1. Toode PUHAS ENERGIA PLUSS

Inimese füüsilise keha meridiaanide tasakaalust välja viimine põhjustab loomuliku energiavoolu blokeerimise nii elutähtsate organite kui kudede ja rakkude vahel. Keha töötab selleks, et ühendada neid energiavoole. Ilma kõrvalise abita on harva, kui üldse võimalik saavutada meie kehas optimaalne tasakaal tasemel, mis säästaks energiat, kontsentratsiooni, vastupidavust ning + ja - seisundit (Yin ja Yang). Kasutades CieAura PureEnergy kleebiseid, näeme ja tunneme, et keha meridiaanid tasakaalustuvad, vabanevad blokeeringutest ja energiavoolud hakkavad vabalt liikuma.
Kas olete kuulnud kunagi lugusid tavalistest inimestest tavaliste füüsiliste võimetega, et nad võiksid tõsta autot, kui keegi on selle alla jäänud? CieAura PuhasEnergia kleebised toimivad samal põhimõttel.
Energiatooteid võib näha kõikjal. Energiajoogid, snäkid, energiakapslid ja paljud teised tooted tõstavad lühiajaliselt energiataset, täites kaupluste ja apteekide riiulid. Enamus neist toodetest sisaldavad glükoosi (teatud tüüpi lihtne süsivesinik / suhkur), mis annab ajutise energiatõusu. Inimese keha armastab süsivesikuid, kuna need on kergeimad energia tootmise komponendid. Aga kui energia tõstmiseks tugineme süsivesikute täiendavale tarbimisele, siis me ei võimalda oma kehal toota energiat palju paremast energiaallikast, rasvast. Rasv sisaldab rohkem energiat kui süsivesikud, kuid kehal on rasva raskem töödelda. Süües kummalisi energiatooteid, väldime sellega keha võimet ümbertöödelda rasvu, mis põhjustab keha kaalu tõusmise.

CieAura PuhasEnergiaPluss kleebised võimaldavad tervikliku ja tervisliku alternatiivi praegustele energiatoodetele ilma kaloreid juurde andmata. Kasutades akupunktuur punkte, Cieaura kleebised keskenduvad keha vastupidavuse ja energia suurendamisele. Kleebised on läbipaistvad ja mittetransdermaalsed, mitte midagi ei tungi organismi. Kleebised on 100% looduslikud ja erinevalt praegustest tootedest ei küllasta keha suhkruga, mis põhjustab rasvumist.

Kui keha tunneb ennast väsinuna siis juhtub see tavaliselt seetõttu, et kehas toimuvad energia ümbersuunamised. Keha energia läheb tasakaalust välja, takistades sellega energia efektiivset tootmist. Keha tundub olema unustanud oma energiavarud (rasvad), kuna on liiga hõivatud teiste asjadega. CieAura PuhasEnergia kleebised tasakaalustavad keha, mis on sarnane akupunktuuriga ja kaotab vajaduse lisada oma dieeti "energia" kaloreid.
FAKTID
1. Asetage CieAura kleebised akupunktuuri punktidele vastavalt kõrvalolevale pildile. Teised punktid asetsevad randme siseküljel ja jala siseküljel keskel, sääreluu kõrval.
2. Võimalik on kasutada ja kombineerida mitmeid erinevaid CieAura kleebiseid.
3. CieAura kleebiseid võib paigutada keha mõnemale poole.
4. Kleebised ei ole transdermaalsed ehk midagi ei tungi kehasse.
5. Pure Energy Plus (PuhasEnergiaPluss) kleebiseid saab kasutada orienteeruvalt 48 tundi.
6. Kui te kasutate ravimeid, siis pidage nõu oma arstiga enne kleebiste kasutamist.
7. Pure Energia Plus kleebiseid on vaja kanda vähemalt 4-5 päeva nädalas, et hoida kehas püsivalt tasakaalus.
8. Parimad tulemused saavutate kui keha on korralikult hüdreeritud (tarbite ca 1,5 l puhast vett päevas)
9. Ärge hoidke kleebiseid taskus, kuna need aktiveeruvad iseenesest 5-8 cm kaugusel kehast.
10. Hoidke kleebised eemal tugevatest magnetitest kuna need võivad tühistada kleepsude toime.

KLEEBISTE PAIKNEMINE KEHAL

PureEnergy plus kleebised tasakaalustavad keha loomuliku energia, mistõttu on sul rohkem energiat, vastupidavust ja mõtteselgust kogupäeva jooksul. Inimesed reageerivad erinevalt kleebiste paiknemisele kehal. Soovitatakse, et te prooviksite kleebiseid erinevatel akupunktuuri punktidel, et selgitada välja millised töötavad teie jaoks paremini. Kõrvaloleval joonisel on 4 põhilist PureEnergy kleebiste paiknemise kohta kehal. Lisaks nendele on veel mitmeid paiknemise kohti kuid need töötavad 90% inimestest. Lisa asukohtade osas konsulteeri litsenseeritud akupunkturistiga. Iga kahe päeva tagant vaheta kleebise asukohta.