KOOSTÖÖST oleneb TULEMUS

Eelkõige tahaksin meelde tuletada kolm peamist asja:

1. Tervis on kallim kui raha!
 ...töö annab küll teenistuse  - ajutiselt raha, kuid ei anna TERVIST!

2. ...Oma tervise eest tuleb meil kõigil ise hoolt kanda...
...Ja sellest me ka siin räägimegi...

3. PEAMINE ON EESMÄRK! -pole eesmärki, pole ka TULEMUST!
INFO + TEADMISED = KOOSTÖÖ, USK JA USALDUS!
POLE KOOSTÖÖD, PUUDUB USK ja USALDUS -POLE KA LOOTA TULEMUST!
Koostöö peab olema mõlemapoolne! Nii füüsilisel kui vaimsel tasandil!  Seepärast kutsungi kõiki vastuvõtule, kus teeme omavahelised reeglid selgeks.

Tihti, eriti krooniliste haiguste raviprotsessi lõpufaasis tekivad lühiajalised tagasilöögid.
Tagasilöögid, e. PÄÄSTIK -
organismi PÖÖRDEPUNKT, ...halb enesetunne, kõrge palavik, nõrkus, jne...  näitab tegelikult aktiivset TERVENEMISPROTSESSI algust! Mida raskemad haigused, seda raskemad TAGASILÖÖGID; mida rohkem on väljaravimatuid haigusi, raku mälus, -seda rohkem TAGASILÖÖKE!
 
Samas, kui on tekkinud kahtlused, ebausk, -on tagasilöögid valulikumad ja tervenemisprotsess aeglustub. See aga omakorda tekitab veelgi rohkem ebausku. Seega tuleb olla enesekindel ja ületada tagasilöögid, mis on tavapärane, kuna organismi ülemineku perioodil, ületades harjumuspäraseid tõkkeid, häälestub uuele tasandile, tervenemisprotsessile, vajab ta palju energiat, tahtejõudu ning usku sellesse....
Näiteks: kui miski veereb mingis suunas, tuleb seda pidurdada, et tekiks pöördepunkt, ...ja seejärel saab liikuda tagasi või teises suunas...
Nii toimub  ka tervenemisprotsessile ülemineku puhul, kus keha vajab rohkem tervendavat energiat, et üle minna  tervenemisprotsessile. Tekivad tagasilöögid, haiguse lühiajaline ägenemine, peavalud, nõrkus, üldine halb enesetunne, südame kloppimine...jne. Kuid see ei tohi kesta kaua (kuni-10min.) Kui see kestab kauem, tähendab, organism ei suuda häälestada tšakraid, ...ja sa vajad minu abi. Koos lahendame selle mõne minutiga.
VÕTA MINUGA ÜHENDUST!

 RASKETE - ja krooniliste - seniravimatute haiguste puhul, peab olema väga kannatlik, mitte katkestada. Peab olema enesekindel, sest Sinu organism on omaks võtnud haigused ja lakanud võitlemast.


Paljud ei tunneta tervenemisprotsessi ise, ...ja  ka sel puhul tekib kahtlus, ebausk -seega hakkab tööle Sinu ENESE-kaitsemehhanism -pidurid. Tulemusena blokeerivad energiakanalid, tšakrad nö "jooksevad kinni" ...enesetunne halveneb, mis veelgi tekitab hirmu... tekib stress = vasakajupoolkera võnkesagedus tõuseb, muutub ebastabiilseks ja TULEMUSENA TERVENDUSPROGRAMM KATKEB. Sel puhul tuleb taas helistada ja koos me lahendame tekkinud probleemid mõne minutiga.
*
                                                                                                               
I. Sina küsid - mina vastan.

Väga tihti küsitakse abi vähihaiguste puhul.

...Kas VÄHK on surmav HAIGUS!

Olen kokkupuutunud ja uurinud tegelikke põhjuseid ja  põhjustajaid. Oma kogemuste põhjal võin kinnitada, et VÄHK ei ole tegelikult üldse HAIGUS.

Metameditsiini põhjal on teadlased põhjendanud ja kinnitavad, et Inimene ei sure vähi, - vaid keemia ravi tagajärjel ning invaliidistub samuti kiirituse ja operatsioonide tagajärjel. Vähiravi ei taga kunagi tervisliku seisundit täielikult! See võib vaid ajutiselt leevendada kannatusi, kuid mitte väljaravida...!

 Olen sadu inimesi välja ravinud ja päästnud surmast, kuid on ka neid, keda on võimatu päästa. Kõik oleneb haige hirmufaktorist, milleks on väga tähtis, kuidas see diagnoos haigele on arsti poolt serveeritud; kuidas haige sellesse on reageerinud.
...Kas ta on leppinud sellega, omaks võtnud- ...kui surmav diagnoos, ... ja on otsustanud lahkuda siit ilmast... Sel puhul ei saa teda enam keegi aidata, kuna see otsus on ajus fikseeritud, kui ainuke väljapääs, ...ja see kuulub täitmisele...

 Kuid enamus otsustab võidelda ja nõustub igasuguste arstide poolt pakutava abiga, lootuses välja tulla sellest olukorrast, milline piinarikas see ka poleks.

Kuid igapäevaga leidub siiski rohkem neid, kes otsivad teisi, -alternatiivlahendusi. Kuid kahjuks ei ole ka veel kõik alternatiivraviga tegelevad spetsialistid võimelised lahendama seda probleemi.

VÄHK, mida kinnitab, arstiteadus, on tegelikult kõrvalkilpnäärme alatalitus: rakkude kontrollimatust jagunemisest põhjustatud haigus.
Meta-meditsiini meetodil on aga tõestatud, et mingil määral vastab see ka  tõele. Kuid, miks ikkagi tekib organismis tegelikult rakkude kontrollimatus, ...uute rakkude vuhamine...!?!

See ei sõltu geenidest ega ole pärilik haigus!!!
Igal inimesel on organismis nö "sünnipärased nõrgad kohad," organid, mida mõjutavad psüühilised konfliktid, kus tõuseb märgatavalt ajuvõnkesagedus, mis mõjutab endokriinsüsteemi tööd>pidevale stressi seisundile.
 
Mida rohkem neid esineb inimelus, seda suurem on tegelik oht  haigestuda, - ja edasi areneda.

