Tervendame end ise

KALLID  TERVISESÕBRAD !

EELKÕIGE KUTSUN KOOSTÖÖLE, selle PROJEKTIGA ÜHINEMA SILVALASI

... Ja kui sa pole veel silvalane, on ikkagi eriti tähtis alustada inimese füsioloogiast ja anatoomiast.
Õpime end tundma ja tunnetama oma kehaosi, süsteeme, oma hinge-elu, mõtteaailma, sisetunnet ja seejärel tegema muudatusi nii keemilisel kui füüsilisel tasandil... läbi mõttemaailma -mediteerima ja seeläbi Silva meelekontrolli  meetodil tervendama oma tervist, parandama oma elukvaliteeti emotsionaalse ja füüsilise tasandi tasakaalustamise läbi. TÄHTIS ON LEIDA ENDAS SISEMINE HÄÄL ja RAHULOLU,  - positiivne meeleolu ja ellusuhtumine.

Loodan, et oled minu Koduka juba hoolega läbi lugenud... ja tead:

Keegi ei saa Sind aidata, kui sa seda ise ei taha ega  tee!...
Loe nüüd ka see lehekülg eelnevalt hoolega kõik läbi ja õpi allpool-toodud protseduur lausa pähe... ja proovi siis...
...Kui ei õnnestu, aitan... ole kannatlik ja proovi seni kuni hakkad tunnetama imelist jõudu ...võimalusi, mida sa seni pole kogenud... ja seejärel kinnita see tulemus armastuse energiaga. Armasta oma keha, tunneta tema vajadusi, suhtu oma kehasse hoolitsevalt -kui parimasse sõpra.

Samas pea meeles igal haigusel on oma PÕHJUS, mida tead vaid sina ise või sinu vanemad jt perekonna liikmed, lähedased sõbrad.
Püüa koos nendega meenutada neid raskeid hetki, psüühiliselt üleealamusi: ebaõiglus, jäid töötuks, kellegi lähedase surm jne...

Krooniliste haiguste puhul:  tegemata töö -olulised  vajadused, investeeringud oma tervise suhtes, mt kõik muu on alati olnud sulle tähtsamad, vajalikumad - jättes oma tervise, oma keha vajadused alati viimasele kohale või üldse tähelepanuta. Kannatanud peavalu, puhutisi kõhus, pingeid ja muid probleeme. Jalad valutasid, määrisid valuvaigistavate kreemidega, mürgitades organismi, - mõtlemata sellele, et luudehõrenemine on kriisipiirini jõudnud, -tulemused luumurrud, lihaste, kõõluste rebendid jm vigastused, mis on väga kerged tulema...

Pärilikud ja kaasasündinud probleemid: ülekantud esivanemate poolt haigused + sünnitusaegsed stressid, hirmud ja vaksiinid, parasiidid...
Loe sellest ka: Immuunsüsteem

 Arstid, Ravitsejad, Tervendajad jne... on vaid Sinu sõbrad, juhendajad, oma eriala spetsialistid - abistajad. Kuid peamine tervenemise protsess kulgeb sinu kehas, sinu ajus ja sõltub  sinust endast.
 ...Sinu mõttemaailmast, hingeelust, -vaimsest tasandist ...valmidusest koostööle, sinu tahtejõust ja usaldusest abiosutajate vastu, kes on ulatanud sulle oma abistava käe.


 Ei saa keegi sind aidata, kui sa seda ise ei taha ega avalda oma tahet koostööle!

Eksivad need, kes arvavad nii: -pöördudes arsti, ravitseja poole, ja nemad teevad mind terveks ...
Ma ise ei pea midagi selleks tegema,
sest ma ju maksan makse, tasun  selle eest,  -ostes ravimeid, visiidi tasu  jne...


...
Kuid tegelikult pole see nii!
Veel enam kui tegemist on eriarstidega ja alternatiivraviga. Siin on tegemist just psühhopõhise ravimeetodiga.


 Seega kõigepealt peab endale selgeks tegema millist ravimeetodit Sa vajad ja millesse usud!

