6. Toode EMF Kaitsekleebised mobiiltelefonidele

Elektromagnetvälju (EMF) on laialdaselt uuritud ja küsimused mobiiltelefonide kiirguse ohutusest pole leidnud ühest vastust. Mitmed uurimisrühmad erinevatest riikidest on teatanud, et pikaaegsetel ja sagedastel mobiiltelefoni kasutajatel on kõrgenenud risk haigestuda aju ja süljenäärmete vähki võrreldes inimestega, kes kasutavad mobiiltelefone harvemini. Teised uurimisrühmad on leidnud, et mobiiltelefoni kiirgus võib põhjustada lastel tõsiseid probleeme, ergutada neuroloogilisi muutusi täiskasvanutel ja kahjustada spermat.
• Los Angeleses asuva California Ülikooli (UCLA) uuring leidis seose sünnieelselt mobiiltelefoni kiirgusväljas olemise ja laste käitumisprobleemide vahel (Divan 2008).
• Teadlased on seoses elektromagnetkiirgusega avastanud suurenenud riski haigestuda Alzheimeri tõppe (Huss 2009).
• Hiljutine taanlaste uuring teatas suuremast neuroloogiliste sümptomite (nt migreen ja pearinglus) riskist mobiiltelefoni kasutajatel (Schuz 2009).

Kasud ja nõuanded ohutuse teemal:


Tavatelefoni kasutamine vähendab peale suunatud kiirgust, samamoodi ka peakomplekti kasutamine, mis kiirgab oluliselt vähem võrreldes mobiiltelefoniga.
Kasutage CieAura EMF plaastrit ja asendage see iga 4 kuni 8 nädala järel. EMF plaaster avaldab vastutoimet teie mobiiltelefoni kiirgusele ja tugevdab keha loomulikku vastupanuvõimet elektormagnetväljadele, mida mobiiltelefonide puhul tuleb ette eriti keha selliste piirkondades nagu teie kõrvad ja aju.
Võimalusel saatke rääkimise asemel tekstisõnumeid. Tekstisõnumi saatmine võtab vähem energiat kui saata häälsõnum (rääkida), mis tähendab vähemat kiirgust. Samuti hoiab tekstisõnumite saatmine kiirguse teie peast eemal. Mida nõrgem on teie telefoni signaal, seda enam kiirgust telefonist lähtub, et signaali edasi torni saata. Helistage siis, kui teie telefoni signaal on tugev. Kui signaal on nõrk, siis HOIDKE TELEFONIST EEMALE.
Ameerika Ühendriikide, Prantsusmaa ja Jaapani uurijad on teatanud, et laste ajud imavad täiskasvanutega võrreldes kaks korda rohkem kiirgust, kuna laste kolju on õhem ning vee ja raua (laetav osake) osakaal suurem, mis soodustavad kiirguse läbitungimist. Soovitame piirata teie laste telefonikasutust.
Sellised kiirguskaitsed nagu antenni või klahvistiku katted kahandavad ühenduse kvaliteeti ja sunnivad telefoni saatma suurema jõuga rohkem kiirgust. Hetkel soovitavad Ameetika Ühendriikide ja teiste riikide terviseasutused üksmeelselt neid vahendeid mitte kasutada, kuna neid pole testitud ja nad ei pea läbima riiklikku arvustust.


Oma kogemustest soovitan siiralt: kaitske oma keha, oma perekonna liikmeid, eriti LAPSI, kes on eriti tundlikud ja kõige RASKEMATE TAGAJÄRGEDEGA. PALJUD VANEMAD KURDAVAD, ET LASTEL KOOLIS VALUTAVAD VÄGA TIHTI PEAD JA TUNNEVAD END HALVASTI.

...Samas pole probleem iga-ühel ise testida oma telefoni kiirgust. Selleks võta kuldsõrmus, riputa see niidi otsa nii, et see saaks vabalt liikuda. Niidi pikkus (vahemaa) sõrmuseni 10-15cm. Hoides sisselülitatud mobiiltelefoni kohal, hakkab see kohe ringe tegema.

Seejärel kleebi hologrammid: suur  -aku välisküljele ja väike kuuldeava kõrvale.

Nüüd korda sama ja sa näed kuidas sõrmus seisab paigal, mis tähendab, sinu telefon on 100% ohutu kuna  puudub aktiivne kiiritusenergia.

Samas tasub teada, kes kasutavad mikrolaineahju, on selle kiirgus veelgi ohtlikum, mis levib üle köögi/ruumi ja toit on samuti ebatervislik organismile.

Loe edasi internetist: sieaura.com; kui aga soovid osta või liituda äripakiga, vali: www.meida.cieaura.com,

'registreeri end koolitusele, vastuvõtule, kus on võimalik end puhastada ja väljaravida kiirguskahjustustest.

INFO: 372 -55676971