Traditsiooniline Hiina meditsiin

...Kes meist pole joonud Hiinateed, kasutanud teisigi loodustooteid?

HIINA KULTUUR
-mis on paljudele riikidele seni kauge unistus. PIKK JA NOORUSLIK ELUIGA , milles siis peitub saladus, et 92 -110-aastane inimene on tavaline nähtus. Nagu polekski neil mingeid probleeme...
Minu kokkupuude hiinlastega annab mulle uut jõudu ja lootust abistada ka oma rahvast ja edastada neile neid elamusi, mida olen saanud Hiina traditsioonilist meditsiini ja kultuuri õppides.

Hea tervis - stressivaba elustiil sõltub just sealsetest inimestest endist -ellu suhtumisest, osata olla elurõõmus ka siis, kui kõik ei lähe nii nagu on soovitud, unistatud, loodetud. Kas see on oskus end valitseda, loobuda, mitte ihaldada seda, mis neile ei kuulu... neil puudub auahnus?

Milles peituvad need iseloomujooned: heatahtlikkus, abivalmidus - usaldus, üksteise mõistmine, -kas selline elustiil tagabki neile salapärase stressivaba elu, hea tervise ning pika eluea...
Olles rahul sellega, mida elu neile pakub... ja see ongi kogu tõde, muretu elu... seega nad on avatud, neil puudub kurjus jt halvad pahed, kombed, eesmärgid...
Täidavad Jumala 10. käsku... -ja tulemus: olemuselt nooruslik, sale, kortsudeta, kena näonahk, sirge kehahoiak - kõik see peidabki endasse tema aastad...

... Ja ka meil on päris palju selliseid TOREDAID INIMESI.

...Ja see ongi selle sajandi ellujäämise kunst.
ÄRA TEE KUNAGI TEISELE SEDA, MIDA SA EI TAHA, ET SULLE TEHAKSE! OLE AUS NII ISEENDA KUI TEISTE SUHTES.

Pole ka enam saladus, ega kauge tulevik, kus oleme ka meie märkamatult paelunud Hiina kultuuriga - ennetame ja  tervendame end looduslike abivahenditega... saab ka meil loomulikuks elustiiliks.

Kuna minu esimene  kokkupuude oli 2000 aastal Hiina meditsiini alal hiinlannast teaduriga, kes valis minu c3000 inimese seast välja, oli sel ajal minu jaoks täielik shok.
Keegi ju ei võinud teada, eriti sel ajal, millised võimed kellegil peidus on. Seda sai teada vaid asjatundjate abiga. Nüüd on aga väga palju sel-alast kirjandust ilmunud, mis aitab meil avastada ja teostada meis-peituvaid aardeid. Võin kinnitada, et mingil määral meil kõigil on olemas sisemised, imelised jõud, mida kasutades, saame teha tõelisi imesid -kui just mitte teistele, siis ise endale kindlasti. Tuleb vaid ise-ennast tundma õppida... ja järjepidavusega sellesse suhtuda... Ja nii peagi avastamegi, et see toimib.

Nüüd aga tahaks tähelepanu juhtida Hiina toodetele, millest oleneb sinu ENESEABI tulemus.
Kuna ükski elusolend ei ela ainult õhust ja armastusest... on vaja ka toitu ja osata end jääkidest, mürkidest puhastada...  Ja seda tuleb teha nii füüsilisel kui vaimsel tasandil, st ...korrastada oma võnkesagedust.

 -sellest loe edasi "Tervendame end ise" -Meditatsioon -kui parim abinõu enese tervendamisel, energeetika tasakaalustamise teel.

Nimelt  siin tahan tutvustada imelisi tooteid, mis hästi aitavad kaasa mediteerimisel.

1. Kvantripats energeetika korrastaja
2. Jalapadjakesed - parim vahend organismi puhastamiseks, mis toimib füüsilisel tasandil...ja kindlasti on see toode ka selle sajandi Hiina uudistoode -üks parimatest saavutustest.

Olen paljudest pakutavatest toodetest välja valinud just  "Detox Foot Pads" jalapadjakesed, ja nüüd on nad saadaval ka Eestis. Olen veendunud nede kvaliteedi ja efekti poolest. Neid jalapadjakesi ei saa võrrelda senipakutud jalaplaastritega. Samas saan testida nende kvaliteeti patsiendi juuresolekul, määratleda sobivust, efekti ja vajadust...
 Töötan nendega juba üle aasta ja tagasiside on üllatavalt positiivne. Kes on ühe paki endale saanud, tuldakse kindlasti ka teisele ja kolmandalegi järgi. ...Ja nii ka lühikese ajaga on terve pere neid proovinud ja teistelegi soovitanud.

... Sest siin on efekt kohe tunda: - mõnusalt soojad jalad; üldine kergendustunne, hea seedimine, verevarustus, paraneb ainevahetus,- tulemused:
1. Organismi noorenduskuur; kehakaalu alanemine.

2. Tervenduskuur:
 -sobib komponendina tervendusprogrammides -viies organismist välja ladestunud jääkained, sh parasiitide poolt tekitatud toksilised ja mürkained jpm. Eriti peale arstiravimite manustamist -keemilised, kahjulikud ühendid (peale kiiritust, keemiaravi).

...Ei ole inimest, kes ei vajaks pidevat organismi puhastust!

Hiina teadlased kinnitavad, et 90% haigusi on põhjustatud toksiliste ja mürgiste ainete sattumisel meie organismi. Koos toiduga, veega, õhuga või muul moel, mille tagajärjel toimub krooniline organismi mürgitamine, mis omakorda kutsub esile kogu inimkeha kiire vananemisprotsessi.. Halveneb une kvaliteet, ajutaju, langeb keskendumisvõime; tekivad mälu lüngad, sagedased peavalud, nägemishäired, impontentsus; häired närvisüsteemis, stress, psühholoogilised- ja verevarustuse probleemid jne...

Seega, isegi kõige tervemad inimesed peaksid sellele tõsiselt mõtlema! Raske on leida tänapäeval inimest, kellel poleks  probleeme, kellel poleks parasiite, kuigi me seda ei teadvusta endale, kuid nad on olemas ja kuuluvad peamiste mürgiallikatena - nende väljaheidete näol, meie kehas.

* Padjakeste toime on suunatud refleksiteraapia meetodil.
Idamaise meditsiini  põhimõttel, -kõik mürgid jt kahjulikud ained ladestuvad keha allaossa.  Jalatalla all on 60 bioaktiivset, peamiste siseorganite akupunktuur-punkti, millede kaudu on võimalik puhastada organism igasugustest mürkidest, shlakkidest, jne...
* Kasutades padjakesi, tagame kõikidele organitele normaalde keskkonna; -tekib organite-, süsteemide aktiivne töö ja koostöö.
Kokkuvõttes tekib organismi taastumine, üldine noorenemine.

Detox Foot Pods jalapadjakesed on valmistatud 30 erinevast kõrgkvaliteetsest 100% looduslikest, ökoloogiliselt puhastest koostisosadest ja toorainetest. Vastab kõikidele kõrgtehnoloogia nõuetele. Omab Euro sertifikaati SE. Täiesti ohutu hügieeniline vahend igale eale. Ei kuulu  arstiravimite nimekirja.