HOLISTILINE ravi:
 
Näiteks energiaravi puhul, mil käivitan inimkehas vastava Raviprogrammi, mis algab sinu mõttelaadist -usust, positiivsest mõtlemisest suhtumisest -positiivsest -armastuse-energiast, mille allikaks on USALDUS ja INVESTEERING oma kehasse.

 Samas siin tuleb olla ettevaatlik TOIDULISANDITE suhtes! Mitte kõik toidulisandid pole sulle sobivad, on sünteetilised, kuigi reklaamitakse, naturaalsetena. Tekitades enamusjuhtudel vastupidist toimet, peale selle ladestusi, sõltuvust jm probleeme.
Tihti on toidulisandid, mis sobivad vaid 10 -20%-le tarbijatele!

 PEA MEELES TOIDULISANDID PEAVAD VASTAMA SULLE 100% peamistele nõudmistele!
- sinu organismi poolt 100% omastamine, st ei jäta endast mingeid ladestusi;
- efekt -on 100% vaid sel puhul, kui tervenemine toimub läbi haiguskoldeid, mitte ainult tagajärgede eemaldamisega;
- 100% ei kahjusta teisi organeid, süsteemide tööd.

Siin avan Sulle hea võimaluse nüüd end ise ravida:
  Alustame diagnoosist:
 
- meile senitundmatu (arvutiviiruse, e. võnkesagedusel põhineva - GRIPI viiruse diagnoosimisest:
(mina nimetan omal kodukal ka W-, v/s - mt võnkesagedusel põhinevaks viiruseks, kus W-täht kujundab endast võngete liikumist. Sellega tahan tõestada, et kaasaegsed viirused avaldavad meie kehale samuti tervisehäireid nagu arvutiviirusedki ... ja seda läbi tšakrate. Tänu võngetele -  rakkude tasandil, tagame kehasoojuse 36,6. Samas kui keha organeid ründavad võõrad kehad, viirused, bakterid jm häirivad tegurid, muutuvad vastavalt nende organite võnkesagedus.
Olgu see siis sea-, linnu või muu nimega, pole tähtsust kuid tüvi on enamvähem sarnane ja ravida tuleb ikkagi energiaraviga -tervendamise teel, mitte arstiravimitega, antibiootikumitega!


Võngete sageduse  tasakaalustamisel tekib organismis taas normaalne kõikide organite normaalne töökeskond,- süsteemidevaheline koostöö.
...Tõstame organite-, süsteemide töö aktiivsele tasandile,  millega kaasneb immuunsüsteemi aktiivne töö (läbi NO -lämmastikoksiidi, tõstes  rakkude aktiivsust) keha kaitsevõimet - vastupanuvõimet.

Enamusjuhtudel põhinevad probleemid endokriinsüsteemi põhjal - ja seda 7 ja 6 tšakratest, kaasates 5- tšakra -endokriinsüsteemi järelvalve- ja kontrollivat süsteemi, kuna kõik käsud tulevnevad ajust -läbi kurgutšakra.


Tundemärgid:
.
..Sa tunned end halvasti, sa ei tea milles asi.
 Nahapealne kerge külmavärinataoline  haisting, uimasus, tahaksid vaid magada -mis tähendab sinu tšakrad on kinni, ja seeläbi sinu keha ei suuda toota vajalikus koguses lämmastik(mono)oksiidi (NO).
Sinu organism on kaitsepositsioonil ja võitleb viirusega, kasutades selleks väga palju energiat, mineraale Ca,Mg,Fe,Na, C-grupi vitamiine.

Viirus ründab sind ja otsib nõrku kohti -organeid, kuhu hakata oma kollet, -oma pesa punuma...


Enamusjuhtudel on peamine sihtpunkt endokriinsüsteem - läbi 5-tšakra.
Kuid väga tihti ründab ka: läbi 6,7 tsakrate-tekitades viiruslikke haigusi: viiruslik meningiit (ajukelme põletik), keskkõrvapõletik jt ...