Nimelt, PSÜÜHIKAST, ainevahetuse talitusest tekivad probleemid kehas, mis tegelikult annavad võimaluse uute rakkude kontrollimatuse/vuhamise. Põhjust tuleks otsida PSÜÜHIKAST, mis mõjutab endokriinsüsteemi tööd:
- kõrvalkilpnäärmest - ebakõla hormoonide talituses, peamised põhjused ja põhjustajad:
-hormoonravimid, rasedusvastased spiraalid, jt abivahendid, arstiravimite jääkained...jt;  -mobiiltelefonid, mikrolaineahjud, jne..
+hirmufaktorid.
 - KONFLIKTID:
 >seksuaalne mittesobivus, konfliktid perekonnas; seksuaalne konflikt; ebaõnnestunud seksuaalne vahekord-eriti meestel > alaväärtuskompleks, allasurutus, ...mis aktiviseerub hingelisel tasandil.
 >Mehed hakkavad otsima omasuguseid...> homod... Eba korrapärane seks tekitab samuti munandite ja eesnäärme probleeme.
 +rasked elamistingimused, elukoha kaotus, abielu lagunemine, lähedaste ootamatu surm, jne...
>Naistel: rinnavähk, müoomid, emakavähk, >loobuvad vahekorrast meestega, otsivad muid lahendusi...

Seega, kõik algab PSÜÜHIKAST >Endokriinsüsteemi tööst...
 
See teema on väga aktuaalne ja sellest ma räägin pikemalt oma koolitustel..
Seega, registreeri end  vastuvõtule, kus lahendame need probleemid. Tel 5515587Teadmiseks:

Viimastel aastatel on tuvastatud väga ohtlikud haigused, mis tekivad mobiiltelefonide kasutamisel, arvutitel töötamisel, mida tihti tõlgendatakse viiruselise meningiidina, ajuvähi tekitajana -ja see vastab tõele! 
Uuringud kinnitavad: arvutitel töötajatel on otsmiku aju piirkond kiiritusega enam-kaetud. Telefoniga rääkijatel aga vastavalt millise kõrvaga enamusjuhtudel räägitakse, kas hoitakse telefoni vasaku või parema kõrva juures...
Sümptomid:
* lihastevalud üle keha
* peavalud, millega kaasnevad kolmiknärviga seotud probleemid:
hambad, kõrvad, silmad, põsekoopa põletik, ...jne
...Seega, kui peavalud, peale arstiabi saamist ei lakka, pöördu kohe abi saamiseks alternatiivravi-spetsialisti poole! Antibiootikumitega seda pole võimalik välja ravida, kuna tegemist on aju võnkesagedusega.
Tulemusena areneb AJUVÄHK või läbi aju, sisenõrenäärmete -hormoonide talituse, ülekantud endokriinsüsteemi organitesse, sh suguelundites, naistel müoomid, rinnavähk jne....
Neid juhtumeid on esinenud minu praktikas, ...ja seda 2010 aastal üle 30-ne juhtumi, erinevas staadiumis.
Nüüd on ameeriklased leidnud abinõud -kaitsevahendid, et vältida aju kiiritust ja lahendada tekkinud tagajärgi

Loe edasi... www.Cieaura.com
Lähemalt saad tutvuda, tellida või ühineda äripartnerina:
www.meida.cieaura.com


I - SINA KÜSI - MINA VASTAN -küsimused ja vastused
II - KOOSTÖÖST oleneb TULEMUS -Haiguslood ja lahendused

 
PÖÖRDUMISED, mis võivad ka Sind huvitada...

Detaembri alguses 2015, pöördus minu poole naine, kes ei saanud arstidelt abi. Tehti erinevaid uuringuid, kuid kõik asjata. Seejärel pöördus minu poole. Avastasin el.magneetilise kiirguse üle keha.

Selgus, et tervisehäired said alguse peale seda, kui koridori seinale oli paigaldatud automaat-elektrimõõdik.
Tekkisid peavalud ja lihastevalud üle keha.
 Maandasin, puhastasin Reikiga tema energeetika ja panin peale vastava En.Programmi, mis tagas normaalse eluenergia kehas. Seejärel hakkasin taastama  organeid ja tasakaalustades kehas 5-elemendi süsteemi koostöö, hakkas silmnähtavalt tervislik seisund paranema.
25.10.2013
Hiljuti pöördus minu poole noor neiu, äsja lõpetanud Ülikooli. Pingsad õpingud, eksamid, pidevalt istudes arvuti taga, oli teinud oma töö. Tulemusena sai ta peale kooli töötada vaid mõned päevad, kui ta pidi minema haiguslehele. Hakkasid pidevad Uuringud, erinevates med.asutustes, kuid tulemusi polnud. Vastupidi, jõuetus ja valud üle keha arenesid edasi, kuni ta vaevu suutis WC-s ära käia.  Magamata ööd olid niivõrd kurnavad, et ta suutis vaid, ja seda vaid pidevalt valuvaigistite mõju all olles, voodis lamada. Ta oli kaotanud igasuguse lootuse tervenemiseks.
Minu diagnoosiks osutus vaid: Kiiritustase 70%, ...st kehast oli kiiritusega kaetud. Nädalaga olime saanud kontrolli alla ja paari nädalaga oli kõik taastunud.

Viimasel ajal on väga tihti esinenud probleeme:
-nõrkus, uimasus, pea käib ringi, isegi süda puperdab sees, esinevad kerged peavalud...
Siin on tegemist endokriinsüsteemiga: nimelt NEERUPEALSED, kus SÄSI ei tooda küllaldaselt adrenaliini -toitu südamele. >vasak vatsake ei taga ajuverevarustust. >tšakrad kinni läbi 2-tšakra.

  7.02.2013
Naine, kes rääkis minu vastuvõtul maksa vähi diagnoosist, mis sundis teda minu juurde tulema, ...ja seejärel igasugustest pisiprobleemidest, kuid sellest, et ootas puusa oppi... ja opereeritud põlv ei paranenud kuidagi. Käis vaevu, ...ja piinles valude käes. Millegi pärast ei tahtnud ta sellest rääkida, kuni ma ise temalt  palusin rääkida... Selle peale vaatas mulle üllatunult otsa, nagu see polnudki mingi probleem tema jaoks. Ta ootas vaid kannatlikult puusaoperatsiooni ja jõi pidevalt valuvaigisteid.
Seepeale rääkisin talle ühe loo oma praktikast:

Sellest on juba palju aastaid tagasi, kui minu poole pöördus naine, kes oli juba aastaid samuti oodanud puusaliigese oppi. Igapäevased valuvaigistid, süstid olid saanud juba tema lahutamatuteks elukaaslasteks.
 Minu imestuseks, ei leidnud ma mingeid tundemärke sellest, et ta vajaks liigeste ravi, veelvähem operatsiooni... Tegemist oli vaid liikuva maksakiviga, mis oli sapikanalis (nr.33 punkti) kinni jäänud, ...ja siit kõik need valud... Eemaldasin sapikivi, ja see võttis aega vaid 20minutit. Naine lahkus tantsusammul minu kabinetist. Hiljem kuulsin, et oli läinud isegi tantsijaks.
10-aastat hiljem,  kui küsisin, kas tantsid ikka veel... Vastas ta: "...ja kuidas veel..."
...Nii oligi lahenenud puusavalude probleem mõne minutiga. Aga miks ei kasvanud kinni tema põlv, oli põhjus: aktiivse kaltsiumi jpt mineraalide puudus organismis. Tema organism ei omastanud toidust vajalikke mineraale. Seega oleks pidanud alustama seedetraktist, maksast, sapipõiest.
...Ja ka vähi probleem lahenes nädalaga.

