...Haigused, mida arstid ei ravi.

Kokkuvõttes on 2016 aasta olnud päris raske paljudele, kes on pidanud tervislikel põhjustel kannatama.

Eriti on hakanud tekkima juurde "vähihaigeid", ...ja isegi lapsed on sattunud huviorbiiti...! Milles on ikkagi probleem? Metameditsiini põhjal on see tingitud pideva stressi ja   psühhotraumade tagajärgedest, mis tekitab ebakõla endokriinsüsteemis.

Pole ju saladus, et lastekiusamine koolides on isegi mõne lapse viinud enesetapuni...

Seega kallid emad, see on ennekuulmatu, et lastel kellel on nii aktiivne elutsükkel, endokriinsüsteemi kaitsemehhanism, ei ole see ju ometi nn. veel väljaravimatu haigus -"Vähk"!!!

 Viimasel ajal on minu poole pöördunud just väikelaste emad, kelle elus on olnud rasked üleelamused pere sisesed tülid,kellegi ootamatu kaotus, kus suurt rolli mängivad meie kõige suuremad vaenlased - "roolijoodikud!" ...Juba kuuldes seda sõna "roolijoodik", on selle õnnetuse mõiste hoopis teine..! Õnnetusi juhtub igaühega, kuid kui on sellele muu selgitus, võetakse seda sõnumit psüühilisel taustal kuidagi teisiti, rahulikumalt.

Teiseks on  ootamatu töökaotus ja muud ootamatud, rasked üleelamised peres...  Veel-enam on ka abielulahutus peres üks suuremaid traumasid lastele. Samuti  abielu lahutuse puhul perre lisandumisel võõrisa, võõrasema, mis on samuti päris tõsime psüühiline trauma, juhul kui on tegemist peres alaealiste lastega, kes peavad välja vahetama oma lihase ema, ...isa...
...Just neist lastest on mul tõsiselt kahju, keda on tihti võimatu aidata...
Tuletan meelde, et lapsed alla 12-eluaastat on seotud otseselt oma vanemate energiakanalitega. Alles eluküpseks saamisel tekib neil oma energiakanal, mis on seotud endokriinsüsteemiga, -hormonaalne süsteem.
 ...Õppides alternatiivmeditsiini, ...ja seda rahvusvahelisel tasandil, kus tuli kokku puutuda erinevate maade, meditsiinialaste tippspetsialistidega, kes tõestavad ühest suust, et Eesti on jäänud väheste riikide hulka, kus pressitakse peale arstide poolt veel vaksineerimisvajadust.
Enamusriike on sellest juba ammu, ...või pole üldse sellesse uskunud ega liitunud.
Näiteks Venemaa teadlased, koos USA ja teiste suurriikide meditsiini-alased spetsialistid on teinud tuhandeid uuringuid ja tõestanud, et juba esimene vaksineerimine lõhub ja  hävitab lapse enda immuunsüsteemi ahela, mida hiljem on väga raske taastada...

Olen ise selle läbi pidanud elama, olles 5-klassis tehti samuti meie koolis kõigile, sundkorras, duberkuloosi vastane vaksiin. Pääsesid vaid need, kes oskasid ise, või saatuse tahtel pääsesid antud vaksiinist, polnud ka probleeme tulevikus.

Haigeid hakkas tekkima lausa mõne kuu möödumisel. Tekkis üle Eesti tõsine epideemia - duberkuloosi haigestunute puhang. Seda mäletavad kõik minuealised, sest see oli sel ajal, 50-aastates, väga tõsine probleem... Hiiu Duberkuloosi haigla oli pungil täis duberkuloosihaigeid, kuhu olin ka mina sattunud...

Igal hommikul lugesime, aknast välja vaadates, mitu haiget oli öö jooksul surnud, ...hommikuti surnukuuri toimetatud.
Peale lõunat, jalutades õues, võis aga taas näha, kui palju surnukuuri ukse taga oli pidevalt autod, mis olid neile järgi tulnud. Surnukuuri uksed olid lahti, ...ja sinna võis siseneda ja näha oma silmaga, kui palju oli neist just noori...
Tänu kõigele nähtule, keeldusin operatsioonist ja palusin oma vanemaid, mind kiiresti sealt koju viia...

...Peale seda olen veendunud ja võidelnud vaksiinieerimise vastu, olen saanud ka kinnitust. Kõik minu kliendid, kes keeldusid sünntamisel vaksineerimisest oma beebit, on saanud ise nautida seda õnne... Kuigi peres on nii varem vaksineeritud lapsi, kuid viimane, näiteks jätsid vaksineerimata, on just tema koguaeg terve olnud... Vaatamata ka et teised pereliikmed põdesid grippi või muid külmetushaigusi, on aga meie väike "vaksineerimatu pesamuna" alati tervena välja tulnud...
Ka siis kui lapsed on  olnud haiged, kuid vaksineerimata lapsed on alati ka lasteaias olnud terved...