 
1. MAKSA -mis iseenesest on kõige tähtam organ inimkehas - kui chi-energia peamine lokaator -peamine vereloome organ.
Seega on see viirus väga ohtlik, pannes nö "tule alla"  kogu organismi töö: (sest millist verd maks toodab, selline on ka sinu tervislik seisund.)
2.
LÜMFID: Enamusjuhtudel: mononukleoos, mille tekitajaks on herpesviirus -lümfisõlmede suurenemine> kurgumandlite põletik, millega kaasnevad samuti põrna ja maksa suurenemine

Kuna maksast oleneb:
-seedetrakti töö ja ka ühendades endaga pankrease-peamise sisenõrenäärme töö: -hormoonide talituse, seega lülituvad korraga 5 + 3 tšakra.

  ...Sel puhul tunned algul kergeid iiveldusi, mida me tihti ei pane tähelegi...edaspidi ebamugavust kõhus ja kõhu lahtisust/ kinnisust. Kõhu kinnisuse puhul, -on maksaga tegemist.

Maks ei tooda küllaldaselt sappi (norm-1,5 liitrit ööpäevas).

Siin aitavad aktiivselt kaasa ka parasiidid, alkohol, nikotiin, vaksiinid, antibiootikumid jpt mõjutajad. Väga tähtis on ka puhkerežiim (kuna maksa aktiivne töö algab õhtul kella 23st kuni 03- öösel, mil inimene põhiliselt peab puhkama ja seega maksale jätkuks rohkem energiat. Seepärast ongi öösel töötamine -kui tervistkahjustav protsess.

...Mis aga mitmekordistub, kui veedad  aega ööklubis
, ... ja veel suits+alkohol on lausa enesetapp!) Peale selle, kahjustavad maksarakke ja  töövõimet, ka parasiidid, lambliad.

Lamblioos
Lambliad viburloomad, levivad saastunus vee ja toiduga, samuti sugulisel teel. Paljuneb peensooles, põhjustades soolespasme ja tugevat kõhulahtisust.
Parasiidid
Väga levinud on parasiidid: esikohal võiks nimetada paelusse.
Kuna nad toituvad ja vajavad oma arengu perioodil palju head toitu, mida meil niigi napib- tarvitades kõike vajalikke aineid, millest samuti oleneb  vere kvaliteet: kehv-veresus, mis võib lõppeda aneemiga -valgeveresusega.
 Peale selle tekitavad nad ohtu igasugustele haigustele.

Vaksiinid
 Kuigi oled vaksineeritud hepatiidi,  või teiste haiguste vastu -on kaasaegsed viirused niivõrd erinevad ja tugevad, et nende vastu on raske leida seda õiget ja nii keerukat vaksiini, mis aga  enamusjuhtudel,  tegelikult sisaldab väga kahjulikke aineid, raskeid ja mürgiseid metalle: elavhõbedat, allumiinimi jt keemilisi ühendeid, mis veelgi nõrgendavad ja kahjustavad  kogu organismi vastupanuvõimet -immuunsust... ja seda juba ajust, kust saab  juhtnööre kõik organid -üle keha.

 Kuna kõik algab ajust... ja seda võnkesagedusel. Kuna igal inimesel on oma kindel võnkesagedus, erineva tugevusastmega, - kõik ravitsejad võivad Sulle mitte sobida... nagu on seda ka veregrupiga. <kus kõigile-sobiv  on universaalne O-nullgrupi, Reesus -(negatiivne) veri.

Nii on ka Chi-energiaga, mis kuulub üheks ja tähtaimaiks erivõimete komplekti.