PUUGID...

29,09.2014.
Nagu teada, oli see sügis eriti seenteküllane aasta.
Seega tuli mul päris tihti sellega kokku puutuda.
Mõningad juhtumid, mis eriti pakkusid tähelepanu.

Kl.1550
Olles minu vastuvõtul, kuna analüüsid ja minu nägemus ühtusid, panin ka vastava diagnoosi. Kui aga hakkasin sobivaid ravimeid valima, näitas minu pendel midagi muud. Selline juhtum oli minu praktikas esmakordne.  Kliendiga suheldes, kõik minu näidud vastasid tegelikkusele, kuid pendel näitas taas teisiti. Leppisime kokku, et usume seekord siiski pendlit.

Mõni päev hiljem, helistas klient, kus ta kaebas peavalu, jõuetust ja söögiisu puudumist.
Hakkasin taas kontrollima ja siis selgus, et pendlil oli tegelikult õigus, ta vajas tõesti just neid ravimeid. Nimelt Puukentsefaliit ilmutab end mitte kohe, vaid 2-3nädala möödumisel. Nüüd selgus ka tõde. Seega olid tal vajalikud ravimid olemas, tuli vaid doose suurendada ja juurde lisada 2-2,5 liitri vee joomine.

 Annan ka selle retsepti: 1liitri veele lisada 2 supil.täit
(kuhjaga) mett või 1supilusikatäis suhkrut  ja sidrunilõike. Juua pidevalt päeva jooksul see vesi ära. Kuna aju vajab glükoosi. Südamehaigetel, vajadusel enne sööki lisaks 100ml soolast vett, mis reguleerib vere paksust ja suhkrusisaldust veres. Seega südame normaalse töö. Nimelt sool hoiab ära trombide tekke.

Kuid samas pean hoiatama, mida varem pöördud minu poole, seda suurem on võimalus päästa Sinu elu!

25.09.2014
Helistas mulle murelik ema, kelle rinnaga toitev tütar oli sattunud haiglasse puukentsefaliidiga. Arstid ei antud talle mingit lootust, kuna oli juba liiga hilja.
 Naine oli meeleheitel, kuna imik oli vaid 4-kuune.
Hakkasin kohe tööle, kuna selleks osutus minu kunagine klient, olin tema muredega juba kursis. Nägin kurja vaeva, et teda saada suhtlemisvõimeliseks. Eluenergiat oli jäänud vaid miinimum-näit. Peale tunniajalist tööd, õnnestus mul tšakrad tööle saada. Seejärel, juba mõne tunni pärast, õnnestus  telefoniga mul temaga kontakti saada. Nii suhtlesime nädalavahetuse ja esmaspäeval kirjutati ta haiglast välja.

15.06.2012
Parasiidid:
Viimasel ajal on rohkesti esinenud probleeme, kus parasiidid tekitavad terviseprobleeme: * * 1,5 a lapsel tõusis kõrge palavik, ema aga sai shoki, kui nägi kakat, mis lausa kihas ussikestest.
* Helistas I-klassi õpetaja ja palus abi: väga piinlik olukord, nimelt lausa tunni ajal lapsed urgitsevad sõrmega pärakas... ei suuda tunnis keskenduda ega varjata oma probleeme. Ta olevat pöördunud nii lastevanemate poole, rääkinud ka perearstiga, kuid abi pole seni saanud...
Palusin saata need lapsed otse minu jutule, kus ma ise võtsin ühendust nende vanematega ja lahendasin need probleemid.
Kilpnääre:
Lapsed on allergilised ja närvilised. Nii pöördus ema oma murega, kuna tema tütar ei saa kooliõpetajatega läbi ja nõuab tema üleviimist teise kooli. Lahenduse aga leidsime, kui lahendasime kilpnäärmega seotud probleemi.
18.08.2011

Aneemia, Fe, B12vitam. puudulikkus veres.
Helistas noor ema: 5a lapsel on allergia nähud, kas see võib olla toidust?
-soovitasin tal kasutada allergiavastast hologrammi. Kui paari päevaga ei kao, tuleb teha analüüsid parasiitide avastamiseks.
...kui aga tegin analüüsid, selgus, et ikkagi olid sooleussid, ...ja seda juba pärilikud, sünnist saati.
...Teadmiseks, kellel on kodus kass või muud lemmikloomad, on enamusjuhtudel allergilised nähud seotud PARASIITIDEGA.
 Eriti kassid, eriti kui kassi kõht on lahti, on tal ka parasiidid. Seega tuleks kohe sellele tähjelepanu pöörata. Nimelt kass lakub alati peale kakamist pepu puhtaks. Samas lakud end nö pestes, kus ussimunad satuvad ka karvade külge. Lapsed aga armastavad kassikest paitada, seega on otsene oht ka nii ussimune endale saada.
Peale seda on väga palju muid võimalusi,  samuti kärbsed, kuna nad armastavad samuti kõndida koerte, -kasside väljaheidetel, ...ja seejärel tuppa sattudes kõndida toiduainetel, samuti juur, -aed või puuviljadel.

18.08.2011
Kokkuvõttes:
Väga palju on viimasel ajal minu poole pöördunud lapsevanemad, kes muretsevad oma laste tervisliku seisundi pärast ja soovivad minu arvamust kuulda.

1. Väga palju kaebusi on esitatud lastevanemate poolt, peavalude suhtes, kuigi on koolivaheaeg.  Lapsed on kahvatud, psüühhiliselt ebastabiilsed.

