Teabematerjalid

IMMUUNSÜSTEEM> vaksiinid+ hirmud+parasiidid>Vähk,diabeet, kiirvananemine, kortsud näol, jm. haigused Mis on 5-elemendi süsteem? Igale vastsündinule lapsele antakse looduse poolt talle kaasa KAITSE ja VÕIMED maiseks eluks. Ja seda ei tohi lõhkuda vaksiinidega ega arstiravimitega! Neli peamist süsteemi, moodustavad 5-nda - IMMUUNSÜSTEEMI - KAITSEMEHHANISMI inimkehas. Kui kõik 5 süsteemi töötavad aktiivselt ja omavahel TASAKAALUS - on INIMENE TERVE ja ei vanane... Esivanemate KARMAVÕLAD, enamusjuhtudel kanduvad üle lastele ja mille tagajärgi arstid ei ravi! Arstid võivad opereerida, ravida, kuid tulemusi need ei anna, vastupidi, haigused arenevad edasi. Eriti annavad endast tunda peale vaksineerimist, kus kaasasündinud probleemid aktiviseeruvad, süvenevad veelgi sügavamale... Alternatiivravi toimub tervendamise teel, otsides üles põhjus. Igal haigusel on põhjus, kolle - põhjustaja... DIAGNOOS: leida üles PÕHJUSTAJA...! Tasakaalustades, läbi eluenergia 5-elemendi süsteemi>tekib iseenesest tervenemisprotsess...

Kõva sõna alternatiivravis. Ei OLE RAVIMATUID HAIGUSI, -ON VAID RAVIMATUD INIMESED, kes elavad oma EGO tasandil. -ei hooli ja ei hinda oma tervist, ...oma keha vajadusi!

Puhas vesi on sinu tervise alusÄra joo vett, mille koostist sa ei tea! Sinu keha vajab ainult puhast vett -H2O

RAVIVESI -veemolekuli imejõudMe teame, vee kristalli, -kui infokandjat, täis igasuguseid saladusi: inimese poolt sisestatud energiat, mõtteid / sõnumeid, ideid, muusikatjne, ...mis mõjutavad vee molekulaarstruktuuri

Roheline tee ... mida pikem püksirihm, seda lühem elu...Ma olen näinud palju inimesi selliste probleemidega, mis võivad tabada meid kõiki. Ei ole oluline, kuidas täna end tunned. Rohelist teed juues, ilma suhkruta, mõnda aega, hakkad peagi end tundma paremini juba paari nädala pärast. Mis võib olla lihtsam, kui juua paar tassi teed iga päev. Seeläbi aitad organismil, neerudel end puhastada halbadest bakteritest, mürkidest jt jääkainetest. Seega, INIMENE on TERVE,kui tema BIOENERGIA on AKTIIVNE ja TASAKAALUS. 2013a. märtsis, olles Hiinas, taas täiendamas oma teadmisi ja võimeid, avastasin veelgi tõhusama võimaluse aidata inimesi. Kasutades distants võimalusi - kaugravi. Kasutades selleks oma erivõimeid, teen kronoloogilisi UURINGUID läbi inimorganismi võnkesageduse. Nüüd teenindan ma oma kliente vaid kaugravi teel. Üldtervendav Programm, kus vaimne ja füüsiline energia tagab energeetilise TASAKAALU inimkehas. Kasutades selleks juba tasakaalustatud aju võnkesagedust, mis omakorda tasakaalustab kogu inimorganismi.

Holistiline ravimeetodSiin vaadeldakse inimest tervikuna -nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Kõiki organeid ja süsteeme korraga. Tõestan, et tasakaalustades energia mõlemad osapooled, tekib iseenesest tervenemise protsess üle keha. Seega ei saa ravida keha, tasakaalustamata füüsilist ja vaimset energiat omavahel. Tervis – see ei ole ainult haiguste või füüsiliste defektideta vaid täiuslik kehaline,- hingeline,- sotsiaalne täiuslikkus ja heaolu.

Patuoinas KOLESTEROOLAteroskleroosi tekkimise tegelik põhjus. Paljusid eelmise sajandi keskpaiga arusaamu peetakse praegu vananenuiks, seda ka meditsiinis. Paistab, et pole üldse patt vahel tervisliku eluviisi põhitõdedes siiski kahelda.

Ettevaatust -TOITÜhe loengu eeskõneleja ütles toreda lause: \\\" Meie toit sisaldab juba nii palju keemiat, et toiduainete kauplused oleks aeg ümber nimetada KEEMIAKAUPLUSTEKS.\\\"

Traditsiooniline Hiina meditsiinHiina tee ja toodete omapära ning omadused on paljudele tuntud -kui elueliksiir meie kehale. Kuid on veel väga palju häid tooteid, mis aiatvad organismil taastuda ja haigusi vältida. Armasta oma keha kui truud ja kõige kallimat sõpra, kes saadab sind kogu elu. Armasta ennast, st. armasta ja austa oma keha vajadusi! Vaid sel puhul tagad nooruslikkuse pikkadeks aastateks. Just siin peitub salapärane tõde, miks hiinlaste keskmine eluiga on maailmas esikohal - 92-98 aastat!

Tervendame end iseEi ole paremat arsti ega ravitsejat, kui oled seda ise... Vaata vaid ise-endasse ...Ja sa näed endas headuse lätet, mis kerkib pinnale, kui vaid vaevud endasse süüvima.

TERVISEHOROSKOOP2013 aasta toob väga palju uusi tuuli meie ellu. Võidavad need, kes sammuvad mööda arenguteed edasi vaimsel tasandil... VAIMNE KASV - TERVIS, HOOLIVUS ja ARMASTUS. Läheneb ka PÖÖRDEPUNKT - meditsiinis ja inimkonna omavahelistes suhetes. Meta-meditsiin on saanud tiivad ülemaailma.