIT!

KAS VÄHK ON RAVITAV?

Kahjuks pean tõdema, et kaasaegsed viirushaigused on salakavalad ja tavameditsiini tehnika pole suuteline kõiki haigusi tuvastama.  Seoses sellega, on arstid sattunud väga raskesse olukorda. Samas puuduvad neil õiged ravimid, mis töötaksid OHUTULT, teisi organeid kahjustamata ja raviksid haigeid läbi vastava võnkesageduse.

"Me teame ja pole kellelegi saladus, et kõigil meil on tegelikult vähirakud olemas. ... " kinnitab arstiteadus.
Tekib vaid küsimus, miks üks haigestub, teine aga mitte... miks viimasel ajal on vähihaigete arv tunduvalt tõusnud?

Arvamusi on erinevaid, kuid vastus on ühine:
Sünnitusjärgsed HIRMUD +VAKSIINID, enamusjuhtudel vanematelt ka  parasiidid, pärilikud, -kroonilised haigused ja immunopuudulikkus... Vähene liikumine. Raseduse ajal kesine toitumine, erandjuhtudel ka suitsetamine, alkohol jt mõnuained...

...Tegelikult kõik oleneb PSÜÜHIKAST...kuhu kuuluvad rasked psüühilised üleelamused HIRMUD > -psüühilised TRAUMADE tagajärjed, kahjustades sisenõrenäärmete - ainevahetuse stabiilsust,
...ja seeläbi ENDOKRIINSÜSTEEMI TÖÖD terviklikult.

Seega, LAHENDUS saab olla vaid üks:

TAASTAME AINEVAHETUSE ja seeläbi taasub stabiilne endokriinsüsteemi töö. Kasutades selleks biomeditsiini, bioaktiivseid, spetsiaalseid toidulisandeid, mis tagavad rakkude tasandil, stabiilse tegevuse.
 -AKTIVISEERIME INIMKEHAS VASTUPANUVÕIME -viime IMMUUNSÜSTEEMI TÖÖ taas VAJALIKULE TASEMELE!

Oma kogemuste põhjal võin kinnitada seda, sest olen paljusid vähihaigeid terveks ravinud. Raskused tekivad vaid sel juhul, kui on eelnevalt juba tarvitatud arstiravimeid, tarbitud hormoon-, ja antibiootikumeid; läbinud keemiaravikuure, on vaksineeritud -mis tähendab, on immuunsus ja lämmastikoksiidi tase täielikult viidud minimaalsele  või isegi null-tasemele. Teiseks, kui on juba vähisiirdeid niivõrd palju, et organism ei tule toime -st on viimasel staadiumis... Eriti kui on tegemist endokriinsüsteemiga ja lümfivähiga.
See puudutab eriti mehi, kelle eesnäärme-, aju vähi puhul, tuleb asja väga tõsiselt võtta ja õigeaegselt pöörduda abi saamiseks.

4Life tooteid olen selleks kasutanud aastaid, nüüd aga 2009a on raskusi tekkinud meil Eestisse nende sissetoomisel. Vaatamata sellele, et kõikides EL teistes riikides, ja ka meie lähinaabritel Läti, Leedu Soome, pole mingeid piiranguid.

2008 aastal  mais osalesin,  Kreeta saarel - 4Life eestvõttel, Euraasia ja Ameerika ÜHISKOOLITUSEL, mis oli mõeldud arstidele ja alternatiivravi spetsialistidele. ...Kahjuks Eestist ei olnud ühtegi arsti, kuigi oli neile samuti võimalus antud.

Meile esinesid nii Ameerika kui Vene- tuntud professorid ja teadlased, arstid ja alternatiivravi spetsialistid jagasid oma kogemusi paljudest Venemaa oblastitest, Ukrainast, Poolast, Inglismaalt, Soomest, Lätist, Leedust jpt riikidest.

...
Mõningaid arstide ja meditsiiniteaduste doktorite HINNANGUID

Kompanii "4Life" TF -ülekandefaktorite tootesarja toodete tarbimisohutus võrdub piima kasutanise ohuga.

...Loe edasi " UUS ELUKVALITEET"