2, Murelik lapsevanem pöördus täna taas, mida samuti  kaebavad paljud teisedki vanemad, et liiga palju istuvad LAPSED arvutite juures, kuigi nad püüavad neile tõestada, et rohkem tuleks väljas viibida,
...küsimus: kas seda võib nimetada arvutisõltuvuseks, -  haiguseks, kuna võtavad kehakaalus juurde, ja on märgata ka psüühilisi, agressiivseid nähte jm seletamatuid liigutusi ja käitumisviise.
  Oleme kuulnud mobiiltelefonide kahjulikkusest organismile... ja soovivad teada saada minu arvamust, mida  oskan neile soovitada.
VASTAN:
1. Soovitasin tulla vastuvõtule ja tellida ka arvutikaitse-hologrammid ja seejärel tulla minu vastuvõtule.

2. Seda võib ka nii nimetatda...
See ei ole ainult laste probleem, vaid see puudutab meid kõiki!
Kõigepealt tänan teie pöördumiste eest veel kord. Olen paljusid juba ära kuulanud vastuvõtul, telefoni või skype teel lahendused leidnud, kuid kellele pole ma veel jõudnud vastata, palun vabandust ja soovitan eelnevalt lugeda minu lehekülge  "Cieaura" rubriiki
... või www.Cieaura.com" 

 See on ülemaailmne probleem, kuid sellele on ka lõpuks lahendus leitud USA teadlaste poolt. Nimelt püramiid-hologrammid, mis kaitsevad TEID ENDID kui ka teie lapsi mobiiltelefoni kasutamisel, samuti arvutite jt elektrooniliste kodutehnika kasutamisel, milleks on eeskätt  WIFI interneti ühendus, mikrolaineahjud jt...
Kasutusviis:
Kleebi 2-3 suurt hologrammi WIFI karbi keskele ja alumisele servale ja 2-3 väikest  ülemisele servale - antenni juurde.
Mobiil telefonidele:
-tahaküljele, aku poolsele küljele  -suur, ...ja väike - vastasküljele mikrofoni augukeste lähedusse.

UUDIS!
Uus HOLOGRAMM on müügile tulekuks juba valmis ja läbib momendil veel lifimist teadlaste poolt, mis lahendab kehas ainevahetuse probleemid. Nimelt selle küsimusega tegeldakse USAs väga tõsiselt.

 ...Ja 27-29okt 2011
 lasti välja uus hologramm, mis hakkab transrasve ümber töötlema chi-energiaks. See oli Ülemaailmne üritus, mis peaks paljusid küsimusi lahendama.

Palun lugege edasi...
...ja ka minu Lehekülje UUDISEID jt rubriike. Küsimuste puhul võtke taas ühendust. See on väga tõsine probleem, millega tuleb meil kõigil aktiivselt tegutseda, kuni see probleem pole täielikult lahendatud!

KALLIS EESTI RAHVAS!  
MEIE TERVISE PROBLEEMID ON VAID MEIL ISE-ENDIL  VAJA LAHENDADA!
...KEEGI EI SAA ka SIND AIDATA, KUI SA SEDA ISE EI TAHA,...EGA TEE...!!!

...ÄRA OOTA KUNI SULLLE  PANNAKSE DIAGNOOS -VÄHK või muu raske VIIRUSHAIGUS!

Märkus:
...Kuna nägin juba aastaid tagasi, et paljud haigused olid väga salakavalad, senitundmatud ja seotud võnkesagedusega. Nii nimetasingi  neid lühidalt W-viirusteks, kus W-täht sümboliseeris võnkeid. Hiljem aga said need haigused kinnitust, mis tõestasid, et oli tegemist enamusjuhtudel KIIRIKTUSEGA!

Mõned näited
*
16.08.2011 pöördus minu poole noor naine, kellele oli arstide poolt diagnoositud kahepoolne rinnavähk. Mõõtes kiiritust tema kehas, mis vastas eelmistele tulemustele.
Panin talle Cieaura hologrammid, kinnitasin REIKIGA ja holistilise -21päevase raviprogrammiga.
2-nädala pärast teatas juba daam, et tükid on kadunud. Kinnituseks oli ta otsustanud ikkagi üle kontrollida, mis samuti kinnitasid  seda. Kuuri läbinud, polnud mingeid märke vähist.


22.06.2011a
Pöördus minu poole ema, kelle 20-ndates aastates neiul hakkasid ilmnema imelised tervisehäirete nähud. Juba 3 aastat ei leidnud kusagilt abi. Neiu lausa kustus iga päevaga silmnähtavalt. Tõmbus üha-enam endasse... Seejärel hakkasid tekkima imelised liigutused, ta ei suutnud enam kontrollida oma keha tegevust. Sagenesid hüsteeria hood. Söömisel, äkki ei saanud neelata, tekkisid sagedased lihaste krambid... jne...
Uuringud näitasid:
 62% ajukahjustusi kiirituse tagajärjel, mida oli tekitanud talle mobiiltelefon, arvutil töötamine ja teiste elektrooniliste seadmete kasutamine.
Tänu Reikile ja CieAura hologrammidele, bioaktiivsetele toidulisandite leidsin lahendase antud probleemile.
...nüüd on neiu paranemisprogrammil ja on tervenemismärke simaga näha...           
Taandub ka kiiritustase. Aju tegevus taastub, küll aeglaselt, seda 5-10% nädalaga. Kahju on vaid see, et ta oli kaotanud igasuguse usu, oli leppinud oma olukorraga, ega tahtnud võtta kedagi kuulda, keeldus seega ravist, kuna pöördepunkti saabumine tundus talle taas pettusena..

21.06.2011a
Pöördus naine, kellel olid mõlemad rinnad opereeritud aasta tagasi. Nüüd aga oli tal avastatud II-st. emakavähk. Nägin müoomi, mis oli muutunud aktiivseks kasvajaks, seega Diagnoos vastas tõele. Kasutades Cieaura hologramme, Meta-meditsiinilist -ja holistilist ravimeetodit, oli 3-nädalaga vähk välja ravitud. Seda tõestasid tema analüüsid ja kinnitasid arsti vastuvõtu tulemused.