2. Endokriinsüsteem - kui peamine infoedastaja on aju ja kilpnääre - 5-tš kontrollpositsioonil olev- jt sisenõrenäärmed hormoonide talitus - mehhanism.
...Siin on eriti ohtlikud kohad:
* Suguelundid: -müoomid, tsüstid, kroonilised ja pärilikud haigused;
-meestel: impontentsus, eesnääre, munandid.
* Harknääre- hingamisteed: bronhid, kurk, kopsud ...
* Neerupealsed -SÄSI, mis on peamine südameprobleemide allikas. Tekib nö surnud ring:

 Säsi ei tooda küllaldaselt adronaliini, mis toidab ja tagab südame töö; 
-tekib neerude halb verevarustus, mis omakorda raskendab kõikide organite tööd. Samas eriti südame vasakvatsakese töövõimet, mis aga tasakaalu tagamiseks  nõuab väga  palju aktiivset kaltsiumi jt mikro- makroelemente, vitamiine jne...

Samas, kui alustad või jätkad ravi antibiootikumitega, annad sellega veelgi soodsama pinnase viirustele. Seepärast tuleb olla väga ettevaatlik arstiravimite suhtes, kuna tegemist on arvutiviiruse-taolise, võnkesagedusel toimiva viirusega - mitte senituntud füüsilisel tasandil. See viirus neelab väga palju lämmastikmonooksiidi kehast, mille tagajärjel tapperrakude aktiivsus-kaitsemehhanism, e. immuunsüsteemi töö langeb väga  kiiresti... ja kui liitub veel vaksiinide mõju, ongi inimese elu kaalul...

Alternatiivmeditsiini eesmärk seisnebki selles, et tugevdada organismi, immuunsüsteemi tööd sedavõrd, et negatiivsed mõjud - vaenlased ei saaks meile ohtu tekitada.

Seepärast soovitan: - usalda vaid iseenda immuunsüsteemi,- oma organismi vastupanuvõimet ja püüa olla talle igati toeks, et mitte hävitada seda, mis sulle Jumalast antud.

Peamine on TOITUMINE ja toitumisharjumused.

...Kas me elame selleks, et hästi ja palju süüa.... - või SÖÖME SELLEKS, ET ELADA TÄISVÄÄRTUSLIKKU ELU?

Jällegi parimaks senipakutavaks vahendiks on
Wellnutritioni vitamiinide-, mineraalide + Omega-3 komplekt - mis sisaldab elutähtsat  lämmastikmonooksiidi - tagades kaitserakkude aktiivsust.

Siit saame kõik vajaliku, mida tänapäevasest toidust pole võimalik üldse saada või  saame vaid miinimum koguse...
 Sellele viitab juba meie lühike eluiga ja haigete armee, mis tõuseb kohutava kiirusega. Samuti jäävad paljud lapsed sündimata, või haigestuvad noores eas.
Põhjuseid on palju: toitainete tootmisest alates, millele lisandub rida muid komponente... ja lõpuks nälgiv organism ei suuda täita keha vajadusi: haigused kahjustavad organite-, süsteemide tööd...millele lisandub vananemisprotsess, kus iseenesest aeglustub ainevahetus ja vastupanuvõime -kaitsemehhanism...

Tegelikult peaks inimene elama 100 -120 eluaastani, mitte surema haiguste tagajärjel -valude ja piinade käes, samas haiguste käes vaevlev organism ei too kellelegi õnne! Lausa kahju on neist, kes sellega nõustuvad, omaksvõtavad, mt koodeerivad-, programmeerivad oma aju-mällu (nö fikseerivad kõvale kettale)...Ja tegelikkuses see toimibki... Sest kõik algab sinu mõttelaadist, suhtumisest enda tuleviku broneerimisele,-planeerimisele.

Kuna Omega-3 sisaldab ka lämmastikoksiidi, on see parim vahend, kuidas  oma immuunsust tagada.
Samas toidab ja aktiviseerib ka aju tööd, mis omakorda aitab toota rohkem kaitse- ja informatsiooni-edastavaid hormoone, mis omakorda aktiviseerivad kõikide organite tööd -vastupanuvõimet.

Seega selle- asemel, et hakata võtma peavalutablette või muid sünteetilisi ravimeid, toeta oma keha oma armastuseenergiaga...

Kuna kõigile pole antud Jumala poolt neid, nn erivõimeid ja puuduvad ka vajalikud oskused, -kogemused, seepärast olen nõus kõiki aitama, kes seda vaid soovivad ja on valmis end ise aitama.
*******

  Alustame nüüd tervendava meditatsiooniga...

