Ettevaatust -TOIT

(Vene teadlaste loengusarjast )

Ühe loengu eeskõneleja ütles toreda lause:

" Meie toit sisaldab juba nii palju keemiat, et toiduainete kauplused oleks aeg ümber nimetada KEEMIAKAUPLUSTEKS."


Meie toidus leidub aina rohkem aineid, mida seal vanasti ei olnud: konservandid, värvained, emulgaatorid, suhkru,- jm asendajad, -magustajad, aromatiseerijad, hermetiseerijad, stabiliseerijad, homogeniseerijad, paksendajad, inhibiitorid, kergitusained, happesuse regulaatorid, gaseeritud joogid, sünteetilised ravimid, vitamiinid mineraalid, säilitusained.
Väga mürgine on näiteks naatriumglutamaat (E621).....Ta teeb toidu meie jaoks maitsvaks ja me tahame seda veel ja veel...

Tootjad ei ole huvitatud meie tervisest, vaid ainult oma kasumist! Need ained on vaja lisada toidule selleks, et toode säiluks piisavalt kaua, ei kaotaks selle aja jooksul oma välimust ja maitset. Mis on selles toidus veel looduslikku, loomulikku?

See on ju puhas enesepettus, kui me arvame, et neid aineid on seal sees nii väikestes kogustes ja kõik vastab EURO NÕUETELE!!!

...Kuid süües, juues päevas ...ja igas toidus, joogis, kus on omajagu, nö normi piires, kahjulikke aineid -teeb kokkuvõttes päris -suure annuse kahjulikke aineid... ja kes ütleb, kus tegelikult see piir on?

Meil müüdavad, näiteks Saksamaal toodetud, keeksikesed, küpsised -EI OLE SAKSAMAAL realiseerida LUBATUD!!! Kuna kõik need ained on välja töötatud keemia laborites ja kahjustavad tugevalt meie organismi.

Maailma statistika kohaselt on 4 kõige mürgisemad : tšipsid, küpsised, gaseeritud joogid ja närimiskumm, mida meie pased kõige-enam armastavad ja naudiva!!!

Meie jaoks võib olla seegi šhokk, et Läänemerest püütud kala on Euroopa riikides samuti KEELATUD: sest ta olevat väga kantserogeenne!

Aga ega ei saagi olla ümbrus ja meri puhas, kui kõik keemia jõuab loodusesse... heitveed merre. Üks sprott pidavat võrduma 2 paki suitsudega.... Ega siis asjata Euroopa riigid poleks keelustanud oma riikides neid realiseerida.

Aga kui me ei tea seda kõike? Kui palju kuuleme sellist infot meil EESTIS: - näiteks telekast-raadiost-lehest?

...Siis, kes meid tegelikult  kaitseb???
Kurb statistika väidab, et ühe aasta jooksul sööme-joome-hingame endale sisse ca 10 KILOGRAMMI kahjulikke aineid!!!
Seega, 40-neseks saades, kanname endaga kaasas vähemalt 10 kilo "rämpsu".

Õnneks kõik ei jää sisse, mis me aastatega sissse sööme, joome hingame ja peale määrime. Aga nad teevad oma töö: iga 45 sekundi järel sureb maailmas 1 inimene südame-veresoonkonna haigustesse.

...Ja 85% neist on ülekaalulised... sh nende järglased ...ja ka -vastsündinud beebid... - kogu järeltulevat põlvkonda ootab sama saatus, kuna see on pärilik !!!

Venemaal sünnib 77% lapsi kõrvalekalletega ja ainult 5% sünnib täiesti tervena. Venemaal on 10 miljonit diabeetikut. Ja enamus ülekaalulised....
Kui me vaatame ka siin enda ümber, siis näeme palju lapsi, kellel samuti on ülekaal. Kõnnivad rõõmsalt tänaval: ühes käes tšipsid ja teises limonaad.

Laste ülekaal ja tohutu prillikandjate hulk näitab seda, et nende maks on korrast ära, kahjustatud ja kurnatud. Nende immuunsus, seedimine, endokriin,-ja närvi süsteem; -ainevahetus on häiritud, ... ja kõike seda on võimalik pärida oma esivanematelt; samuti sünnijärgne stress, millele lisanduvad vaksiinid, arstiravimid ja rämpstoit.