25,04,2010 Katrin
Minu pojal algas 5a epilepsia. Nüüd on minu poeg 10-aastane. On arstirohtude mõju all. Tihti on süda paha, kuid see läheb minutiga üle. Küsib, kas on võimalik abi minult saada.
Vastan: Siin on tegemist enamus-juhtudel, kas  vaksiinide tagajärjega,kus on ära lõhutud tema enda kaitsemehhanism, või on tegemist sünnipärase hirmuga, kus parema ja vasaku ajupoolkerade- vaheline võnkesagedus on tasakaalust väljas. Seoses sellega on häiritud nii endokriin,- kui immuunsüsteemi töö - puudulik kaitsemehhanism.
Loe edasi: "IMMUUNSÜSTEEM
"
 Põhjuseid võib olla ka mitmeid teisi, näiteks VÄGA TIHTI on selleks: parasiidid -ussid, samuti kaitsemehhanismi alatalituse tõttu, mis  viitab ülaltoodule-"süda paha, mis minutiga üle läheb." On olnud juhtumeid, kus lapsed lausa oksendavad usse välja. Parasiidid tekitavad samuti sisemist  stressi, laps on kahvatu, tihti ka ülekaaluline, ... ja seda vitamiinide, mineraalide puudulikkuse tõttu, kuna need on ka ussidele maiuspalaks. Samas on häiritud kilpnäärme ja kõrvalkilpnäärme töö, mille tagajärjel on häiritud ainevahetus, närvisüsteem, mis viitab: unetus, ööseti krigistab hambaid, närvisus: sagedane rahulolematus -ebameeldivused, mis tekitavad pingeid tema elus jm, kõik need kõrvalmõjud haakuvad ja lisavad veelgi negatiivset mõju tema psüühhikale.

Epilepsia võib olla ka pärilik haigus, millega kaasneb ka kõrgendatud suhkrusisaldus veres e. suhkrudiabeet ja kõrgvererõhk. Tegemist on kesknärvi- ja endokriinsüsteemiga, mis mõjutab vasakajupoolkera võnkesagedust. Siiani pole seda võimalik välja ravida tava-meditsiiniga. Võib küll leevendada teatud ajaks, kuid haigus -kui selline jääb ja kandub edasi ka järglastele. Tihti lõpeb aga aju tüsistustega -pimedus, kurdistumine, kõnehäired, tasakaaluhäired, raskendatud ajutaju, jne...
Tuleb kindlasti kohale tulla, et selgitada tegelik põhjus. Kuna ta on alaealine, teen seda tema vanemate kaudu. Siin võin oma töökogemuste põhjal mitmeid näiteid tuua...
Lisan: kuna ilmnes, et selles peres on väga palju muidki  probleeme-negatiivset energiat -töötus jm probleemid, mis viitavad sellele, et asi pole korras mõttemaailmaga, - vastavalt Resonantsseadusele. Need suhted võivad olla ka pärilikud, võivad aga olla ka nii ise-enda kui teiste - sind ümbritseva maailmaga, - suhetest. Egoism -ebaõiglased süüdistused, nägemata oma vigu...Siin oleks vaja tõsiselt mõelda kriitilise pilguga endale, nö  vaadata peeglisse,  sest kannatab ju süütu 10 a laps. Just seepärast ma kutsungi vestlusele vanemaid, mitte lapsi.Otto:
Arvab, et talle ei sobi Wellnutritoni tooted, neid võttes hakkab tal halb.
Vastan: Wellnutritoni tooted on 100% naturaalsed -ilma igasuste kõrvalmõjudeta toidulisandid: vitamiinide, mineraalide, mikro-, makroelementide  täiskomplekt, mis tagab korraga kogu organismi looduslike vitamiinide, mineraalide, mikro-,makroelemenrtide  vajadused -aktiviseerides ja samas korrigeerides ja tervendades organismi tööd... ja seega kuuluvad alternatiivina arstiravimite suhtes. See, et ei sobi, on eelkõige tingitud sellest, et organism ei ole veel ümber häälestunud uues suunas. Pole võimeline omastama suure raua jt mineraalide, eriti D vitamini puuduse tõttu. seega on paljude organite töövõime niivõrd langenud, et on tekkinud: igasugused ladestused,  organismi alatalitus, ainevahetuse probleemid jne...
...Mis tähendab: kui oled läbinud ravikuure, võtnud antibiootikume, mille tagajärjed on kahjustanud organeid, - osutuvad siiani negatiivset mõju, -eriti meestele, ... kuni 10 ja rohkem  aasta vältel. Seega on Sinu organism harjunud selle vähesega.
 Nüüd aga hakkab toimuma sinu kehas nö vastassuunaline protsess, - kannapööre - mis on paljudel juhtudel loomulik - hakkab tekkima tervenemise... -organismi  taastumise protsess.
Seega, alustades Wellnutritioni toodete tarbimist, teeb organism ümberkorraldusi, korrigeerides kogu keha tööd, - organite, süsteemide.. ja nende omavahelist  koostööd, -kutsudes esile muutusi... ja seeläbi tekitades ka  lühiajalisi
tagasilööke -kuni organism uue süsteemiga harjub.
 Inimene vabaneb senikahjulike mõjude alt, -alustades uut taastusprotsessi üle keha...Inimene ei vanane enam sellise kiirusega, millega me oleme juba harjunud -omaks võtnud. Kehas hakkab toimuma, rakkude tasandil - tervenemiseprotsess. Seega organite-, süsteemide taastusprotsess jne... Kui aga tekivad probleemid, -
Soovitan, kontrollida raua  sisaldust veres. Raua vaegus aga vihjab parasiitide olemasolule!
Soovitan alustada poolest doseeringust, või võtta üle päeva.
Minul, endal oli alul see probleem. Kuid kui olin ära kuulanud selle-alase loengu, läks kõik korda. Nüüd olen 8-kuuga ise-enesest 7kg maha võtnud ja tunnen end igapäevaga paremini... -on paranenud silmanägemine, nahk on muutunud elastsemaks ja energiat jätkub oma patsientide jaoks aina rohkem. Vaatamata oma eale, töötan kuni 12 tundi päevas ja selleks vajan ka väga palju energiat...
Üleöö ei juhtu midagi, tuleb olla kannatlik, sest toitu vajab meie keha pidevalt ...ja seda kuni elu lõpuni... eriti neile, kel aastaid üle 40...
 Kasuks tuleb: pöördu selle küsimusega Professor Raul Mardi poole või külasta tema loenguid sel teemal. Müügil on ka DVD-d tema loengutest.

