ELUENERGIAST oleneb Sinu TERVISLIK SEISUND.

CieAura on suhteliselt uus USA firma, mis tegutseb alates 2009 aastast, aga juba on see jõudnud 52 riiki ja selle tooteid kasutavad üle 70 000 inimese maailmas. CieAura hologrammkleepsude tööpõhimõte baseerub hiina-meditsiinil, homeopaatial ja nõelravil.
3000 AASTANE TEADUS JÕUAB 21.SAJANDISSE
Läbipaistev holograafiline kleebis CeAura on uus revolutsiooniline tehnoloogia, mis kasutab läbiproovituid ja tõhusaid homöopaatilisi ravimeetodeid viimased 3000 aastat. Läbipaistvad Holograafilised Kleebised on arvutisse programmeeritud hologrammid, kasutades neid inimeste või loomade kehal, reageerivad need loodusliku bioloogilise magnetväljaga, mis ümbritseb keha, võimaldades kehal saavutada tasakaalu oma energiaga. Kui hologrammiga CieAura kleebist kohaldatakse konkreetsete akupunktuuri punktidega, tekib teatud tulemus vastavalt energia kanali funktsioonile- rohkem energiat, vastupidavust, sügavam ja rahulikum uni, või vabastab kleebis keha erinevatesse piirkondadesse kogunenud pingest , mille tulemuseks on valu. CieAura kleebised tekitavad tervisliku positiivse organismi reatsiooni, kui on paigutatud nõelravi meridiaanide tundlikele akupunktuuri punktidele. Need on programmid, mis põhinevad homöopaatiliste protsesside kombinatsioonil saavutamaks harmooniat ja tasakaalu elusorganismis.

Ainukeseks takistamiseks kommunikatsioonile raku tasandil on ebapiisav hüdratsioon, vastavalt puhta vee tarbimisele suureneb rakusisene kommunikatsioon ja niimoodi tugevdame CieAura hologrammidede mõju.

CieAura hologrammid aitavad Sul:
* tasakaalustada negatiivse ja positiivse energia, mille tagajärjel on võimalik
vabaneda valust
* tagada sügav uni ja pääseda norskamisest
* tasakaalustada oma immuunsus ja energia
* tõsta oma energiataset (nii sportlastel kui ka tavainimestel)
* taastada normaalkaal ja nooreneda
* loobuda suitsetamisest
* vabaneda allergia ilmingutest, kõrvaldada astmahoog jpm.
 
 CieAura tooted on ainukesed kaasaegsed vahendid, millede abil saad end kaitsta kiirituste eest!
...sh.  mobiiltelefonide kasutamisel, ja ka WIFI ühendusel -on ainuke abivahend end kaitsta väga ohtliku kiirituse eest!
Testitud on neid tooteid igaküldselt ja testide tulemused on üleval CieAura kodulehel.
CieAura tooteid saad tellida ja tutvuda lähemalt:
www.meida.cieaura.com
Tutvu TAGAJÄRGEDEGA: Sina küsi -mina vastan