Ärge laske end eksiteele viia tööstuste, ettevõtete jt tootjate poolt, vaid mõelge ise, - oma talupojamõistusega enne, kui toidukorvi midagi letilt poetate...!

Õnneks on Looja meile andnud aju ja mõistuse selleks, et õppida silte lugema ja õigeid toite eristama...- ja nii on võimalik vägagi hästi ja tervislikult elada.
Üks võimalus selleks on õppida silte lugema ja ka pendli abil õigeid tervislikke toite valima.

 Hiinas, Jaapanis jt idamaistes riikides on see loomulik nähtus.

Teine võimalus on läbida vastavaid koolitusi: Silva meelekontrolli meetodit, kus õpid oma paremat ajupoolkera kasutama enda tarbeks, mida aga enamus inimesi kasutavad vaid magamisel -puhkerežiimil stressi maandamisel.

Rahvusvahelise aliansi Art-Life arstide ja teadurite koostöös, uuringute põhjal on valminud seeria DVD-d, mis tõestavad neid fakte.
Nendega saate tutvuda ka meil esmaspäeviti kell 12 Infopäeva raames, kui registreerid end alltoodud telefonil.

Seega NOORED!

Kontrollige oma tervist noores eas. Sellega säilitad oma nooruslikkuse vanaduspäevadeni. Päritavate haiguste ärahoidmiseks kontrolli oma tervislikku seisundit eriti enne laste soetamist!

Kõigil meil on esivanematelt päritud haigused, mida ka meie edastame oma lastele. Pea meeles, ainult tervetel emadel-isadel sünnivad terved ja tugevad lapsed!

Tulevane emme, jälgi ka raseduse ajal hoolega oma mineraalide ja vitamiinide vajadusi ja nende sobivust sinu organismile!

Nii maks -kui põrn on vere loomeorganid, seega väga olulised organid meie kehas. Nendest sõltub peamiselt meie tervis:

1. PARASIIDID

SEE ON TÄNAPÄEVA TÕSINE PROBLEEM!  Raske on leida inimest, kellel tänapäeval neid ei ole.  Samas on väga raske avastada arstiteaduses nende olemasolu. Ollakse arvamusel, et nad pole otseselt eluohtlikud, ja kuna on  väga raske neid avastada ja vabaneda neist tavameditsiinis, on  jäänud see probleem tahaplaanile.
  Kaasaegsed  teadlased on aga teisel arvamusel ja kindlad, et nad on väga ohtlikud meie tervisele ja eriti seda südame,- ja veresoonkonna haiguste puhul-kui peamised insuldi ja infarkti tekitajad. Just nemad ongi väga paljude haiguste peamised tekitajad!... Kui peamised mürgitajad ja reostajad meie organismis oma väljaheidete, toksiliste ainete näol on mele paljudele tuntud PSORIAAS.

Peale selle:
Niinimetatud "õllekõhud,"  ja hea söögi-isuga, magusaarmastajad on esireas. Peale selle vaevab neid allergia, halb enesetunne, pidev väsimus, lõhenenud kannad, kõõm, kuiv ja kestendav nahk, uimasus, liigne kehakaal või vastupidi kõhnad, vaatamata sellele, et söövad palju. See oleneb sellest, miiliseid parasiite keegi toidab.
Parasiite olen avastanud peamiselt maksas, neerudes, kopsudes ja muidugi soolestikus. Seega olen  lahendanud paljusid terviseprobleeme, mis seni olid avastamata.

Parasiite esineb väga palju, alustades tolmulestadest -kuni lint-paelussideni, mis võivad 25 aasta vanuseni pesitseda  soolestikus ja kasvada kuni 12-16 meetri pikkuseks. Kuna nad on pärilikud, lastel tekitavad tihti kõhuvalusid ja iiveldusi -kuni oksendamiseni.

Ühe 10-aastase poisi ema rääkis, et ta olevat ise näinud, kuidas tema poeg oksendas kraanikaussi usse. Käinud paljude arstide juures, kuid  abi ei saanud, ega midagi selletaolist ei  avastatud.