Pane küünal põlema... kasuks tuleb ka hästi rahulik ja vaikne lõõgastuv muusika...
Algajatel soovitan osta ka Meida Tervisetoast, aktiviseeritud RAVIVETT ja  DVD mediteerimiseks.

Sea end mugavasse asendisse...lamama või istuma... küünla lähedusse 2-3m kaugusele, aseta käed oma kõrvale või vabalt põlvedele -peopesad ülespoole....

Pöördu mõttes Jumala poole abipalvega, kutsu endale appi ka oma kaitseinglid.
 * > Keskendu oma kehale, unusta oma tööd ja tegemised... lõõgastu...
*>   Hinga hästi aeglaselt sisse ja väljahingates, mõttes lasku sügavasse - rahusse, mis tähendab stressist vabanemist .st madalamatele võnkesagedustele üleminekut...

*> Nüüd alusta  lõdvestusega:
>  Sulge silmad ja lõdvesta silmalaod -tee seda hästi aeglaselt ja tunnetega... ära kiirusta; *põsed...*Õlad...*seljalihased... *kõhulihased... *sääred...*labajalad
hea on kui tunned peale seda mingit kergendust.... st see  toimib...

> Esita endale küsimus ...kas ma olen valmis ise end nüüd aitama? 
... Ma vajan seda, sest see teeb mulle head... keskendu oma kehale...

Peagi tunned surinat kättes, sõrmeotstes...  ja see ongi vastus sulle...

paus
Pea meeles:
Pinges olles,  tšakrad ei avane!

>... lõdvestu täielikult... õlad... seljalihased, ...kõhulihased, sääred, jalad... lõdvestu täielikult, sest sellest oleneb tervenemisprotsess -mida rohkem ja vabamalt saab liikuda energia sinu kehas...

>  *....Nüüd korda endamisi: ...ma avan omad tšakrad taevalikule... tervendavale energiale, ...sest ma vajan seda... ja see kosutab ja tervendab mind...

Suuna pilk põrandale... hinga rahulikult...

1. harjutuse -I pool.
 Pane parem  käsi vasakule õlale... ja hinga hästi sügavalt sisse;
<Väljahingamise ajal liigu parema käega diagonaalselt üle keha, parema puusa suunas ja seejärel kiire kehast eemale-liigutusega viska kogu negatiivne -haiguse energia endast välja...  tulle...
mõttes võid korrata...põlegu...hävigu....muutugu tuhaks... Tuhk kosutagu maad, sest maa toidab mind...

 Seda protseduuri tehes hoia peopesad kehast veidi eemal... sõrmed laiali, nagu oleks peos sul õhupall...
...Selline lai, vasakult paremale pühkimisliigutus puhastab südame, kõhu ja maksa energiad. Puhasta ka küünla kohal käed igasugusest haiguseenergiast.

 Valmistu teiseks osaks: Parema ja kiirema tulemuse saavutamiseks, hõõru käsi eelnevalt... kuni peopesad muutuvad tuliseks...

1-II pool.
Korda seda sama nüüd vasaku käega. Pane vasak käsi paremale õlale... hinga hästi sügavalt sisse ja väljahingates liigu üle keha ...nüüd vasaku puusa suunas>
...Sellega puhastasid vasaku õla, südame, kõhu ja põie energia.

Tehnika I- poole lõpetuseks -
korda taas 1-I poolt..parema käsi taas vasakule õlale....

2-I. Tehnika  teise poole alustamiseks vii küünarnukist kõverdatud vasak käsi enda ette, peopesad ülespoole.
<Hoia käelaba paralleelselt maapinnaga, sõrmed välja sirutatud, nagu hoiaksid sellel taldrikut...
>Pane parem käsi vasakule nüüd  õlavarrele
< Hinga taas sügavalt sisse ja väljahingamise ajal libista üle vasaku käevarre> küünarnukiõõnsuse, peopesa ning sõrmeotsteni ja seejärel kehast eemale.

