Kontakt

Olen selgeltnägija. DIAGNOSTIKAT teen erineval moel- meetodil. Samuti raviks kasutan  erinevaid ravimeetodeid: HOLISTILINE TERVENDUSMEETOD, Silva, Reiki- nii otsene kui kaugravi,  + fütoteraapia -unikaalsed bioaktiivsed toidulisandid -100% loodustooteid, mis kannavad rahvusvahelisi kõrgkvaliteedi märke, sertifikaate, medaleid jne..., sh kõigile vajalikud, naturaalsed vitamiinide ja mineraalide komplekt - kõrgtehnoloogia-tooted, mis tagavad inimorganismis aktiivse immuunsüsteemi töövõime, et mitte haigestuda.


Ravin seniravimatuid kroonilisi, pärilikke jt raskeid haigusi: diabeet, vähk, suguhaigused, sh tavameditsiinis seni veeltundmatuid  - 21-sajandi omapäraseid  viirushaigusi. Tavainimesele tundub see müstiline, kuid peagi tekib usk ja usaldus, kui oled märganud äkki, et probleemid ongi lahendatud ja võid taas naeratada.

2006 aastal omastatud Art Life teadlaste poolt nimetus:   "Alternatiivravi spetsialist rahvusvahelisel tasandil"

Olen lõpetanud Metameditsiini Diplomikoolituse, A,B-moodulid.

Teen koostööd paljude arstidega  üle Eesti  ... ja soovin seda veelgi edendada.

TERETULEMAST KOOSTÖÖLE!

Samas pean vabandama oma ebaprefektse eesti keele oskuse pärast, kuna olen pidanud oma nooruspõlve kaunimad aastad pühendama Valgevene kultuuri ja vene keele omandamisele. 

Olen sündinud  Hiiumaal 11.mail 1941a, kus kaotasin sõja-ajal oma vanemad. Kuid meil, koos minu  pisi-õega siiski naeratas õnn. Me leidsime väga toredad kasuvanemad Vaarik Meeta ja Rudolfi näol.

Sellest, kuidas minust sai ravitseja ja selgeltnägija, vali menüüst:
"Minu elumuster"


E-post: ets.tervisetuba@hotmail.com
Skype: meidic

ETS Pluss OÜ

TERVISETUBA

80032 Pärnu

J.V. Jannseni 7a

Tel. +372 55676971+372 55676971; +372 5515587

  Vastan küsimustele ja annan nõu probleemide puhul.
*Esma-abi kaugravi teel, vajadusel

*  Registreerin vastuvõtule

Oma leheküljel puudutan põhiliselt teemasid ja fakte, millele olen kinnitust saanud oma pikaaegse töökogemuste põhjal, koolitustel, praktikas. Kuigi, pean tunnistama, et viimasel ajal napib aega "Kodulehele."

Peamine on olla aus nii iseenda kui teiste suhtes. Austada oma tervist ja keha vajadusi.

Olen saanud oma kasuvanematelt väga palju teadmisi, hinnalisi väärtusi, õppinud austama inimesi, nende erimeelsusi. Õppinud andestama nii iseendale kui teistele, sest kõik me teeme vigu,,, kuid sellest tuleb üle olla... Olla ja jääda alati positiivseks, ka siis kui on rasked ajad, sest raskusi peab oskama ületada, ennetada ja ka taluma. Igal hommikul, alustades uut päeva, ei tea ma kunagi, mis mid ees ootab. Kuid ma tean, et on vaja olla valmis ka kõige raskemate olukordade lahendamiseks, millise probleemiga, millise haigusega, kliendiga pean kohtuma...

Kõik minu kliendid on saanud minu parimateks sõpradeks, kolleegideks, mt - meid ühendab meie koostöö ja ühine eesmärk: - OLLA TERVE. Õpime end ise ravima, Ületama raskusi, mis meile osaks on saanud.

KOOSTÖÖST oleneb TULEMUS

ELUENERGIAST oleneb Sinu TERVISLIK SEISUND.

...Millest arstid ei räägi...

IMMUUNSÜSTEEM> vaksiinid+ hirmud+parasiidid>Vähk,diabeet, kiirvananemine, kortsud näol, jm. haigused

Kõva sõna alternatiivravis.

Puhas vesi on sinu tervise alus

RAVIVESI -veemolekuli imejõud

Roheline tee ... mida pikem püksirihm, seda lühem elu...

Holistiline ravimeetod

Patuoinas KOLESTEROOL

Ettevaatust -TOIT

Traditsiooniline Hiina meditsiin

Tervendame end ise

TERVISEHOROSKOOP