Ja see on ka mõistetav, kuna  nende olemasolu on võimalik määratleda vaid spetsiaalsete  võnkesagedusel- töötavate diagnostika aparaatidega.  Seni tean vaid kahte spetsialisti eestis, kes peamiselt töötavad ka Soomes, kuna eestlased ei ole seda endale veel teadvustanud. Samas surevus ja haigete arv küünib esimeste hulka.

Soovitan kindlasti kontrollida oma tervist - kuna parasiitide poolt tekitatud haiguste sagedus on viimaste aastatega väga kiiresti kasvanud.

 
a. - nad  toituvad sinu parimatest roogadest: mineraalid, vitamiinid, mikroelemendid... jne -kõike seda,  mida meie toidulaud niigi vähesel määral suudab pakkuda.
b. - nende väljaheited mürgitavad ja kahjustavad meie organismi pidevalt üha enam, kuna nad paljunevad väga kiiresti ja jõudsalt.


NB!
Mina omaltpoolt pakun PROFILAKTIKA EESMÄRGIL: süüa kõrvitsa- ja päevalilleseemneid, juua eriti tühja kõhuga. See on maainimeste tarkus, kuidas kaitsta end parasiitide eest... Enne sööki juua  OSONEERITUD VETT!
...kuid nüüd olen leidnud ka tõhusa võimaluse nendest vbabanemiseks! Kui teadlased tõestavad, et neist vabanemiseks kulub kuni 8 aastat, olen avastanud uue võimaluse -KOMPLEKSRAVIKUURI, mis võimaldab neist lahti saada 3 kuni 6 kuu jooksul. Edaspidi kasutades pidevalt OSONEERITUD joogivett, eriti tursa ja punase kala söömisel, lihatoodete, puuviljade töötlemisel osoneeritud veega, pole ka ohtu nende taastekkimises.
 
Tõlkimine kestab, loe taas, saad veelgi enamat teada...Registreeri end tasuta INFOPÄEVALE 

 tel . 443671055676971, mis toimub  orj. E: -kell 12.00 või muul ajal, vastavalt kokkuleppele.
Tutvud lähemalt vastava sisuga DVD-ga. Saad oma silmaga näha ja veenduda...

 Räägime alternatiivmeditsiinist ja vastan küsimustele.2. KREEMID

Täiesti mõttetu, tegelikult lausa kahjulik, on määrida endale regulaarselt peale tselluliidivastaseid kreeme.

Esiteks imenduvad keemilised toimeained verre ja sealt edasi maksa. Nii maks kui põrn -lümfisüsteem üritavad nendest võõrkomponentidest küll vabaneda, filtreerib, hävitab ja töötleb neid, kuid üritades organismi säästa, osa talletub šlakkidena ka endasse .

Osad komponendid võivad isegi nahka ajutiselt siledamaks muuta, kuid tegelikult mürgitasite ja kurnasite oma maksa, mistõttu lisakoormus võib varsti kajastuda palju raskemal moel. Siis ei pruugi teil enam olla paar kilo tselluliiti, vaid on palju kilosid rasva, toksiine, mürke ja keemiat...

Isegi käte ja näo kreemitamisega saab inimene keskmiselt elu jooksul endale ca 2 kg mürke sisse.

Ei ole need tooted tegelikult kaugeltki, ilmsüütud ja naturaalsed, ega keemiavabad -nagu neid reklaamitakse.

Eriti vahepealne hinnaklass. Vaadake karpidelt koostist ja küsige mõnelt biokeemikult – asjatundjalt, tema arvamust.

Lihtne on kontrollida oma maksa seisundit. Selleks tuleb teha "peeditest" -süüa peedisalatit, 0,5-1 peet, või boršši. Seejärel vaadata WC-s, mis värvi on teie uriin. Ei ole normaalne, kui uriin on punakas!!! Normaalne uriin on ALATI hele või veidi tumedam kollane.

Kui maks ei tööta korralikult, siis on ka uriin teist värvi. Värvi muutus näitab seda, et maks on tõsiselt kahjustatud ja ei saa hakkama mürkide lagundamisega.