15,04.2010
Kulla 40
Mure: kehakaal, arvatavasti on tegemist ka maksaga, sapipõiega, pidev väsimus, nõrkus ja halb enesetunne Kuigi toitume hästi, kuid tunnen, et miski pole korras.
Tuvastasin: W-viirus-6,5kollet endokriinsüsteemis;
 Seoses sellega: Hgl=8,0, Fe: -60%; NO=20%, mt.= Immuunsüsteemi töö vaid 15%; aktiivse Ca ja Na =30% ainult vajaminevast kogusest.  On näha, et tarbite Ca, ja muid mineraale-toidulisandite näol, kuid Teie organism ei omasta neid vaid on tekitanud ladestusi nii liigestes sapipõies, neerudes, mis omakorda tekitavad probleeme üle keha -on häiritud verevarustus, mis niigi on halb.
Na, Cl ja I- joodi - puudusest on tekkinud kilpnäärme alatalitus. Seeläbi on häiritud seedimine ja kõhunäärme -kogu sisenõrenäärmete töö. ..Ja kõik see viitab vähi ohule!
Vajad: Eelkõige, ja seda kiiresti, tuleb hävitada W-viiruse kolded ja taastada võnkesagesus organismis!
Kasuks tuleb: enne-  ja 20-30 minutit pärast söömist, eriti kui tunned kõhus puhutisi, kõrvetisi jm seedehäireid -ime jämeda soola tera (Na,Cl)!

NB! Veri peab olema soolane, mitte magus! Nii hoiad ära vere paksenemise, tagad  normaalse neerude töö, kuna Na vedeldab verd! Nii tagad südame,-veresoonkonna ja teiste organite koostöö. Ära unusta juua ärgates klaas puhast joogivett, ...ja ka enne sööki!

18.04.2010
ARVO-61a
1.Olen 12 aastat juba südamehaige olnud ja kasutan pidevalt südamerohtusid. Ilma nendeta ma ei saa päevagi olla...
2. Arstid keelasid mul ka kohe soola tarbimise ära. Nii olen olnud ka pea-12 aastat dieedil.
Teie aga, nagu aru saan, lausa ravite SOOLAga südamehaigeid. Kuidas see võimalik saab olla?

Vastan:
1. Tõepoolest, sool NaCl vedeldab verd ja seega hoiab ära trombiohu ja kergendab südame tööd. Seega veri peab olema soolane, mitte magus. Toon näite oma lapsepõlve tarkusest: Vanasti polnud poest võimalik verivorsti  osta, seega tuli seda ise teha. Siit ka vastus: Kui mindi siga veristama, pani ema pange põhja,  peotäie soola,  koguaeg segades, et sool kiiremini sulaks, mt, et  veri ei hüübiks, vaid oleks vedel.

2. Vanasti pandi suurt tähelepanu ka parasiitidele. Nüüd aga on see unustusse jäänud. Samas probleem on olemas ja see puudutab meid kõiki.
Meie toidulaud on niigi kesine, ja kui seda tuleb jägada veel ka nö kahjuritega, mis niigi kahjustavad meie tervist..., peale selle toituvad parimatest paladest, kasutades oma toiduks just meile niigi defitsiitaineid-,mikro-, makroelemente: mineraaleaineid, vitamiine, tekitades meie organismis pideva kaose, peale nende erististe-mürkide jt kahjulikke aineid. Samas siit ka tulemus:
Organism vajab toitu, jätkusuutlikust tervise tagamiseks. Tekib pidev vajadus toidu järele. Nii tekib söögiisu taas ..ja taas, nuumates ikka jälle nn allüürnike -kaaslasi. Pikapeale väheneb seedeorganite töö jätkusuutlikus. Maksakahjustuste tagajärjel, sapi eristus langeb, mis aitab lagundada toitu mikro-, makro elementide tasandil. Nii jääb kõige väärtuslikum osa meil saamata, kuna toit ei seedi enam korralikult ära. Nii jäävad meile endile vaid kergeltseeditavad toiduosad -transrasvad, mis aga kuhjuvad nii naha alla, verre, südame,- maksa piirkonda... ja siit ka tulemused: südame rasvumine, kõrgkolesterool -vere paksenemine, raskendades  südame jt organite tööd veelgi...
Loe lisaks:
"Ettevaatust - toit"
 "Immuunsüsteem"


*****


II. KOOSTÖÖST OLENEB TULEMUS

HAIGUSLOOD ja TULEMUSED

22,03,2011a
Nr.1117, N-60
Rootsist
D-s: 2 müoomi-vähi oht 70%, kilpnäärme alatalitus, kolesterool ebastabiilne, liigesed paistes.
Panin peale: 21päevase kpmpleksRAVIPROGRAMMI (Reikienergia küllastatud raviprogramm, mis tagab pideva ravitoime läbi tsakrate, mille tagan ja  kontrollin kaugravi teel + Ravivesi + bioaktiivsed toidulisandid.)
29.03.11 helistas ja teatas, et oli käinud oma arsti juures ja müüoome enam ei olnud, uskumatu olnud see ka arstidele. Tunneb end palju paremini, ka jalad ei valuta enam... ja seda 7-päevaga, lihtsalt uskumatu...

10.08.2010
Nr.1044 M-22 Soomest
Seksuaalsed probleemid.  -W-viirus endokriinsüsteemis, kilpnäärme alatalitus> veresuhkur 11-15, kõrge kolesterooli tase, parasiidid. Tulemused on silmnähtavad. Tänas abi eest.


E-mail: 8.08.2010
Nr.1043, N-34
Probleemid: ülekaal, günekoloogilised probleemid, ei rasestu, kuigi uuringud probleeme ei näita. Kaugraviga avastasin W-viiruse 7 kollet-; vähi oht 85%. Peale esmast abi, helistas, et valusid enam ei ole ja tunneb end palju paremini. 30.08.2010 olid anaüüsid korras ja hea tujuga teatas, et on südamest tänulik abi eest.

E-mail:  2.07.2010
HL nr.1029 N-44a.
Kaebas: valud seljas ja kõhuvalud. Avastasin emakakaelas müoomi 15,5mm läbimõõduga, mida ka patsient  kinnitas -arsti diagnoosi vastavust. Samas leidsin veel 2 väiksemat. Peale selle leidsin ülevaatusel ka soolestikus paarasiidid, suhkruh-se  ja neerudes liiva.
Ravikuur kestis 2 kuud. Viimasel kohtumisel aga teatas, et müoomid olid kadunud ja ta ei pea minema enam opile.

