CieAura

ELUENERGIAST oleneb Sinu TERVISLIK SEISUND. ...ehk milline on sinu ELUENRGIA, täpselt selline on Sinu tegelik TERVISLIK seisund! Just sellisel tasandil töötan ma alates 2000-st aastast, tagades kehas tasakaalustatud ELUENERGIA. >3000-AASTANE TEADUS ON JÕUDNUD 21.SAJANDISSE! CieAURA on suhteliselt uus USA firma, mis tegutseb alates 2009 aastast, juhendudes samadel põhimõtetel. See näitab veel kord,et inimkond vajab seda! Nii on CieAura hologrammid jõudnud paari aastaga 52 riiki ja selle tooteid kasutavad üle 70 000 inimese maailmas. CieAura hologramm-kleepsude tööpõhimõte baseerub hiina-meditsiinil, homeopaatial ja nõelravil. Läbipaistev holograafiline kleebis CIeAura on uus revolutsiooniline tehnoloogia, mis kasutab läbiproovituid ja tõhusaid homöopaatilisi ravimeetodeid ALTERNATIIVMEDITSIINIS juba 3000 aastat.

6. Toode EMF Kaitsekleebised mobiiltelefonidele Elektromagnetvälju (EMF) on laialdaselt uuritud ja küsimused mobiiltelefonide kiirguse ohutusest pole leidnud ühest vastust. Mitmed uurimisrühmad erinevatest riikidest on teatanud, et pikaaegsetel ja sagedastel mobiiltelefoni kasutajatel on kõrgenenud risk haigestuda aju ja süljenäärmete vähki võrreldes inimestega, kes kasutavad mobiiltelefone harvemini. Teised uurimisrühmad on leidnud, et mobiiltelefoni kiirgus võib põhjustada lastel tõsiseid probleeme, ergutada neuroloogilisi muutusi täiskasvanutel ja kahjustada spermat.

1. Toode PUHAS ENERGIA PLUSS Inimese füüsilise keha meridiaanide tasakaalust välja viimine põhjustab loomuliku energiavoolu blokeerimise nii elutähtsate organite kui kudede ja rakkude vahel. Keha töötab selleks, et ühendada neid energiavoole. Ilma kõrvalise abita on harva, kui üldse võimalik saavutada meie kehas optimaalne tasakaal tasemel, mis säästaks energiat, kontsentratsiooni, vastupidavust ning + ja - seisundit (Yin ja Yang). Kasutades CieAura PureEnergy kleebiseid, näeme ja tunneme, et keha meridiaanid tasakaalustuvad, vabanevad blokeeringutest ja energiavoolud hakkavad vabalt liikuma.

2. Toode SPORDIKLEEBIS CIEAURA CX2 Igas CX2 pakis on kaht tüüpi kleebiseid, CX2 Professional Strength Energy kleebis jaCX2 Circulation and Discomfort kleebis. CX2 Professional Strength Energy kleebis tõstab trenni tegemise või võistlemise ajal oluliselt vastupidavust, sitkust, mõtteselgust ja keskendumisvõimet ning lihasmassi. Selle kleebise kuju on sarnane Pure Energy kleebistega (ovaalne), kuid ta on tugevaima mõjuga, mis hetkel turul saadaval. Kleebise mõjul aktiveerite isegi selliseid energiaid, mis aitavad lihastel kiiresti pingutavast sooritusest taastuda. Allpool on lisatud leiate kleebise paigutamise soovituslikud asukohad kehal. Mõlema paigutuse korral kasutage ainult CX2 Professional Strength Energy kleebist.

3. Toode TÕELINE VALUST VABANEMINE (PURE RELIEF) Vibratsioon on omane kõigile elusorganismidele. Iga elektron, aatom, molekul, rakk, kude või organ omavad nendele iseloomulikku vibratsiooni. Uuringud on näidanud, et iga molekul rakus olevatest miljonitest molekulidest vibreerib. Kui need vibratsioonid ei ole sünkroonsed, võib selle tulemusena alata haigestumine, halb enesetunne, nõrkus või ilmnevad teised sümptomid.

4.Toode Saavuta igaöine RAHULIK UNI (Rest Quiet) Unetus on tõsine oht tervisele. Uuringud näitavad, et halb uni suurendab krooniliste haiguste ohtu ja arstid on ammu jõudnud järeldusele, et une puudus võib nõrgestada immuunsüsteemi. Isegi väike une kaotus võib vähendada immuunsüsteemi reaktsiooni haigustele ja vigastustele. Nagu toit, mida me sööme ja õhk, mida me hingame nii kosutab puhkus keha ja annab energiat.

5. Toode Siinus allergiast vabanemine Iga viies täiskasvanud inimene Ameerika Ühendriikides kannatab allergilise nohu tõttu. Suurem osa neist ei suhtu selle haiguse sümptomitesse tõsiselt. Nad harjuvad kroonilise nina kinnisusega ja ka sellega, et peavad hingama suu kaudu. Nad harjuvad halva une ja nõrkusega. Mõne aja pärast nad enam ei mäleta, milline oli nende elu enne allergiat.