Seega laguproduktid ja toksiinid satuvad vereringesse ning mürgitavad neere ja edasi kogu organismi.
Kui teie uriin oli kollast värvi peale peedi söömist, siis võite olla tõeliselt õnnelik: -te kuulute nende mõne % inimeste hulka, kelle maks on enamvähem TERVE!

Samas on neerud -meie kehafiltrid umbes, - ei suuda kõike mürke organismist välja viia ning samuti  mürgitavad ja kahjustavad kõiki kehaosi.

Õnneks on meie organismil imepärane võime: regeneratsioon ehk taastumine. See tähendab:
Kui organismile antakse soodne võimalus ja abi, on ta võimeline taastuma, tagama oma esialgse seisundi - TERVISE.

Soovitan:
Näiteks rahvusvaheliselt tuntud Holy Tea, mille koostises on, meiletuntud, Maarjaohakas, mis just aitabki maksal end puhastada ja taastada. Tee komponentide valik -malva -ja hurmaa lehed, kalmus ning kibeohakas, nende omavaheline suhe, on teadlaste aastate-pikkuse töö tulemus.

Peale selle pakub Hiinameditsiin tavalisi taimeravi, kus puudub täielikult keemia ja tervistkahjustavad elemendid, koostisosad.

Näiteks plaastrid, mis tõmbavad  endasse mürke ja puhastavad seega verd igasugustest tervistkahjustavatest ainetest.

Pannes plaaster valutavale kohale, kaob peagi valu, kuna tagab pareme vereringe ning puhastab energiakanalid -pingesolevad lihased.

Kokku segatud ja uue töötlemis-tehnoloogia abil annavad taimed parima efekti organismi üldisel puhastamisel.

Just nende omavaheline suhe on siin oluline, sest nad toetavad üksteise tegevust. Seda teed ei või nimetada arstiravimiks vaid toidulisandiks, kuigi maarjaohakas kuulub ravimtaimede nimekirja, on ta hädavajalik - kui organismi  puhataja ja seedetrakti töö parandaja.
Parasiitide puhul aga hädavajalik komponent . Tuleb vaid selgitada seda patsiendile. See on lihtsalt tee, mis aitab kehal tulla toime iseendaga, kaitsta ja taastada tervist.


3. Alustada tuleb seedetraktist.


Meie soolte tööks on vajalike toitainete transport vereringesse ja ülejäägi eemaldamine organismist.

Kuid kuna sooleseinal asuvad imepeenikesed hatukesed, tihti kaetud ebamäärase lima või katuga, on võimatu toidust vajalikku kätte saada.

 Näiteks: tärklisetooted moodustavad tombu, mida sool raskustega edasi lükkab. Samas kui aedviljades leidub ohtralt koreaineid ja need hoopis "kratsivad" soole seinalt maha "rämpsu." Siis Holy tee pakisolev koostis, peale tee valmistamist, pannes see kotike soojalt silma laole, parandab silma verevarustust ja parandab seega silmanägemist. Kuid see pole veel kõik: kotikese sisu lisamisel  laualeandes pudrule, -on parim soolte puhastaja...

... Kui inimeste seedimine ei tööta normaalselt, soolte seintele hakkab ladestuma nn."katlakivi", mis takistab toitainete imendumist ning on hea "kasvupinnas" igasugustele seentele, bakteritele, mikroobidele ja parasiitidele.

Soolesein, millele on kogunenud selline mass, muutub aina loiumaks ja tekib toiduainete lagunemisprotsess, kus tekkinud toksiinid jäävad pikemaks ajaks meie organismi mürgitama. Mürgid viivad rivist välja tasapisi maksa, neerude, kõhunäärme, põrna, südame, kopsude jne. töö, - tekib "nõiaring".

 Viletsamalt töötavad organid ei suuda teha ka korralikku omavahelist koostööd ja toimubki ainevahetuses suur segadus.

Need on tegelikult väga keerulised keemilised protsessid ja ühe organi poolt tootmata jäänud aine ei lase teisel organil korralikult ka oma tööd teha, - ja see omakorda mõjutab kolmandat... jne.

Kokkuvõttes hakkame end tundma aina enam väsinuna, siit pistab, sealt on veidi kange, mälu ja nägemine halvenevad...