14.05.2010
Haiguslugu jrk.Nr. 1017 abikaasa PÖÖRDUMINE:
Olen Teile võlgu vabanduse. Nimelt olen mina ja minu tütar tegelikult süüdi, et minu  abikaasa lõpetas Teie poolt algatatatud ravikuuri. Olen väga vähe meditsiiniga kokku puutunud. Olen ikka ja alati uskunud arstiteadust kiitvaid artikleid, meie meditsiini suurtest saavututustest, jne...
Loomulikult soovisime me kõike parimat. Te ütlesite, kui me Ravivee järel käisime, et tavameditsiin ei saa teda siin aidata , kuna tegemist on raske viirusega, mida saab vaid reikiga välja ravida... ja Teil oli õigus.
 Nüüd ei möödu päevagi, kui minu abikaasa ei räägiks sellest, kuidas tal oli juba kohe parem hakanud, ja ta usub ainult Teisse...
Täna hommikul viisin ta uuesti Pärnu haigla erakorralisse vastuvõttu, aga pole midagi sealt loota, sest ükski uuring mingit haigust ei näita ja asi muutub aga iga päevaga hullemaks. Mul on tõsiselt kahju, et Teis kahtlesin ja Teie ravist loobusime.
Oleks ma oma abikaasa enne Teiega kohtumist haiglasse viinud, oleksingi jäänud uskuma, et iga kord pole võimalik abi saadagi. Nüüd aga olen veendunud, et see pole nii.
Palun veel kord mitte pahandada minu abikaasa peale, kuna meie sundisime teda loobuma ja tal ei jäänud muud üle kui alluda minu survele, mida ma aga nüüd väga kahetsen.
Suure lugupidamisega,
kl.1017 abikaasa K.V.
Vastan:
Äraütlemisi on ennegi olnud, kuid sel puhul oleks kena olnud, kui oleksite sellest mulle teatanud eelnevalt, et mitte asjata Teid oodata  vastuvõtule.
Igal juhul ma aksepteerin kliendi soovi, sest vägisi ei saa kedagi aidata. Samas saan aru, et minu ravi on kallis, võrreldes haigla raviga. Seega igaüks ei saa seda endale lubada, ja on sellepärast pidanud loobuma.
Kui aga olete otsustanud jätkata ravi minu juures, olete oodatud taas minu juurde.

Siin oli tegemist tugeva maksakahjustusega (väga aktiivse w-viirusega+parasiidid jm põhjused). Mille tõttu  maks ei tooda peaaegu üldse sappi, on häiritud seedetrakti töö ja seoses sellega kannatab kogu organism. Siit ka see järsk kõhnumine. Kuna tal viirust, kui sellist enam ma ei näe, panin talle peale puhastusprogrammi, mille ta aga katkestas. Seega tuleb puhastada organism veel mürkidest, jääkainetest ja parasiitidest. Seejärel taastada maksa ja kõikide sisenõrenäärmete jt süsteemide töö... - ja seejärel tasakaalustada nende omavaheline koostöö üle keha.
Ma ei näe siin ka otseselt enam haiguste sümptomeid, kui sellist. Seda tõestab tema lämmastik(mono)oksiidi tase, mis on täiesti normi piires. Nii, et siin on pigem taastusraviga edasi vaja tegelda ... ja seda energeetilisel tasandil. Samuti lõpuni viia parasiidivastane profilaktika.

13.04.2010
H-L Nr.1016. M-55a.
D-s: halvaloomuline kasvaja vasakus silmas. Arstid ei andnud mingit lootust.
Kaugravil antud d-s osutus õigeks. Avastasin peakolde 3-k närvi nägemisnärvi kettas, siirdeid keskajus ja väike-ajus, >hüpofüüsi ja hüpotalamuse piirkokonnas, kaasates kuulmenärvi ja seljaaju suunas. Aju kahjustused 20%. Kuna asi oli väga kiireloomuline ja tõsine, panin peale 3-päevase Reiki-programmi ja kutsusin vastuvõtule. Tegelesin temaga üle 4-tunni, kuni olin kindel, et kõik kolded olin saanud kontrolli alla. Panin talle 21-päevase intensiivravi-programmi peale.
Peale seda ta enam peavalu ei kurtnud, silmanägemine oli taastunud ja peagi naases taas tööle.

23.04.2010
Nr. 970. N-38a.
Naine ei mäleta, et tal oleks kunagi olnud sete alla 20. Vereringe probleemid, pidevad  pea- ja seljavalud, d-s: -neeruvaagna krooniline  põletik, seedehäired, puhutised, pidevad valud on saatnud teda aastaid
Minu ds: tõsised maksakahjustused, sapi eristus ööp-s vaid 300-600ml (N1,5 liitrit.) Raua puudus 90% ja palju muid probleeme. Näitas kotitäie ravimeid, mis ta oli küll ostnud, kuid kasutada ei saanud, kuna siis läks asi täiesti käest ära...
19.03 avastasin v-neeru veenis surnud solkme, mis põhjustas veresette 23 ja blokeeris neeru verevarustuse 80% ulatuses..
Täna see neeru säsi oli taas töökorras. Samas avastasin paremas neerus verekapillaaride päsmakeses veel 2 ussikest, mis olid elus.

22.04.2010
1019. N-50a.
Helistas naine, kes nutuse häälega teatas, et tal ei ole enam jalgu all, vaid puupakud.  Toetuda üldse ei saa, on selline tunne, et kohe sooned lõhkevad...Vaevu suutis rääkida oma murest:
Peale abikaasa  ema surma, otsustasid ülekolida tema maiia. Tegid remondi, kuid miski hakkas pidevalt kiiva kiskuma. Küll paistetasid käed, küll jalad, ja mõlemad abikaasaga ühtemoodi ja samad probleemid hakkasid pidevalt korduma. Kuhu nad ei pöördunud, asi muutus igapäevaga aina hullemaks. Öised unenäod, ängistused  ja kašmaarid, magamata ööd, pidevad valud ei andnud järele enam ka päeval... Mees ei saanud enam voodist välja. Lõpuks otsustasid, et maja tuleb ära müüa.
Lahendus oli vaid käe ulatuses: mehe ema ei sallinud minijat ja olnud nende abielu vastu. Enne surma oli ta väljendanud oma pahameelt neile.
Siit ka vastus:
Tema hing ei saanud Jumala-kotta, kuna ta ei tahtnud lahkuda omast kodust ja jäigi neid kummitama.
Nii kui olin kadunud vanaema hinge  taevasse ära saatnud ja nende maja ära puhastanud, tuli teine päev naine mulle külla jalgrattal, et näidata kui ilusaks  olid jalad tal üleöö  muutunud..." Ei mingeid valusid,
-nagu oleks ma lausa uuesti ilmale sündinud...uskumata... ja seda ka abikaasaga. Hommikul tõusis voodist üles, nagu oleks see kõik olnud vaid unenäos..."
Nii olidki valupisarad muutunud üle-öö rõõmupisarateks.

