4.Toode Saavuta igaöine RAHULIK UNI (Rest Quiet)

Unetus on tõsine oht tervisele. Uuringud näitavad, et halb uni suurendab krooniliste haiguste ohtu ja arstid on ammu jõudnud järeldusele, et une puudus võib nõrgestada immuunsüsteemi. Isegi väike une kaotus võib vähendada immuunsüsteemi reaktsiooni haigustele ja vigastustele. Nagu toit, mida me sööme ja õhk, mida me hingame nii kosutab puhkus keha ja annab energiat.

Uuringud San Diego Ülikoolis näitavad, et kroonilised uneprobleemid lühendavad keskmist eluiga enam kui 10 aastat. Umbes kolmandikul Ameerika Ühendriikide elanikest on raskusi öise väljapuhkamisega. Müügil leidub palju tooteid, mis aitavad inimestel magada, kuid enamus on ravimid, millel on võimalikud soovimatud kõrvaltoimed nagu lühiajaline mälukaotus, füüsiliste võimete langus ja pikaajaline sõltuvus ravimist.


Tänapäeval on suurenenud mõistmine puhkuse tähtsusest terve immuunsüstemi säilitamiseks ja arvatakse, et rahulik uni võib vähendada südamehaiguste, artriidi, diabeedi ja muude haiguste riski. Mõned uuringud soovitavad, et korrapärane uni võib aidata isegi kaalujälgimist.

CieAira Hologrammilised kleebised Rahulik Uni on ohutud ja uus lähenemisviis rahuliku öise väljapuhkamise saavutamiseks. Cieaura kleebised on ohutud ja loomulik alternatiiv.

CieAura kleebised Rahulik Uni võimaldavad rahuliku öise une.

Kleebised Rahulik Uni ei pane teid magama, kuid need võimaldavad sügava ja rahustavama une. Selged unenäod on märgiks, et kleebised töötavad.

Rahuliku Une kleebised võivad vähendada või täielikult kõrvaldada ärritava öise norskamise.

Rahuliku Une kleebised võimaldavad puhata öise une ajal välja ja te ärkate üles väljapuhanuna ja energilisena
Rahuliku Une kleebised aitavad parandada teie tervist ja immuunsüsteemi sügava öise väljapuhkamise kaudu.

Faktid

1. Võib kasutada mitut CieAura RestQuiet kleebist samal ajal.
2. Kleebiseid on võimalik paigutada pea mõlemale poole.
3. Cieaura kleebised on mitte-transdermaalsed ehk mitte miski ei sisene organismi.
4. Kleebiseid RestQuiet võib kasutada korduvalt; 16-24 tundi kombineeritult.
5. Kui tarvitate ravimeid, konsulteerige oma arstiga enne kleebiste kasutamist.
6. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage kleebiseid Rahulik Uni (RestQuiet) igal ööl. Kui tulemusi ei ole esimesel öösel jätkake nende kasutamist vähemalt nädala jooksul. Päevaks kleebi need nt peegli külge.
7. Harvadel juhtudel, kui te kasutate kleebiseid esmakordselt, võib tekkida kerge ajutine peavalu keha detoksifeerimise tõttu.
8. Ärge hoidke kleebiseid taskus. Need aktiveeruvad paiknedes lähemal kui viis sentimeetrit kehast.
9. Hoidke kleebiseid eemal tugevatest magnetitest kuna need võivad tühistada kleebiste toime.
10. Kleebiste kasutamise ajal on oluline keha hüdroerimine ehk joo päevas vähemalt 1,5 liitrit puhast vett.
11. Kleebiste abil saab lisaks laadida omale hea une vett: hoia täidetud veega klaasi toote paki peal täiskasvanu jaoks 10, lapse jaoks 5 minutit ja joo enne uinumist.

Kleebiste asetused kehal

Enim kasutatud kohad RestQuiet kleebiste kasutamiseks on juuresolevatel piltidel. Tuletame meelde, et RestQuiet kleebised ei pane teid magama vaid võimaldavad teie kehal siseneda rahuliku ja sügava une seisundisse kui uinute.