 2-II
Korda seda samuti  teise kehapoolega

>....Hinga hästi sügavalt sisse,...hoia veidi hinge kinni ja seejärel väljahigamisel, mõttes viska endast välja kõik -negatiivne, haiguse energia tulle ...ja korda endamisi:

...põlegu, hävigu,...muutugu tuhaks... Tuhk kosutagu maad, sest maa toidab mind...

>...Hinga rahulikult... lõdvestu... lase end täiesti vabaks... vajadusel korda veel mõttes ja viska veel ... ja veel kord haiguse-eneriat tulle...

>...Korda seda vähemalt 3 - 7 korda ...Kuni tunned imelist soojust kehas, surinat kättes, ...jalgades... selg, kõht  lähvad soojaks....

*>.... Tunned mingeid haistinguid haigetes kohtades.... ja peagi tunnedki kergendust ... enesetunde paranemist...

*suhtu oma kehasse sõbralikult, suure armastusega!!!
Sinu keha on sinu kõige parem sõber -suhtu temasse kui parimasse sõbrasse, mitte kui orjapidaja oma orjasse...

> Kasuta hellitavaid sõnu, LAUSEID:
>...ma suunan sulle, kallid neerukesed, KALLIS maksakene palju  toitu-energiat, et saaksid kosuda... ja see teeb sulle head;  ...sest sa vajad seda, ...sest seda vajab minu keha; ...ma vajan seda; ...ja see teeb mulle head... jne...

>pane oma käed haigetele kohtadele ja suhtle oma kehaosadega;
>... keskendu oma haigetele kohtadele ja suuna sinna hästi palju tervendavat energiat.

>...Kui tunned peas pingeid, kuminat, kohinat kõrvades, pingeid - st kurgutsakra ei ole täiesti avanenud veel... mõttes ava see tšakra... ja suuna nüüd üle keha seda tervendavat energiat.
>...kuni tunned kuidas soe energia voolab mööda keha -selga allapoole... jalad hakkavad surisema..
>...mõttes suhtle oma kehaga...
>...peagi hakkab sul kergem, valu hakkab laabuma, sest avasid tsakrad jalikvideerisid energiablokid (akupunktuur-ravi)
>...sa tunned end väljapuhanuna... ja palju paremini kui enne...

See protseduur kestab ~30min.


Kui aga probleemid ei lahene... ja seda  7- 15 minuti -tunni jooksul, tegid järgmised vead:

Erandjuhul,
>kui oled käinud oma RAVITSEJA VASTUVÕTUL  ja selle eest on kokkulepitud summa tasumata jäänud, mis tähendab
  tervendusenergia ei ole õiglaselt tasakaalustatud rahaenergiaga, või ei teinud ülekannet õigeaegselt ...st tsakrad on vaja taas avada;
Sel puhul lahenda oma ravitsejaga need probllemid: küsi makse pikendust või tee ülekanne ja pöördu siis uuesti, kus ta avab taas tsakrad  -ERITI SIIS KUI TEGEMIST ON  kompleksRAVIPROGRAMMIGA.

Üldjuhul:
> tegid midagi muud valesti;
> ei pühendunud sellesse täielikult, sest ei usu sellesse, tegid seda nö "ehku" peal, st puudub usk iseendasse ja sellesse protseduuri.
>...kontrolli taas, kas tegid kõik õigesti;

Tasub ka teada: iga organism reageerib ernevalt, enamus tunnetab seda kohe, kuid on inimesi, kes pole alternatiivraviga üldse ennem kokku puutunud, võtab rohkem aega, ei oska seda tunnetega teha, fantaasia puudulikus;

...või lihtsalt ei oska  tunnetada-ole kannatlik.
See ei tähenda veel, et programm ei tööta... Kui aga tekivad kahtlused, võta kindlasti ühendust:
 tel. 55 67 69 7155 67 69 71, 44 036 71044 036 710 aitan sind, koos leiame vea, ja tulevikus oled juba targem.Pea meeles siinjuures ka märksõnu:! USK, USALDUS, e AUSUS ja ENESEKINDLUS -järjepidavus, tahtejõud...