1018. M-59a
20,04,2010.
Tuli koos pojaga vaevu kohale. Arstide d-s: ravile mittealluv ajuvähk.
Nähes tema seisundit, võttis isegi minul alul sõnad suust, kuid siiski otsustasin ta üle vaadata... Avastasin nn. W-viiruse kolde ajus, ja  siirdeid erinevas suunas, kokku 9 kollet. Tööd jätkus temaga üle 4-tunni. Siis aga võttis kaks 5- liitrist veenõud käeotsa ja lahkus kabinetist reipal sammul.
15.05.10 -näidud: ei mingeid probleeme. Minu kõnele vastas reipal häälel ja rääkis, kuidas ta on kõik aiatööd juba ära teinud ja tunneb end ülihästi.
>Siia tahaksin lisada ka veel ühe kommentaari samalaadsest juhtumist.
Nimelt täna juhtus mulle kätte 3 aprilli Õhtuleht, kus oli pilt meile paljudele tutav Terevisiooni ja Baari tõsielusarja osaline TÕNIS KULBAK -kes suri oma parimas -nooruseas sama diagnoosiga.1013*Paul- 52a.
Abipalve: 24.03.2010
Paar kuud tagasi külmetasin vist end ja nüüd on pidev peavalu juba mitu nädalat. Olen käinud arsti juures ja võtnud tablette, läbisin ka uuringud, kuid tulemusi ei ole. Nüüd on keskenduda juba päris raske ja peavalud on muutunud lausa väljakannatamatuteks, ...ja seda eriti öösiti.
24.03.2010 -Kaugravi teel:
-
Avastasin: W-viiruse -3koldega endokriinsüsteemis -3 siirdega, pannes tule alla:neerupealsed-säsi, eesnääre. Aju tolamuse ja hüpotolamuse -p.poolses ajupoolkeras nägin moodustist, mis viitas insuldile, kuid tegemist ei olnud tegelikult insuldiga, vaid W-viiruse koldega. Kuna NO -immuunsuse peanäitaja  oli vaid10%, seega immuunsus praktiliselt puudus. Seega tuli kiiresti tegutseda, kuna vähi oht oli juba 80%.  Peatasin edasiarengu ja kutsusin vastuvõtule.
25.03 -vastuvõtul likvideerisin kõik ohud, ning panin peale 21-päevase intensiiv- REIKI tervendusprogrammi
.
26.03 -oli NO-näit 55%, juba magas, sete oli 67-lt langenud 40-le
01.04 - NO-80; Sete -17. ...Kui 31.03 hommikul palus teda igaks-juhuks  õhtul veel teda üle kontrollida, siis rohkem ta abi ei vajanud. Oli haiguslehe võtnud nädalaks ja arvas, et sellest aitab....töö ootab.
...Mis edasi saab, saate teada, kui teatan tema Lõpptulemused, st peale ravikuuri läbimist:
3.08.2010 külastas mind, et tõestust saada, et ikka kõik ongi möödas. Ja tõesti kõik oli parimas korras.

*
* Nr.1010 - N40a
Abipalve: 28.02.2010
Olen hädas valudega. Olin septembris 2009 haiglas, sain ravi munasarjadele, kuid valud pole kadunud, vaid on nüüd ka seljas, puusas... ja nii juba pikemat aega. Kontrolliti ka pimesoolt, tegin kõik proovid, siseorganite ultraheli, näitajad olid korras, aga valud on ikka.
Palun abi.
Ds: w-viirus-9kollet,> müoom -vähi oht 40%,> krooniline munasarja põletiku ägenemine, >kõrge veresuhkur,>Säsi töö häiritud, mis omakorda -> südame vasak-vatsakese tööd...jt probleeme:
Puusavalud on tingitud: sapipõiekivi on hakanud liikuma ja blokeerinud sapipõiekanali puusa piirkonnas (-punki 31).= Intensiiv kompleksravikuur 24päeva.
31.03 - kuu hiljem: vastuvõtul sain vaid kiidusõnu ja palju kallistusi, probleeme enam ei olnud.

* Taavo 36a.
Kaebas: 8.03.2010
Hingamissagedus on kiirenenud, ebameeldiv enesetunne kõhus.
Uuringud näitasid: maksas lambliad ja soolestikus parasiidid. Südamelihastes märkimisväärne kaltsiumi jt mineraalide, mikro-makroelementide ja vitamiinide puudulikkus.
Siia tahaksin lisada: tegelikult on see väga tõsine probleem... ja enamus inimesi kannatavad selle all. Meie toidulaud on niigi kesine, ...ja veel jagada seda, nuumates neid ..., näitab meie teadmatust ja lihtsalt ükskõikset suhtumist oma tervise suhtes. Siit algavad nii naha-, kui paljud muud probleemid... On vaid vaja kord aastas kontrollida ja läbida vajadusel 1-3kuuri.

Küllike -46a
Pöördus: 26.03.2010
Seljavalud puusade piirkonnas; menstruatsioon lõppes 8kuud tagasi, seega 45-lt;
R-miinus. Siiani ei õnnestunud lapsi saada.
Avastasin: men.-paus pole seotud kliimaksiga. Par.poolse munasarja krooniline põletik, seen.
Määrasin 21päevase ravikuuri -
3.04.-st nädal hiljem teatas uudist: valud on kadunud ja algas mens.

Heljo 63a
Ds: müoom, saatekiri opile, millest ta keeldus.
Antud d-s osutus õigeks, mis oli tekkinud väljaravimata nn W-viirusest -vähi oht nüüd juba 70%. Peale seda maksalambliad -parasiidid.
Määrasin 21p. kompleksravi kuuri.
Tulemus: müoom oli täielikult kadunud ja ei mingit vähiohtu.

NB! w-viiruse võnkesagedusel, arvutiviirusele sarnanev VIIRUS, nn "senitundmatu viiruse" tagajärjed on väga ohtlikud!
 Ravida saab vaid Reiki-energia tasandil, organite -nende  võnkesageduse TAASTAMISE ja seejärel süsteemide TASAKAALUSTAMISE TEEL!
...Ja seda just endokriinsüsteemis: alates ajust, suguelundidest jt sisenõrenäärmetes, kus siirded kulgevad edasi erinevas suunas, -otsides nõrke kohti üle keha.

Viimasel ajal on esinenud just 6-tšakras -aju piirkonnas vähiohte: momendil aju 4-vatsakeses, nägemisnärvide ristmikus jne...
 Seega, ärge kannatage peavalu all!