Oma hambaid oleme harjunud puhastama 2 korda päevas. Seda teevad paljud ainult sellepärast, et suust ei tuleks halba hingeõhku. Hammaste harjamine ja nätsu närimine EI HOIA TEID


4. ... HAMBAAUKUDE  EEST! Miks? ...aga arstid ju soovitavad?

Kuid kui tihti puhastatakse metsloomadel hambaid? Loodusrahvad ei tea hambaharjast ja veel-vähem pastast midagi.

Ometi on neil tugevad hambad suus kõrge vanuseni, kui just trauma tõttu ei ole hammas suust välja kukkunud...
 
Loodusrahvasteni ja loomadeni ei ulatu õnneks meie tsivilisatsioon.... Nende hambad on terved, sest
nende siseorganid on terved ja töökorras.

Iga hammas "vastutab" teatud organite heaolu eest ja vastupidi. Hambaauk - valu annab märku mingi siseorgani haigusest, mis tekitas hambalagunemise....Valu ongi SOS! Tuleb üles otsida põhjus... ja seda just seedetraktist...

Meie aga rikume hoopis oma tervist hambapasta ja nätsu mürgiste komponentidega ... ja seda just enamus -lapsed...

Kui te puhastate hambaid, -siis võiksite ka kogu oma organismi puhastada, aidata oma kehal normaalselt funktsioneerida. 

Selleks pakun  hommikuti  hambapastaga pesemise  asemel loputada suud soolaveega, ja puhastada harjaga keel limast -mis hävitab bakterid ja samas soodustab süljenäärmete ja limaskesta tööd. Sool (NaCl) aga on  parim abiline seedimisel. Isegi puhutiste puhul, parim abivahend on imeda jämeda soola tera -ja kõrvetisedki kaovad.
Ja südamerütmihäirete puhul samuti aitab jämeda soola tera, kuna ta vedeldab verd, hoiab ära trombiohu, parandades vereringet ja südame tööd.


 Seda tõestavad vanad tarkused, kes on teinud verivorsti, teab: -  selleks, et veri ei hanguks -lisatakse soola.

 
Me teame, seedimine algab suust... ja just süljenäärmetest -kui palju suudavad süljenäärmed, toidu mälumisel sülge toota, -seda parem seedimine. Samas keelel on ka väljundid, kus seedeelundid oma mürgid ja bakterid  - nn väljaheited välja suunab - tekitades keelele katu. Seepärast kontrollitaksegi arsti juurde minnes  keelt.
 1mg lima, kattu -sattudes taas ringlusse, paljuneb kümnekordselt, mürgitades aina rohkem organismi.

  Seega tulebki keelt puhastada harjaga ja loputada soolase veega suud.


 GRIPIHOOAJAL
on parim moodus, profilaktika eesmärgil, loputada ja kuristada kurku (eriti hommikuti) RAVIVEEGA või OSONEERITUD VEEGA ja seejärel juua  lisaks 150ml nn RAVIVETT  VÕI  OSONEERITUD VETT tühja kõhuga, soolestiku desinfitseerimiseks... Samuti soovitan PARASIITIDE VÄLTIMISEKS JUUA ALATI ENNE  SÖÖKI KLAAS OSONEERITUD VETT -H203!
  Osoneeritud ja Tervendava energiaga küllastatud ülipuhas joogivesi H2O3.
 St. eelnevalt filtreeritud 5-filtriga veepuhastusaparaadiga ning seejärel osoneeritud ja aktiviseeritud positiivse energiaga.  Seejärel  programmeeritud gripivastase infoga,  -omab väga tugevat mõju. Sel moel juues seda vett 150ml, aktiviseerub T-rakkude koostöö ja vastavalt paraneb kehas  -kaitsemehhanismi -immuunsüsteemi tööd.


Seejärel juua 150ml seda vett ka peale sööki, mis ühteaegu puhastab viirustest, bakteristest, USSIMUNADEST,  soolestiku, tagab seedetrakti aktiivse töö, PARANDAB MIKROFLOORAT.


Prügikasti me  ju tühjendame pidevalt, -iga päev ...siis miks me ei tühjenda jääkainetest oma oragnismi pidevalt ja iga pä
ev?