*

Kuna minu poole pöördutakse viimases hädas, ...viimasest õlekõrrest kinni haarates, on nad juba jõudnud läbida kõikvõimalikud arstiravi ja abimeetodid...
Enamus neist on saanud "Rinnavähi" diagnoosi, mis ise-enesest veelgi võimendab tema psüühilist olukorda. Saanud teada väikese lapse emana surmava haiguse diagnoosi, on juba ise-eneset kui surmaolukorraga tutvumine...

Rinnaoperatsioon on väga raske ravimeetod. Juhtum, kuna on päris suur oht  ka lümfide kahjustustamisega.
Nimelt just rinnaga toitmisel on oht rinnanäärmete põletik kerge tulema.
...Muidugi tekivad kõvad ja valulikud tükid rinda. Aga kas see on ikkagi nn.VÄHK?...

Siin toon taas omapoolse lahenduse, mida kinnitavad minu lapsepõlvest tulenevad tarkused.

 Nimelt, olen kokkupuutunud antud juhtudel, elades maal, mil lehmadel olid tihti udarapõletikud. Seega pestes udarat enne lüpsmist, avastati tihti udaras kõvad tükid, asuti kohe raviprotseduuriga.
 Põhjused olid:
a.- ...kui lehma lüpsmised toimusid erinevatel kella-aegadel või ei lüpstud udar tühjaks. Piima kurnamisel avastati tükid ka piimas, määriti kohe udar kokku petrooliumiga, st kasutati soojendavaid ravimeetodeid.
b.-sai külma...

Vanasti oli see väga aktuaalne küsimus kõigile emadele, kus arstid hoiatasid alati emasid antud ohtude eest.
a.- tuleb alati kogu piim lasta imikul välja imeda, vajadusel rinnast tuli ise-endil välja lüpsta... Seda piima kasutati ja müüdi ka "piimaköögis" neile kellel polnud mingil põhjusel küllaldaselt oma piima, sai pöörduda sinna...

b.- Rinnaga toitmise ajal hoolitseti pingsalt selle eest, et rinnad ei saaksid külma. Kanti lausa vastavaid mähiseid või seoti villase salli -või rätikuga rinnad kinni.

...Nüüd aga põhjendavad noored emad, et neil on avastatud "rinnavähk", kuna tema piimas leiti kohupiimataolised tükikesed ja valusa tüki rinnas...??? ...Seega kuhu me oleme jõudnud oma teadmistega...? Kas arst on tõesti sinust targem? ...see raudne robot, mis ei vastuta oma diagnoosi panemisel, ...vastuse eest...?
See on sinu keha, ...ja sinu elu... Ja sa pead ise tunnetama oma keha probleeme ja vajadusi...!
...On aeg ise mõistusega end tundma õppida ja ka aidata...

...Nii ka lapsed...
...Just nii see ongi...
See on ikkagi sinu , ...ja veel-enam ka sinu lapse saatus! Pea meeles alaealised lapsed on seotud oma vanemate eluenergiaga, mis mõjub samuti ka Sinu lapsele!
Näidiseid võib tuua väga palju...

 juunis 2016
Pöördus 2-lapse ema, kes oli läbinud juba rinnaoperatsiooni, ...seejärel keemiaravi ...ja ka kiiritusravi otsa, kus ta märkas, vaatamata, et tal endal oli elu päris kibedaks muutunud, olid ka lastel hakkanud samuti silmanägemine ja kõrvakuulmisega probleemid tekkinud.
Tulemusena: Pidin kõiki pereliikmeid korraga hakkama ravima. Nüüd tuli hakata kõigepealt arstiravimite kahjustusi likvideerima, ja alles siis taastusraviga. Täpsustuseks olgu öeldud, et kõik ema sümptomid olid ka lastel.
 
...Mõni kuu hiljem kordus täpselt sama, ...taas 9-kuuse lapse emaga...
Kallid noored emad!
Enne kui võtta selliseid otsuseid vastu, mõtle siiski, ...ja otsi ka teisi, alternatiivravi võimalusi!
 
Siin peaks mainima ka seda, et ainult Eesti ei tunnista ega tunne huvi alternatiivmeditsiini arendamisele, koolitusi läbivad ainult asjahuvilised, ...ja seda võimaluste piires, kuna õpingud on väga kallid, ainult üksikud saavad seda endale lubada!
Isegi Venemaal 2004 aastast hakati võimeid hindama ja 2006 aastal oli 40% venemaa arste läbinud vastavad koolitused, kuhu ka mul õnnestus osaleda ja saada vastav kvalifikatsioon...
...Ka Läti ja Leedu on meist kaugel ees...
KOOSTÖÖST oleneb TULEMUS

ELUENERGIAST oleneb Sinu TERVISLIK SEISUND.

...Millest arstid ei räägi...

IMMUUNSÜSTEEM> vaksiinid+ hirmud+parasiidid>Vähk,diabeet, kiirvananemine, kortsud näol, jm. haigused

Kõva sõna alternatiivravis.

Puhas vesi on sinu tervise alus

RAVIVESI -veemolekuli imejõud

Roheline tee ... mida pikem püksirihm, seda lühem elu...

Holistiline ravimeetod

Patuoinas KOLESTEROOL

Ettevaatust -TOIT

Traditsiooniline Hiina meditsiin

Tervendame end ise

TERVISEHOROSKOOP