...Ole kannatlik, see võib endast märku anda ka mõne tunni -kuni 7 tunni jooksul. ... kinnita mõttes veel kord see programm oma peaajju ja kinnita taas sõnadega: ... ma usun sellesse, ja see läheb tööle nüüd, sest ma vajan seda... ja see teeb mulle head...
Sellega annad sa käsu oma paremale ajupoolkerale... ja see hakkab tööle...
SILVA meelekontrolli meetod.

Kui aga see ei mõjunud, helista  tel.55676971 või 4436710.
 Kontrollin üle ja aktiviseerin taas;
> teen diagnoosi, otsin üles põhjuse;
> teen kaugravi;
> panen peale püsienergia 7-päevase raviprogrammi;
> vajadusel määran vastuvõtu aja - juhul,  kui tegemist on tõsiste- pärilike  või krooniliste haiguste ägenemisega ...ja see vajab juba tõsisemat ravikuuri nii füüsilisel kui vaimsel tasandil korraga.

RASKETE JA KROONILISTE  HAIGUSTE RAVI  PUHUL VÕIVAD ESINEDA  KA  AJUTISED JA LÜHIAJALISED VASTULÖÖGID,  SEL PUHUL VÕTA TAAS ÜHENDUST!

MEELDIVAT KOOSTÖÖD!


Seega kinnitan veel kord, ja seda oma 10-aastase töökogemuste põhjal:
"Ei ole ravimatuid haigusi, on vaid ravimatud inimesed..."
Reiki autor-suurmeister, teadlane
Mikao Usui

*
Eriti puudutab see mehi... kes ei taha kuidagi tunnistada oma probleemi seni kuni on juba hilja... ja nõuab palju rohkem aega ja kulusid...

Nemad pigem investeerivad oma autosse, kui teeksid seda oma tervise parandamiseks...
Abi hakkavad otsima alles siis, kui on juba õige aeg möödas.


 Kuna kõikide organite töö on omavahel  tihedalt seotud, süveneb haigus edasi üle keha, hõivates teisi organeid,- süsteeme.

Mida rohkem on väljaravimatuid haiguskoldeid seda  suurem on oht, et nad ei allu enam ravile. Nad on  läinud üle kroonilisteks -väljaravimatuteks -mis enamusjuhtudel ka muutuvad pärilikeks ja kutsuvad esile enneaegse surma.

Siin tahaksin peatuda veel väga aktuaalsele probleemile:  KAS  ÜLEKAAL ON KA HAIGUS?

...Jah, see on tõsine haigus, ... ja põhjuseid on mitu...


1. Loen peamiseks põhjuseks ENDOKRIINSÜSTEEMI  ALATALITUST.
Hormonaalne talitus algab läbi hormoonide, (keemiline informatsioonikandja)
SISENÕRENÄÄRMETE, kus hormoonid kannavad informatsiooni edasi aeglasemalt kui närvid, kuid nende toime on kestvam, sügavam.

2. Halb seedimine omakorda tekitab probleeme, mille tagajärjel organism ei saa toidust kõike vajalikke aineid kätte. Nii nõuab organism aina enam toitu. Vastavalt suureneb pidevalt söögiisu. Samas omastab kergeltseeditavaid rasvarakke, mis hakkavad ladestuma, tekitades nn halba kolesterooli verre; samuti jämesoole seintele paksu rasvakihi, mille tõttu väheneb tema läbivus 5-6 korda.

Samas maksa rasvumine, sapi eristus väheneb, kolesterool vastavalt suureneb...
 Tekib pooleseedimise toidu lagunemisprotsess, tekitades väga halva lõhnaga mürkgaase, mis omakorda mürgitab kogu organismi. 


3. Tekivad südame- ja veresoonkonna probleemid. Inimene muutub iseenesest vähemliikuvaks - laisaks... -mis omakorda kutsub esile veelgi suuremaid probleeme...
-...seega kõik algab maksast -sapi vähesusest. Normaalne sapi eristus on 1,5 liitrit ööpäevas... kuid vähestel vastab see tõele.
Siit ka tulemus:... mida pikem püksirihm - seda lühem elu...
Loe edasi Ettevaatust TOIT!


Seoses vananemisega sisenõrenäärmete töö langeb veelgi... ja  sellele lisandub veel ebakvaliteetne ja madala toiduväärtusega toitained. See aga nõuab aina rohkem  ja rohkem seedeorganitelt lisa tööd...

Kallid ülekaalulised MEHED!

LAHENDUS on vaid üks. TULEB KERGENDADA SEEDETRAKTI TÖÖD!  Seoses sellega kergendad ja lahendad  ka oma SÜDAME probleemid!!!

>...AUTOSSE ME JU EI PANE HALBA KÜTUST...
>  valid ka parima õli, ... filtrid, et MOOTORIT parimas töökorras hoida...
> Ja ülevaatuse teeme ka alati õigel ajal!

Toetame oma organismi ka kvaliteetse toiduga ja lisame kõike vajalikke vitamiine, mikro,- makroelemente, valke jpt... -kõike seda, mida meie organism vajab,  aga tänapäevases toidus puuduvad!.

...Ja siin on tulnud meile appi meie Põhjanaabrid Soomemaalt!
Just neid tooteid me vajame, et olla  ka ise terve! Anname võimaluse oma organismile olla rõõmus ja  terve!

Siis ka auto särab enam ja kingib meile pikka kooselu!

Wellnutrition Omega-3+Multivitamiin+Kaltsium/D3 -HEAOLU SOOMEST!


Loe lisaks:
www.wellnutrition.ee
"Mida pikem püksirihm, seda lühem elu"


RAVIPROGRAMM -Alternatiivmeditsiin

Siin viin kõikide organite -tšakrate, rakkude tasandil, sinu võnke sagedused tasakaalu ning laen positiivse energiaga ja seejärel kinnitan Reiki sümbolitega.

 
Kuid kui inimene ise ei aita kaasa, puudub usk ja tahe koostööle, on ükskõikne või teeb seda vastutahtmist -see Programm ei tööta. Kuna 5-s, ehk kurgutšakra - kaitsemehhanism  on suletud, haiguse -negatiivne energia pääseb taas võimule. Ajusttulenevad käsud -alatalituse tasandil käivitub umbusaldusprotsess -negatiivne energia.
...Sest puudub patsiendi endapoolne  siiras tahe, panus,
positiivne energia - armastuseenergia oma tervise, oma keha vastu -USALDUS, SOOV ja TAHTEJÕUD.

Peamised, positiivsed inimtüübid
Enamus inimesi on positiivse mõttelaadiga. Nad usuvad iseendasse ja austavad oma keha vajadusi. Hoolivad ja on heatahtlikud, nii oma ligimeste-kui teiste suhtes, tegelevad heategevusega, on isegi  abivalmis end ohverdama...  kuid nendes puudub peamine  - sihikindlus ja innovatiivsus. Nad kardavad uuendusi ettevõtlust. St nad alahindavad oma võimeid, kuigi nad on igati toredad ja head inimesed

...Kui aga lisada neile veel julgust ja enesekindlust:- ei karda raskusi -on valmis lahendama igasuguseid raskusi -neid ei heiduta miski... Nad on täis indu, tahtejõudu ja nad on sihikindlad, ükskõik mis ka ei juhtuks.
...Need inimesed kasutavad põhiliselt oma paremat  -positiivset ajupoolkera.


Paljud aga kasutavad oma paremat ajupoolkera puhkerežiimil. Me teame, et vasak ajupoolkera tekitab meis ebausku, kõhklusi, kahtlusi, -ebaõnne meie töödes-tegemistes, jne....
...Kuidas sellega toime tulla, õpetab meile Silva meelekontrolli meetod.

Seepärast ma soovitangi  läbida Silva koolitusi eelnevalt. Sealt saate algteadmised ka alternatiivravist.
                                                      ***